İstanbul Prostat Masajı Hakkında

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
umutlu@gariban
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İstanbul Prostat Masajı Hakkında

Mesaj gönderen umutlu@gariban »

enfeksyon hastalıkları doktoru non bakteriel bu tahlil sonuçları dedi
umutlu@gariban

non bakteriel tanı
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

onur2424 yazdı:
odysiea87 yazdı:
umutlu@gariban yazdı:ben bu dertedn muzdarip olupta ya keşke mikrobiyoloji derdimize çare olurmu düşüncesi taşıyan kardeşlerimiz için yol göstermek amaçlı yazıyorum
Kardeş geçmiş olsun prostat salgısında lökesit kaç. Pcr da ne üredi. Kültür de ne üredi? Hangi antibiyotikler duyarlı. Yoksa Nonbakteriyel mi kabul ediliyorsun? Bu hastalık çok kendine münhasır bir hastalık. Hastalıga bakan 5 hekim varsa 5 ide deli gibi bu forumu okuyorlar. Ben tedavini doğru bulmuyorum. Kadir abi başta olmak üzere Red,Turgut gibi isimler var. Forum sizi para ve zaman kaybından kurtaracak büyük bir nimet . Geçmiş olsun
Turgut da artik forumun ustalarindan sayiliyor :) duy bunlari Turgut bey :)
Canadianguy1 vardı o gittikten sonra beni uygun görmüşler Onur kardeş :)
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete54 »

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:
Serkan yazdı: Benimde aklım sendeydi kardeşim. Çok sevindim.
Eyvallah abi. Sende de gelişme vardır inş.
Bende rahatlama var kardeşim. Batmalar yanmalar gelip gidiyor. Ama üşüme hiç geçmiyor.
Serkan hocam ben ne zaman karbonhidrat ve sebze ağırlıklı beslensem ya da uzun süre aç kalsam veya az yesem ayaklarımı isatamiyorum ve akabinde tazikte sorun olmadan sık idrar yaşıyorum ama protein ağırlıklı beslensem ve tam doyup çok yesem ayak usemesi ve sık idrar duruyor,benim gözlemimi bir deneyebilir misiniz?
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

onur2424 yazdı:
odysiea87 yazdı:
umutlu@gariban yazdı:ben bu dertedn muzdarip olupta ya keşke mikrobiyoloji derdimize çare olurmu düşüncesi taşıyan kardeşlerimiz için yol göstermek amaçlı yazıyorum
Kardeş geçmiş olsun prostat salgısında lökesit kaç. Pcr da ne üredi. Kültür de ne üredi? Hangi antibiyotikler duyarlı. Yoksa Nonbakteriyel mi kabul ediliyorsun? Bu hastalık çok kendine münhasır bir hastalık. Hastalıga bakan 5 hekim varsa 5 ide deli gibi bu forumu okuyorlar. Ben tedavini doğru bulmuyorum. Kadir abi başta olmak üzere Red,Turgut gibi isimler var. Forum sizi para ve zaman kaybından kurtaracak büyük bir nimet . Geçmiş olsun
Turgut da artik forumun ustalarindan sayiliyor :) duy bunlari Turgut bey :)
Murat Binbay , Muhsin falan kime gidecek olsam Turgut hoca işin özünü anlattı o olmasa 50k kaptırırdım bu adamlara. O nedenle bendeki yeri en basta
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Promete54 yazdı:
Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı: Eyvallah abi. Sende de gelişme vardır inş.
Bende rahatlama var kardeşim. Batmalar yanmalar gelip gidiyor. Ama üşüme hiç geçmiyor.
Serkan hocam ben ne zaman karbonhidrat ve sebze ağırlıklı beslensem ya da uzun süre aç kalsam veya az yesem ayaklarımı isatamiyorum ve akabinde tazikte sorun olmadan sık idrar yaşıyorum ama protein ağırlıklı beslensem ve tam doyup çok yesem ayak usemesi ve sık idrar duruyor,benim gözlemimi bir deneyebilir misiniz?
Cok sağ olun hocam bende dikkat edeceğim
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

