İstanbul Prostat Masajı Hakkında

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
odysiea87

Re: İstanbul Prostat Masajı Hakkında

Mesaj gönderen odysiea87 »

odysiea87 yazdı:
merseysidederby yazdı:
odysiea87 yazdı: Kardeşim masaj olmaya olalım. Ama bence yanı sıra antibiyotik tedaviside şart bence
Abi burada serhatt1 diye bir üye vardı. Cüneyd hoca için ben de ondan cesaret aldım zaten. Yani onun yazdıklarından cesaret aldım. O bir ara masaja ek 5 genta + klindan kullandığını da yazmıştı. Belki Cüneyd hoca reçete eder ileride.
Serhat1 benide etkileti askerde galiba yazmiyor artik.
Ben ona salça olduydum Cüneytin adamımısin falan diye numarasinı attı günahını aldım çouğun
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen merseysidederby »

odysiea87 yazdı:
odysiea87 yazdı:
merseysidederby yazdı: Abi burada serhatt1 diye bir üye vardı. Cüneyd hoca için ben de ondan cesaret aldım zaten. Yani onun yazdıklarından cesaret aldım. O bir ara masaja ek 5 genta + klindan kullandığını da yazmıştı. Belki Cüneyd hoca reçete eder ileride.
Ben ona salça olduydum Cüneytin adamımısin falan diye numarasinı attı günahını aldım çouğun
Hahahha. Cüneyd hocaya sordum zaten bir düşündü şimdi asker o mu dedi. Gerçek kişi yani. :D
merseysidederby

odysiea87 yazdı:
merseysidederby yazdı:
odysiea87 yazdı: Kardeşim masaj olmaya olalım. Ama bence yanı sıra antibiyotik tedaviside şart bence
Abi burada serhatt1 diye bir üye vardı. Cüneyd hoca için ben de ondan cesaret aldım zaten. Yani onun yazdıklarından cesaret aldım. O bir ara masaja ek 5 genta + klindan kullandığını da yazmıştı. Belki Cüneyd hoca reçete eder ileride.
Askere gideceğim diyordu son mesajlarında.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

merseysidederby yazdı:
odysiea87 yazdı:
merseysidederby yazdı: Abi burada serhatt1 diye bir üye vardı. Cüneyd hoca için ben de ondan cesaret aldım zaten. Yani onun yazdıklarından cesaret aldım. O bir ara masaja ek 5 genta + klindan kullandığını da yazmıştı. Belki Cüneyd hoca reçete eder ileride.
Kardeşim ben yarın Cüneytteyim. Bir sorun olursa sorabilirim. Perşembe günde Uludağ Üniversitesinden hocadan randevu aldım. Bir ümit üniversite hastanesindende derman arayacağım.sen İstanbuldasın senin icin daha rahat bu işler. Benim ekonomik durumum iyi ama 50k sadece pcr a veremem bu işe girdikçe işine çekiyor seni
merseysidederby

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:
odysiea87 yazdı: Serhat1 benide etkileti askerde galiba yazmiyor artik.
Kardeşim ben yarın Cüneytteyim. Bir sorun olursa sorabilirim. Perşembe günde Uludağ Üniversitesinden hocadan randevu aldım. Bir ümit üniversite hastanesindende derman arayacağım.sen İstanbuldasın senin icin daha rahat bu işler. Benim ekonomik durumum iyi ama 50k sadece pcr a veremem bu işe girdikçe işine çekiyor seni
Abi inşallah sen ilk seansta en az %30 rahatlarsın. Benim de bu hafta ikinci seansım olacak. Sonra da bir üniversite hastanesine de gideceğim gerekli testlerin yapılabilmesi için. Eğer lökosit sayımını, pcr'ı, kültürü falan üniversite hastaneleri yapıyorsa şanslıyız.
umutlu@gariban

Mesaj gönderen umutlu@gariban »

ARANIZA YENİ KATIL
öncelikle bu forumdaki prostatit illetinden muzdarip herekse allahtan şifa dilerim benim hikayem yaklaşık 4 ay önce başladı fakat benim semttomlarım apış arasından makata vuran ağrı ve dolgunluktu idrarımda hiç bir sıkıntı yoktu cinsellik anlamındada bir sıkıntım yok üroloji uzmanı gerekli tahlilleri yaptı herşey temiz çıktı sadece lokosit 3 dü sonuçlar çıkınca rektal tuşe yaptı ve idrar kültürü istedi ordada bir şey çıkmadı tuşe yaparken çok sancım oldu ve sen prostatit olmuşsun diyerek tanıyı koydu.ciproyu Antibloker bir ilaç TRATOROST ,isminde bitkisel bir şurup verdi yaklaşık 4 hafta kullandım hiç bir faydasını göremedim ağrım hiç geçmedi 3 aydır psikolojim yerlerde yaklaşık 98 kilo idim 80 kilolara düştüm yakınlarda internette araştırırken ALGOLOJİ (Agrı Ünitesi) devlet hastanelerinde var bölümünün prostatit ağrılarına omirilik ucundan ameliyathane koşullarında iğne yaparak ağrıya neden olan sinirin blokajı yapıldıgını ögrendim ve Algoloji biriminde o iğneyi oldum yaklaşık 3 hafta geçti ağrılarım bir nebze azaldı benim kadir abiye bir sorum olacak nacishane vucut direncini ğüçlendirmek için hangi takviyeleri almak lazım şimdiden teşekkür ederim.
Hayatbu

