Cinsel ilişki sonrası peniste kırmızı noktalar çıkıyor.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Cinsel ilişki sonrası peniste kırmızı noktalar çıkıyor.

Mesaj gönderen Yamtar »

Merhaba. Her cinsel ilişkinin ardından penis başında kırmızı lekeler çıkıp daha sonra kendi kendine kayboluyor.2-3 gün sürüyor kaybolması. İlişkiye korumasız başlayıp prezervatif takarak devam ediyorum. Bana lateks alerjisi gibi gelmiyor çünkü daha önce hiçbir şekilde böyle şeyler çıkmıyordu(aynı marka ürün). Benzer bir durum yaşayan veya sebebi hakkında yorum yapabilecek olanlar cevap verirse sevinirim.
Yamtar

Re: Cinsel ilişki sonrası peniste kırmızı noktalar çıkıyor.

Mesaj gönderen Yamtar »

Ben bu konuyu bir ürologa sordum acaba eşimde bir bakteri virüs var da sürekli tekrar eden cybh bulaşı yaşıyor olabilir miyim diye, doktor böyle bir şey mümkün değil demiş ve eşim için test vs istememişti. Kadir abi özellikle bu konudaki yorumunu merak etmekteyim. Cevaplarsanız sevinirim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yamtar yazdı:Ben bu konuyu bir ürologa sordum acaba eşimde bir bakteri virüs var da sürekli tekrar eden cybh bulaşı yaşıyor olabilir miyim diye, doktor böyle bir şey mümkün değil demiş ve eşim için test vs istememişti. Kadir abi özellikle bu konudaki yorumunu merak etmekteyim. Cevaplarsanız sevinirim
Penis başında cinsellikten sonra boyle kizarikliklar ve ufak morluklar olabilir tahrişle ilgili bir sey. Bulaşla bir alakasi yok. Rahat ol o bakimdan.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

kadir yazdı:
Yamtar yazdı:Ben bu konuyu bir ürologa sordum acaba eşimde bir bakteri virüs var da sürekli tekrar eden cybh bulaşı yaşıyor olabilir miyim diye, doktor böyle bir şey mümkün değil demiş ve eşim için test vs istememişti. Kadir abi özellikle bu konudaki yorumunu merak etmekteyim. Cevaplarsanız sevinirim
Penis başında cinsellikten sonra boyle kizarikliklar ve ufak morluklar olabilir tahrişle ilgili bir sey. Bulaşla bir alakasi yok. Rahat ol o bakimdan.
Peki teşekkürler abi
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Bu bendede var nornalde yok ereksiyondan sonra kirnızı noktalar oluyor doktorlar normal diyor normal degil prostatit olmadan önce yoktu
Nedirbusıkıntım55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen Nedirbusıkıntım55 »

Abbasklcc yazdı: 06.03.2024 - 12:22 Bu bendede var nornalde yok ereksiyondan sonra kirnızı noktalar oluyor doktorlar normal diyor normal degil prostatit olmadan önce yoktu
Evet aynı şekilde bende de ilk cinsel ilişkiden sonra çıktı normalde çok belli olmuyor ama ereksiyon halinde çok belli oluyor 50 gündür geçmedi bende bugün 3. Ürolog gördü o da bir şey değil dedi anlamıyorum neden oluyor. Kadir abi tahriş demiş ama bilemiyorum
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Benimki ereksiyondan sonra oluyor kırmızı noktalar bir gün sonra geçiyor ben tahrişten dolayi oldugunu sanmiyorum çunkü eskiden yoktu yıllardır olmayan şey prostatit olduktan sonra başladı
Nedirbusıkıntım55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen Nedirbusıkıntım55 »

Benimkiler o cinsel ilişkiden sonra başladı sadece penis başında var ve geçmiyor anlamadım gitti