500 tl altında masaj yok sanırım istanbulda
umutlu@gariban

arkadaşlar iş başa düşüyor bunu kendi kendimize yapmayı ögrenmemiz lazım rabbim insanları neyle ve nasıl sınıyor araştırma yaparken 50 yaşındayım sex aletleri çıktı karşıma ulan biz tedavi için parmak attırmaya razı oluyoruz adam sıf sex daha şehvetli geçsin diye makatına kocaman titreşimli aleti sokuyo ya,içimi dökecem psikolojim iyi deyil kusura bakmayın. makalede okudum 1950 yılında bilim adamı prostatit hakında araştırma yapmış ve bunları sınıflayanda oymuş akut,bakteriel,non vs. kopyala yapıştır yapacaktım buraya bir türlü bulamadım yazıyı daha sonra bu bilim adamı ölüyo ve hala bu tıp dünyası bu adamın araştırmalarına üzerine bir tuğla bile koymadan günümüze taşıyıp getirmişler hangi yüzyıldayız kardeşim adamlar 1969 da uzaya gitmiş adam biyolojik silah yapmış daha ne teknoloji tıpta her şey belli adamlar koyun doliyi kopyaladılar genetik ya çooook karmaşık bi yapı ulan ceviz kadar psottatit deki bi afedersiniz neyse ağzımı bozmayım mantarmı virüsmü bakterimi artık neyse buna çare bulamıyolar çıldırmamak elde değil
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

umutlu@gariban yazdı:arkadaşlar iş başa düşüyor bunu kendi kendimize yapmayı ögrenmemiz lazım rabbim insanları neyle ve nasıl sınıyor araştırma yaparken 50 yaşındayım sex aletleri çıktı karşıma ulan biz tedavi için parmak attırmaya razı oluyoruz adam sıf sex daha şehvetli geçsin diye makatına kocaman titreşimli aleti sokuyo ya,içimi dökecem psikolojim iyi deyil kusura bakmayın. makalede okudum 1950 yılında bilim adamı prostatit hakında araştırma yapmış ve bunları sınıflayanda oymuş akut,bakteriel,non vs. kopyala yapıştır yapacaktım buraya bir türlü bulamadım yazıyı daha sonra bu bilim adamı ölüyo ve hala bu tıp dünyası bu adamın araştırmalarına üzerine bir tuğla bile koymadan günümüze taşıyıp getirmişler hangi yüzyıldayız kardeşim adamlar 1969 da uzaya gitmiş adam biyolojik silah yapmış daha ne teknoloji tıpta her şey belli adamlar koyun doliyi kopyaladılar genetik ya çooook karmaşık bi yapı ulan ceviz kadar psottatit deki bi afedersiniz neyse ağzımı bozmayım mantarmı virüsmü bakterimi artık neyse buna çare bulamıyolar çıldırmamak elde değil
Self masaj İçin aletler var. El ile de yapılıyor.
Ben de dahil forumda self masaj yapanlar var.
Ne şekilde yapıldığını geçmiş yazılardan bulabilirsiniz.
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

kadir yazdı:Forumda hep adı geçiyor Suprax denilen antibiyotik neye göre veriliyor? Enfeksiyon bulgusu varsa eğer kültür+antibiograma göre verilmeli ve kombin yapılmalı. Tek bir oral antibiyotik tabletle prostatit tedavisi maalesef çok zor. Ayrica herkese aynı antibiyotiğin verilmesi çok manidar. :?:
Ben bugün Suprax'a başlayacağım. Bir hafta Cipro ile tetradox kullan dedi doktor. Sonra Tetradox bitince, Cipro ile Suprax'a devam et dedi. Ağızda erimeli gibi bir şey duydum eczacıdan ama yutacağım. İnşallah fayda sağlar.