Mesaj gönderen Hayatbu »

umutlu@gariban yazdı:ARANIZA YENİ KATIL
öncelikle bu forumdaki prostatit illetinden muzdarip herekse allahtan şifa dilerim benim hikayem yaklaşık 4 ay önce başladı fakat benim semttomlarım apış arasından makata vuran ağrı ve dolgunluktu idrarımda hiç bir sıkıntı yoktu cinsellik anlamındada bir sıkıntım yok üroloji uzmanı gerekli tahlilleri yaptı herşey temiz çıktı sadece lokosit 3 dü sonuçlar çıkınca rektal tuşe yaptı ve idrar kültürü istedi ordada bir şey çıkmadı tuşe yaparken çok sancım oldu ve sen prostatit olmuşsun diyerek tanıyı koydu.ciproyu Antibloker bir ilaç TRATOROST ,isminde bitkisel bir şurup verdi yaklaşık 4 hafta kullandım hiç bir faydasını göremedim ağrım hiç geçmedi 3 aydır psikolojim yerlerde yaklaşık 98 kilo idim 80 kilolara düştüm yakınlarda internette araştırırken ALGOLOJİ (Agrı Ünitesi) devlet hastanelerinde var bölümünün prostatit ağrılarına omirilik ucundan ameliyathane koşullarında iğne yaparak ağrıya neden olan sinirin blokajı yapıldıgını ögrendim ve Algoloji biriminde o iğneyi oldum yaklaşık 3 hafta geçti ağrılarım bir nebze azaldı benim kadir abiye bir sorum olacak nacishane vucut direncini ğüçlendirmek için hangi takviyeleri almak lazım şimdiden teşekkür ederim.
Acaba penis ağrısınada sinir blokajı olabilirmi
umutlu@gariban

blokajı yapan uzman doktor kalça kırığı ağrılarında ve prostatit ağrılarında uyguluyoruz diyor bence olabilir penis ağrısına insaf ya o kadar ağrım çok dedim doktora evde arveles varsa onu kullan dedi çünkü ağrıyı çeken biliyo nasrettin hoca misali bana damdan düşeni getirin demiş ya demekki urolojinin penis ağrılarında çok kuvvetli bir ağrı kesicisi yok sanırım olsa zaten bu kadar insan burda penis ağrısından yakınmazdı kaldiki ben bu bölümü ve işlevini internetten araştırarak buldum belki benim gibi dayanılmaza yakın ağrı çekenler için faydalı olabilir diye düşünüyorum
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

umutlu@gariban yazdı:blokajı yapan uzman doktor kalça kırığı ağrılarında ve prostatit ağrılarında uyguluyoruz diyor bence olabilir penis ağrısına insaf ya o kadar ağrım çok dedim doktora evde arveles varsa onu kullan dedi çünkü ağrıyı çeken biliyo nasrettin hoca misali bana damdan düşeni getirin demiş ya demekki urolojinin penis ağrılarında çok kuvvetli bir ağrı kesicisi yok sanırım olsa zaten bu kadar insan burda penis ağrısından yakınmazdı kaldiki ben bu bölümü ve işlevini internetten araştırarak buldum belki benim gibi dayanılmaza yakın ağrı çekenler için faydalı olabilir diye düşünüyorum
ben de bu ağrılardan muzdaribim ağrılar 4 ay boyunca stabil mi gitti ve blokaj sonrası yuzde kaç iyileşme yaşadınız.Ben de deneyebilirim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

umutlu@gariban yazdı:ARANIZA YENİ KATIL
Alfalipoikasit, bromelain, B12 vitamini, e vitamini, omega3 ve polen günde 2 tatli kasigi aç. Bunlari 3 ay kullanmanizi öneririm.
Not: Enfeksiyon bulgulariniz varsa öncelikle elimine etmeniz gerekir.
umutlu@gariban

