İyileşenler forumu bırakmıyor DETAYLAR İÇERİDE

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İyileşenler forumu bırakmıyor DETAYLAR İÇERİDE

Mesaj gönderen BruceLee »

odysiea87 yazdı:
Serkan yazdı:
nonwoven yazdı: Nerde yazmışım? Genta vurulduğum zamandan mı bahsediyorsunuz? Siz iyisini yapın ve buradan paylaşın. Benimde bakış açım genişler :)
Bu mesaj size ait

11.07.2022 - 20:11

Coşkun hoca bu kadar hizmet verdi ve asla para talep etmedi mi? İdrar testinden prostatit tanısı şaşırtıcı. Çoğumuzun idrarında lökosit 1-2’den yukarı çıkmıyor. Prostat sıvısı kültür analizin, lökosit sayımı yapılmadan nasıl tanı kondu? Anlattığınıza göre tek yaptığınız orcafil ve ftr ile iyileşme. Bende şuan ftr, psikolog, ürolog olarak tedavi görüyorum ancak hem yoğun antibiyotik hem yoğun ağrılar eşliğinde devam ediyor. Anlam veremedim.

Ben Avukat olmama rağmen bu yalanın daha iyisini yapamam. Hayal dünyanızda size başarılar dilerim.
2 ayda danısman olduysan 8 ayda prof olur. Off off Kadir abi olmasa şuraya gireni napsınlar
Kardeş sen mümkünse bir şeye yorum yapma
BruceLee

odysiea87 ve merseysidederby siz mümkünse bu forumda yorum yapmayın. sizin gibi insanlar hayatın heryerinde sıkıntı çıkarıyor
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

BruceLee yazdı:odysiea87 ve merseysidederby siz mümkünse bu forumda yorum yapmayın. sizin gibi insanlar hayatın heryerinde sıkıntı çıkarıyor
Sana mı sorucam cocuk. Tanıyor musum sen beni? Bide genelleme yapmıs bizim gibi insanlar hayatın heryerinde sıkintı çıkariyormuş. Bi çelişki varsa söylerim.Sende çelişkiyi açıklarsin Bu forumda şeyine çörek otu yağı enjekte eden adamında şak şakçısı çoktu millet kan işeyerek acillere koştu.
merseysidederby

Mesaj gönderen merseysidederby »

BruceLee yazdı:odysiea87 ve merseysidederby siz mümkünse bu forumda yorum yapmayın. sizin gibi insanlar hayatın heryerinde sıkıntı çıkarıyor
sana mı sorucam nereye yorum yapıp yapmayacağımı hayırdır birader?
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blackened »

Bence ortalık gereksiz gerilmiş. Arkadaşın uzun yazısı bana mantıklı geldi.

Burada çoğumuz nonbakteriyel prostatitiz. Yani bakteri vs yok ama kalifikasyon var. Bunun sıkıntılarını çekiyoruz genel olarak.

Bakın çok iyi tanıdığım bir enfeksiyon uzmanından yardım dilendim. O da sağılsun yardım etti bir ay boyunca invanz tedavisi gördüm. Sonuç mu? Geçmedi. Ve hastanedeki en kıdemli doktor bana "bu hastalık sende kronikleşmiş geçmeyecek. Biraz hayat kaliten düşecek sadece." Dedi. Hakikaten de geçmedi. Tâbi hafiflediği zamanlar oldu fakat hiç prostatit olmadığım gibi olmadım.

İnandım mı? Hayır inanmadım. Koç ünv hastanesindeki prof'a gittim. O da dedi ki "bu hastalığın tamamen geçmesini bekleme. Biz doktorlar olarak görevimiz bu hstalıktaki semptomları hafifletmek" dedi.

Sonra anladım ki, bu sıfırlanan bir şey değil. He semptomları olabildiğince hafifletebiliyorsun.

Arkadaşın söylediklerine kesinlikle katılıyorum.

