Penis ucu leke

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Vegvisir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Penis ucu leke

Mesaj gönderen Vegvisir »

Benim sorunlarımda yaşadığım ilişki sonrası başladı, ilk önce 1 ay kadar süren bir ishal yaşadım ilişkiden 2 hafta sonra başladı. Sonrasında ishal düzeldi fakat artık dışkım eskisi gibi katı değil yumuşak koyu kahve yarı katı şekilde ayrıca anal fissür ve çatlak var. Ayrıca penisimin ucunda tam ortasında bir kararma var doktor dermatid dedi krem geçirmedi daha sonraki doktor melanosis dedi krem geçiemedi hala daha duruyor, sürekli idrarım var gibi geliyor ve ayrıca penis başım donmuş gibi soğuk his oluyor ve ara ara yanma gibi bir acı oluyor ve birde penisimde kırmızı tatlı yara gibi yaralar çıktı. CYBH testlerim 100. Günde negatif ve doktorlar hiç bir şey söyleyemiyor belirtilerime kafayı yicem evlenmek üzereyim bu yaşadıklarımın stresinden ilişkimde bozuldu. Bu süreçte (4 ay) 10 kg verdim. Bağışıklığım düştü aşırı stresliyim ne yapacağımı bilmiyorum.
adige60

Re: Penis ucu leke

Mesaj gönderen adige60 »

Prostat sıvısından lökosit baktırip pcr kültür yaptırman lazım rektal tuşe ile
Vegvisir

Mesaj gönderen Vegvisir »

Prostatit bu belirtilere sebep olabiliyor mu ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Korunmasiz iliskiden mikrop kapmişsınız büyük bir olasılikla. Prostatit semptomlarinda bu var...yukarda yazilan tahlilleri yaptirin. Penisteki lezyonlardan kazıntı alip ayrıca tahlil yaptirin.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Vegvisir yazdı:Benim sorunlarımda yaşadığım ilişki sonrası başladı, ilk önce 1 ay kadar süren bir ishal yaşadım ilişkiden 2 hafta sonra başladı. Sonrasında ishal düzeldi fakat artık dışkım eskisi gibi katı değil yumuşak koyu kahve yarı katı şekilde ayrıca anal fissür ve çatlak var. Ayrıca penisimin ucunda tam ortasında bir kararma var doktor dermatid dedi krem geçirmedi daha sonraki doktor melanosis dedi krem geçiemedi hala daha duruyor, sürekli idrarım var gibi geliyor ve ayrıca penis başım donmuş gibi soğuk his oluyor ve ara ara yanma gibi bir acı oluyor ve birde penisimde kırmızı tatlı yara gibi yaralar çıktı. CYBH testlerim 100. Günde negatif ve doktorlar hiç bir şey söyleyemiyor belirtilerime kafayı yicem evlenmek üzereyim bu yaşadıklarımın stresinden ilişkimde bozuldu. Bu süreçte (4 ay) 10 kg verdim. Bağışıklığım düştü aşırı stresliyim ne yapacağımı bilmiyorum.
Gecmis olsun. Yaralar Hpv yada herpes olabilir dr görmeli. Sogukluk yanma acı prostatitte oluyor. Ama baska rahasızliklarda da olabilir üretrit gibi. Prostat sıvısından lokesit baktırarak işe koyulabilirsin. Stres hiç bir ise yaramiyor hocam ben cok yaptim bir fayda görmedim
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Hpv hsv (uçuk)std cybh testlerinde yapılıyor hpv sigil çıkıyor uçuk da dudak kenarında çıkarya öyle problem olmaz ama prostatit olmuşsunuzdur rektal tuşe yaptırıp pcr kültür lökosit sayımı yaptırın pcr çıkan bakteriye göre antibiyogram yaptırıp uygun antibiyotik kullanmanız öneririm
radeon6
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen radeon6 »

şu penis başı ve özellikle en uç kısmının soğuk olması benıde delı edıyor.

bu olaya bır cozum bulan varmı arkadaslar