abi sagolasın hakkını helal et
umutlu@gariban

abi sana bi sorum olacak bu prostat anjio diye bie şey varmış prostatın beslendiği damarlara aynı kalp anjiosu gibi damla damlatılarak prostatın küçülmesi sağlanıyomuş acaba prostatit için olabilirmi küçülürse orada bakteri ve vürüslerin yaşama şansı besin alamayacakları için kalmayacak birde kafam çok bozuluyo holepmiydi neydi prostatı diş kabugu hariç içini kazıyolarya prostatit te çok agrı çekenler için bi kurtuluş olurmu sence veya operasyonel anlamda en son çare her şeyi denedikten ve sonuç alamadıktan sonra (cinselliği feda edip) nedir.saygılar
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

umutlu@gariban yazdı:abi sana bi sorum olacak bu prostat anjio diye bie şey varmış prostatın beslendiği damarlara aynı kalp anjiosu gibi damla damlatılarak prostatın küçülmesi sağlanıyomuş acaba prostatit için olabilirmi küçülürse orada bakteri ve vürüslerin yaşama şansı besin alamayacakları için kalmayacak birde kafam çok bozuluyo holepmiydi neydi prostatı diş kabugu hariç içini kazıyolarya prostatit te çok agrı çekenler için bi kurtuluş olurmu sence veya operasyonel anlamda en son çare her şeyi denedikten ve sonuç alamadıktan sonra (cinselliği feda edip) nedir.saygılar
Kadir abim en iyisini bilir. Sanırım prostatitlerin doğru ameliyat biçimi holep değil tumt tur.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

umutlu@gariban yazdı:abi sana bi sorum olacak bu prostat anjio diye bie şey varmış prostatın beslendiği damarlara aynı kalp anjiosu gibi damla damlatılarak prostatın küçülmesi sağlanıyomuş acaba prostatit için olabilirmi küçülürse orada bakteri ve vürüslerin yaşama şansı besin alamayacakları için kalmayacak birde kafam çok bozuluyo holepmiydi neydi prostatı diş kabugu hariç içini kazıyolarya prostatit te çok agrı çekenler için bi kurtuluş olurmu sence veya operasyonel anlamda en son çare her şeyi denedikten ve sonuç alamadıktan sonra (cinselliği feda edip) nedir.saygılar
Sen yeni hastasın hocam. Bunları düşünme şimdi. Bi istanbul yapıp lökesir saydırıp kultür antibiyogram yapsan üreme varsa antibiyograma göre ilaç alsan iyi olur. Belki kullabdığı ilaç duyarlı değil
umutlu@gariban

hocam ben ankaranın en küklü sağlık bakanlığı hastanesinde kadrolu olarak çalışıyorum istanbula gelmeme gerek yok zaten yapılacak herşeyi yaptı üroloji hatta ben hastalıktan sızlanırken ne sızlanıyon dedi burda en az 9 ,10 doktor var prostatit dedi
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

umutlu@gariban yazdı:hocam ben ankaranın en küklü sağlık bakanlığı hastanesinde kadrolu olarak çalışıyorum istanbula gelmeme gerek yok zaten yapılacak herşeyi yaptı üroloji hatta ben hastalıktan sızlanırken ne sızlanıyon dedi burda en az 9 ,10 doktor var prostatit dedi
Bu hastalık köklü hastane tanımaz.
Vakit varken prostat salgısından kontrol sağlayarak düzgün bir tedavi alın.
Enfeksiyon sürüyorsa ki bu kuvvetle muhtemel önce enfeksiyonun bitirilmesi lazım. O bitmeden yapacağınız her şey eksik kalır.
Enfeksiyon bulgusu yoksa o zaman alternatif yöntemler denenebilir.
umutlu@gariban

kadir abi üroloji uzmanı bana diyer ilaçların yanında TRATAROST yazdı bitkisel bir ilaç bunu en az 4 ay sabah akşam aç karnına kullan dedi ilacın hem şurubu hemde hapı var önce şurubunu al dedi bitince hemen hapına başla dedi 3 ay sonra görüşelim dedi tabi her ne kadar personelde olsan bir merhabalığın da olsa babanın oğlu deyilki bununla yaşamaya alış dedi apış aranda bir hacim anüs deliğinde batma kançanda bitmeyen bir ağrı ama ne ağrı nasıl alışayım İBNİ sİNA üNİVERSİTE Hastanesinin üroloji bölüm başkanın prof bu arada özel muayenesine ğittim tahlillerimi gösterdim adam dediki sana yapılacak tedavi verilmiş zaten dedi ben çok ağrım oldugu için birde daha önce doktor sıvı almak için rektal muayene yaptığında canım çok yandı ama takriben odam polikliniğe yakın yerime oturur oturmaz geçti bi daha hiç ağrımadı ciproyu ve alfabrokeri kullandım taki 15 gün sonra sinopa tatile gittim şort üzerimde iki ğün kurudu afedersin salak gibi çıkarmadım üşüttüm ve 2 ğün sonra dönüş yolunda ağrılarım başlatı olay yaklaşık 4 ay önce olmuştu hala ağrılarım var
umutlu@gariban