1) stres ile başa çıkmanız lazım

2) uygun takviye ve sağlıklı beslenme

3) hareket ve spor

Bence arkadaşı boşuna kırmış olabilirsiniz :/
BruceLee

odysiea87 yazdı:
Sana mı sorucam cocuk. Tanıyor musum sen beni? Bide genelleme yapmıs bizim gibi insanlar hayatın heryerinde sıkintı çıkariyormuş. Bi çelişki varsa söylerim.Sende çelişkiyi açıklarsin Bu forumda şeyine çörek otu yağı enjekte eden adamında şak şakçısı çoktu millet kan işeyerek acillere koştu.
Nonwomen ı tanımam kimdir bilmem ama yaklaşımınız hoş değil başta
BruceLee

merseysidederby yazdı:
sana mı sorucam nereye yorum yapıp yapmayacağımı hayırdır birader?
Bilip bilmeden yaftalamanız hayır değil ama size yaptığınız yanlış demek Hayır
BruceLee

Hakaret ve küfre karşıyız. Nonwomen ın dallama demesi ve mitu48 in am k demesi yanlış bir hareket
Blackened

Antibiyotik hakkında da 7 yıl bu hastalığı çeken bir kardeşiniz olarak şunu söyleyebilirim;

Gerçekten mikrop, bakteri varsa kullanın. Yani vücudunuza rastgele ateş etemeyin. Kalıcı hasar verirsiniz.

Ben uzun süre antibiyotik kullandım.

Benim hastalık belirtisi sadece ereksiyon esnasında yanmaydı. Kullandığım antibiyotiklerden sonra o yanmalar bütün pelvik bölgeye dağıldı.

Tâbi bir de olayın stres, sıkıntı uykusuzluk gibi etkenleri de var.

Yani demem o ki, daha testlerde, tahlillerde doğru dürüst ne olduğu bile çıkmamışken doktorun verdiği kutu kutu antibiyotikleri asla kullanmayın.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Çeliskiyi ortaya koyan benim. Zira ilk danışmanlik almayı isteyende bendim. Mesleki dejenerasyon şüpeyle bakınca tuaflık gördüm üzüntümü belirttim. Bu konuyu daha dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. Hepimiz zorlanıyoruz hepimiz üzgünüz. Sinirlerimiz bozuk. Ben bu forumdan çok sey öğrendim. Örneğin enjeksiyon tedavisi bana cok mantıklı gelmişti buraya gelmesem direk yaptırırdım. Yada ilk olarak Muhsin hocaya koşabilirdim. Forum hastalara önemli bir kaynak Kadir bey çok değerli biri. Ama bu değeri korumamız faydası ispatlanmamış yöntemlerle umut tacirliği yapmamak lazım. Hadi öpüselim barışalım
Apo

Mesaj gönderen Apo »

mıtu48 yazdı:Yarın nisanim var gotumun üstüne oturamiyorum adam bize dolandırıcı diyor...Kadir abi sana zahmet hesabımı silersin formdan faydalı her şeyi aldım zaten gerisi Allah'a kalmış..
Senin durumun çok zor bu durumda evliliğe yönelmek kolay değil allah yardımcın olsun..Yanlız tedaviyi bırak ma
BruceLee

Blackened yazdı:Bence ortalık gereksiz gerilmiş. Arkadaşın uzun yazısı bana mantıklı geldi.

Burada çoğumuz nonbakteriyel prostatitiz. Yani bakteri vs yok ama kalifikasyon var. Bunun sıkıntılarını çekiyoruz genel olarak.

Bakın çok iyi tanıdığım bir enfeksiyon uzmanından yardım dilendim. O da sağılsun yardım etti bir ay boyunca invanz tedavisi gördüm. Sonuç mu? Geçmedi. Ve hastanedeki en kıdemli doktor bana "bu hastalık sende kronikleşmiş geçmeyecek. Biraz hayat kaliten düşecek sadece." Dedi. Hakikaten de geçmedi. Tâbi hafiflediği zamanlar oldu fakat hiç prostatit olmadığım gibi olmadım.