sayın red hocam bu hastalığın köklü bir hastane tanımadığını hasta olunca anladım her hastanede olduğu gibi bizdede enfeksyon hastalıkları var oarayada ğittim enfeksyon profesörü ile görüşüp tahlillerimi ğösterdim hoca dediki bu tahlillere göre sende inflemasyon var ama ğizli dedi sanırım non bakterieldenbir sürü anlamadığın terim söyledi mikrop iltahap yoksa seni ne diye yatırayım dedi acaba sdiyorum senin bildiğin benim bilmediğim bir tahilmi varda ben bilmiyorum kusura batma hakkını helal et ama şunu söyleyeyim dediki tedradoksu biz bel sogukluğu için daha önce veriyorduk hala eczanede var bir hafta ben yazayım sen kullan iyi gelirse 3 aya kadar devam edelim dedi
umutlu@gariban

ben bu dertedn muzdarip olupta ya keşke mikrobiyoloji derdimize çare olurmu düşüncesi taşıyan kardeşlerimiz için yol göstermek amaçlı yazıyorum
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

umutlu@gariban yazdı:ben bu dertedn muzdarip olupta ya keşke mikrobiyoloji derdimize çare olurmu düşüncesi taşıyan kardeşlerimiz için yol göstermek amaçlı yazıyorum
Prostatta enfeksiyon olup olmadığını kontrol etmek için prostat masajı yapılarak prostat salgısı cam lama damlatılır ve mikroskopta lökosit sayılır.
Birim alandaki lökosit sayısı enfeksiyonun derecesi hakkında bilgi verir. Ben ilk ölçtürdüğümde 15-20 çıkmıştı orta derece enfeksiyon tespit edildi. Geniş spektrumlu antibiyotik tedavisi aldım ara ara kontrol yaptırarak. Bu bir yöntemdir. Prostat salgısından kültür ve pcr yaptırarak bakteri arayanlar da var. Bu da bir yöntemdir. Kabul görmüş bir yöntem seçmek tedavi sürecinizi hızlandıracaktır.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

red yazdı:
umutlu@gariban yazdı:ben bu dertedn muzdarip olupta ya keşke mikrobiyoloji derdimize çare olurmu düşüncesi taşıyan kardeşlerimiz için yol göstermek amaçlı yazıyorum
Prostatta enfeksiyon olup olmadığını kontrol etmek için prostat masajı yapılarak prostat salgısı cam lama damlatılır ve mikroskopta lökosit sayılır.
Birim alandaki lökosit sayısı enfeksiyonun derecesi hakkında bilgi verir. Ben ilk ölçtürdüğümde 15-20 çıkmıştı orta derece enfeksiyon tespit edildi. Geniş spektrumlu antibiyotik tedavisi aldım ara ara kontrol yaptırarak. Bu bir yöntemdir. Prostat salgısından kültür ve pcr yaptırarak bakteri arayanlar da var. Bu da bir yöntemdir. Kabul görmüş bir yöntem seçmek tedavi sürecinizi hızlandıracaktır.
Ahmet hocam siz lökesiti düşürdükten ne kadar süre sonra semptomlarınız azaldı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

umutlu@gariban yazdı:abi sagolasın hakkını helal et
Helal olsun kardesim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bu yöntem kan damarlarini bloke ederek prostata giden kan akisini engelleyerek prostatı bir nevi ölü doku haline getirmektir. Prostatitli bir hasta icin rantabl olacagi kanisinda degilim. Şikayetlerin bitecegi garantisi yok ayrica kalici yan etkiler olma ihtimali var.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Kardeş geçmiş olsun prostat salgısında lökesit kaç. Pcr da ne üredi. Kültür de ne üredi? Hangi antibiyotikler duyarlı. Yoksa Nonbakteriyel mi kabul ediliyorsun? Bu hastalık çok kendine münhasır bir hastalık. Hastalıga bakan 5 hekim varsa 5 ide deli gibi bu forumu okuyorlar. Ben tedavini doğru bulmuyorum. Kadir abi başta olmak üzere Red,Turgut gibi isimler var. Forum sizi para ve zaman kaybından kurtaracak büyük bir nimet . Geçmiş olsun
umutlu@gariban

lokosit 3 diyerlerinde hiç bir üreme yok