İnandım mı? Hayır inanmadım. Koç ünv hastanesindeki prof'a gittim. O da dedi ki "bu hastalığın tamamen geçmesini bekleme. Biz doktorlar olarak görevimiz bu hstalıktaki semptomları hafifletmek" dedi.

Sonra anladım ki, bu sıfırlanan bir şey değil. He semptomları olabildiğince hafifletebiliyorsun.

3) hareket ve spor

Dostum, geçmez diyen doktorlar görevlerinden istifa edip yer işgal etmesinler. Bu prostatite iyileşmez diyen doktorlar tıpa hainlik yapıyorlar
Blackened

BruceLee yazdı:
Blackened yazdı:Bence ortalık gereksiz gerilmiş. Arkadaşın uzun yazısı bana mantıklı geldi.

3) hareket ve spor

Dostum, geçmez diyen doktorlar görevlerinden istifa edip yer işgal etmesinler. Bu prostatite iyileşmez diyen doktorlar tıpa hainlik yapıyorlar
Bunda kabullenmeyecek bir şey yok. Şu anki imkânlarla tıp buraya kadar (en azından bizim bildiğimiz kadarıyla)
Geçmeyecek olan şey prostattaki kalifikasyon. Bu da bizde çeşitli şikayetlere neden oluyor. Şikayetler hafifler evet ama geçmez.

Bunda alınmaya gücenmeye gerek yok tekrar söylüyorum prostattaki kalifikasyon bugünkü tıp imkânları ile geçmiyor. Ancak burada gereksiz yere linç edilen arkadaşın verdiği bilgiler ile (stresten uzak olmak, uygun takviyeler ve sağlıklı beslenme ve hareket ve spor) semptomlar çok çok hafifletilebilir. Hangi doktora gittiysem buna aile dostum olan doktor da dahil böyle söyledi.

Zafer oyman'ın lokositi sıfırladıktan sonra hastayı göndermesindeki neden de bu. Bakteriyi mikrobu öldürüyor (var olduğunu belirlemişse) sonra "benden bu kadar" diyor haklı olarak, çünkü kendi de biliyor prostata verdiğimiz tahribat geçmeyecek. Adı üstünde kronik prostatit.

Kimse karamsarlığa kapılmasın. Semptomlar hafifleyince gayet iyi oluyoruz aslında. biraz hoyrat davrandığımızda, sağlığımıza dikkat etmediğimizde hemen kendini gösteriyor. Başa gelen çekilir.

Yaşam biçimizde, verdiğimiz kararların sonucunda kaderimiz buymuş.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Bazı insanlar bilgiyi paylaşır Kadir abim gibi herkese yardımcı olmaya çalışır.Benim nazımı çok çekmiştir Allah ondan razı olsun.Bazı insanlar da krizi fırsata çevirir.Burda kendini iyileştiren birinin size verecegi tavsiyeler kendini iyileştirdiği kadardır her giren foruma bir şey katar.Mesela ben ilk girdiğimde o zaman başka hesabım vardı herkes masturbasyon yap yazıyordu masturbasyonun %99 hastada nüks sebebi olduğunu keşfettim söyledim.2-3 sene sonra nüksün olduğu bir hastalıktan bahsediyoruz.8 aylık 10 aylık tecrübelerle birbirimize tavsiye verebiliriz ama birbirimize büyük umutlar veremeyiz hele para söz konusu o iş başka yere gider.Kadir abiden öğrenilen şeyleri allayip pullayıp üstüne bir şey ekleyip başka insanlara satmak ve onları bir yerlere yönlendirip ordan maddi kâr elde etmek isteyen biri varsa ben onun iyi niyetinden şüphe ederim.Bu sitede Kadir abi istese ticari bir platforma dönebilirdi asla böyle bir şey istemedi ki ne teklifler geldi.Insanlarin birbiriyle yardımlaştığı bir yer olsun istedi.Tecrübe dünyada en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeydir.Zaten hersey dikkatli okuyanlar için forumda var gerisi sizin vücudunuzu tanımanıza kalmış.Standart bir yolu yok.
BruceLee

Eskihasta yazdı:Bazı insanlar bilgiyi paylaşır Kadir abim gibi herkese yardımcı olmaya çalışır.Benim nazımı çok çekmiştir Allah ondan razı olsun.Bazı insanlar da krizi fırsata çevirir.Burda kendini iyileştiren birinin size verecegi tavsiyeler kendini iyileştirdiği kadardır her giren foruma bir şey katar.Mesela ben ilk girdiğimde o zaman başka hesabım vardı herkes masturbasyon yap yazıyordu masturbasyonun %99 hastada nüks sebebi olduğunu keşfettim söyledim.2-3 sene sonra nüksün olduğu bir hastalıktan bahsediyoruz.8 aylık 10 aylık tecrübelerle birbirimize tavsiye verebiliriz ama birbirimize büyük umutlar veremeyiz hele para söz konusu o iş başka yere gider.Kadir abiden öğrenilen şeyleri allayip pullayıp üstüne bir şey ekleyip başka insanlara satmak ve onları bir yerlere yönlendirip ordan maddi kâr elde etmek isteyen biri varsa ben onun iyi niyetinden şüphe ederim.Bu sitede Kadir abi istese ticari bir platforma dönebilirdi asla böyle bir şey istemedi ki ne teklifler geldi.Insanlarin birbiriyle yardımlaştığı bir yer olsun istedi.Tecrübe dünyada en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeydir.Zaten hersey dikkatli okuyanlar için forumda var gerisi sizin vücudunuzu tanımanıza kalmış.Standart bir yolu yok.
Bu forumda yazanlar kitap haline getirilse ne iyi olur
Eskihasta

BruceLee yazdı:
Eskihasta yazdı:Bazı insanlar bilgiyi paylaşır Kadir abim gibi herkese yardımcı olmaya çalışır.Benim nazımı çok çekmiştir Allah ondan razı olsun.Bazı insanlar da krizi fırsata çevirir.Burda kendini iyileştiren birinin size verecegi tavsiyeler kendini iyileştirdiği kadardır her giren foruma bir şey katar.Mesela ben ilk girdiğimde o zaman başka hesabım vardı herkes masturbasyon yap yazıyordu masturbasyonun %99 hastada nüks sebebi olduğunu keşfettim söyledim.2-3 sene sonra nüksün olduğu bir hastalıktan bahsediyoruz.8 aylık 10 aylık tecrübelerle birbirimize tavsiye verebiliriz ama birbirimize büyük umutlar veremeyiz hele para söz konusu o iş başka yere gider.Kadir abiden öğrenilen şeyleri allayip pullayıp üstüne bir şey ekleyip başka insanlara satmak ve onları bir yerlere yönlendirip ordan maddi kâr elde etmek isteyen biri varsa ben onun iyi niyetinden şüphe ederim.Bu sitede Kadir abi istese ticari bir platforma dönebilirdi asla böyle bir şey istemedi ki ne teklifler geldi.Insanlarin birbiriyle yardımlaştığı bir yer olsun istedi.Tecrübe dünyada en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeydir.Zaten hersey dikkatli okuyanlar için forumda var gerisi sizin vücudunuzu tanımanıza kalmış.Standart bir yolu yok.
Çok yakında forum daha büyük bir platforma haline gelecek ve yine maddi bir beklenti olmadan insanların birbirine yardım ettiği bir yer olarak kalacak.
BruceLee

Eskihasta yazdı:
BruceLee yazdı:
Çok yakında forum daha büyük bir platforma haline gelecek ve yine maddi bir beklenti olmadan insanların birbirine yardım ettiği bir yer olarak kalacak.
Kadir abi dediyse öyle olur. Zaten öyle de
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardesim öyle olacak inşallah.. format biraz değişecek.
Eskihasta

BruceLee yazdı:
Eskihasta yazdı:
BruceLee yazdı:
Kadir abi dediyse öyle olur. Zaten öyle de
Sadece demekle kalmadı forumu bu hale getirmek için yapılacak tüm masrafı cebinden ödedi kendisine teşekkür ederim..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim Eskihasta kardesim bilmukabele.