Çinde uygulanan 3 boyutlu prostatit tedavisi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Çinde uygulanan 3 boyutlu prostatit tedavisi.

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

kadir yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı:
kadir yazdı:Arkadaşlar bu tedaviyi olmak isteyen herkes toplanip bir kişi için
bir para toplansin ve kür getirilsin bir deneme yapilsın sonuca göre devam edilip edilmeyecegine karar verilir.
Kadir abi peki bişey sormak istiyorum sana . Bu tedaviyi Türkiye de bu işle uğraşan doktorlara sorsak , ya da tedaviyi göstersek bir anlamı olur mu ? Mesela en çok ismi geçtiği için söylüyorum Zafer hoca ? Ters etki yaratır mı tepki nasıl olur ?
Kardesim bu senin soyledigini şu anda buradaki drlara sormaya gerek yok Kimse senin bu soruna cevap veremez. Ürünleri getirtip bir klinikte bu islem yapılir.
Anladım Kadir abicim . Peki bu yöntemle tedavi olan hastaları nasıl bulacağız ? Kaç gündür araştırıyorum bulamıyorum
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Ben de katki saglarim. Kadir abim bu arada ben sert prostat masaji sonrasi 3. gun sperm kulturu verdim. Ilk kez sperm kulturunde staph. aereus uredi. 100'den fazla da lokosit. Ben bu bakteriyi hep prostat sivilarinda buluyordum duyarli antibiyotik kullaniyordum ama hep cikiyordu yine. Sperm kulturunde 7 yilda ilk kez yakaladim ama. Belli ki antibiyotikler yine oldurmeyecek bunu ne yapmak lazim abi enjeksiyonu ya da muhsin hoca sondayla prostata antibiyotik veya ozon dusunuyorum hepsiyle birlikte. Beni zaten biliyorsun yakin zamanda cok antibiyotik aldim yine bu stapha duyarli. Bu çinli doktorun tedavisini de insallah deneme organizasyonunu yapar goruruz ben de enjeksiyon ya da muhsin hocada geciremezsem bunu denerim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yorgunsavaşçı yazdı:
kadir yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı: Kadir abi peki bişey sormak istiyorum sana . Bu tedaviyi Türkiye de bu işle uğraşan doktorlara sorsak , ya da tedaviyi göstersek bir anlamı olur mu ? Mesela en çok ismi geçtiği için söylüyorum Zafer hoca ? Ters etki yaratır mı tepki nasıl olur ?
Kardesim bu senin soyledigini şu anda buradaki drlara sormaya gerek yok Kimse senin bu soruna cevap veremez. Ürünleri getirtip bir klinikte bu islem yapılir.
Anladım Kadir abicim . Peki bu yöntemle tedavi olan hastaları nasıl bulacağız ? Kaç gündür araştırıyorum bulamıyorum
Secoo arkadaşımız klinikle yazışıyor, iyi olanları arastiriyordur sanırım..
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

kadir yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı:
kadir yazdı: Kardesim bu senin soyledigini şu anda buradaki drlara sormaya gerek yok Kimse senin bu soruna cevap veremez. Ürünleri getirtip bir klinikte bu islem yapılir.
Abi şuan bende sadece adamların başarı hikayelerini içeren kendi gönderdikleri whatsup yazışmları vs var.
Yani pek birsey ifade etmiyor.Lakin madem ilgiliolan çok arkadaş var ..cliniği ve başarı hikayelerini araştırmaya başlıcam.
Yorgunsavaşçı

secooo yazdı:
kadir yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı: Anladım Kadir abicim . Peki bu yöntemle tedavi olan hastaları nasıl bulacağız ? Kaç gündür araştırıyorum bulamıyorum
Abi şuan bende sadece adamların başarı hikayelerini içeren kendi gönderdikleri whatsup yazışmları vs var.
Yani pek birsey ifade etmiyor.Lakin madem ilgiliolan çok arkadaş var ..cliniği ve başarı hikayelerini araştırmaya başlıcam.
Türkiye’den bir iki hasta bulsak çok iyi olur gidip gelen
wolfpack

Arkadaslar bi de ben son Fitoterapi uzmani Dr. Hakan Ozkul'a ulastim. 5 farkli bitkisel ilac ile 3 aylik tedavi sonucu prostati eriterek bu rahatsizligi yenebilecegimi soyledi. En basarili olduklari alan prostat hastaliklari ile baska bir alan soyledi unuttum. Romatizma hastasi bir yakinimi iyi etti onun referansi ile aradim zaten. Taniyaniniz var mi bilmiyorum ama ne dusunuyorsunuz bu konuda? 5.250 tl 3 aylik takip ve tedavi para istedi. Deneyen oldu mu hic bunu?
Yorgunsavaşçı

wolfpack yazdı:Arkadaslar bi de ben son Fitoterapi uzmani Dr. Hakan Ozkul'a ulastim. 5 farkli bitkisel ilac ile 3 aylik tedavi sonucu prostati eriterek bu rahatsizligi yenebilecegimi soyledi. En basarili olduklari alan prostat hastaliklari ile baska bir alan soyledi unuttum. Romatizma hastasi bir yakinimi iyi etti onun referansi ile aradim zaten. Taniyaniniz var mi bilmiyorum ama ne dusunuyorsunuz bu konuda? 5.250 tl 3 aylik takip ve tedavi para istedi. Deneyen oldu mu hic bunu?
Prostatı eriterek derken ? İlk defa duydum abi bunu
wolfpack

Yorgunsavaşçı yazdı:
wolfpack yazdı:Arkadaslar bi de ben son Fitoterapi uzmani Dr. Hakan Ozkul'a ulastim. 5 farkli bitkisel ilac ile 3 aylik tedavi sonucu prostati eriterek bu rahatsizligi yenebilecegimi soyledi. En basarili olduklari alan prostat hastaliklari ile baska bir alan soyledi unuttum. Romatizma hastasi bir yakinimi iyi etti onun referansi ile aradim zaten. Taniyaniniz var mi bilmiyorum ama ne dusunuyorsunuz bu konuda? 5.250 tl 3 aylik takip ve tedavi para istedi. Deneyen oldu mu hic bunu?
Prostatı eriterek derken ? İlk defa duydum abi bunu
Bilmiyorum ben de eritmek mi dedim evet dedi. O an guven kaybi olustu bende tamam dusuneyim ben size donerim dedim. Arastiriyorum iste bende. Boyle de bir secenek var bunu da denerim heralde ilerde ben.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Burakgsgs »

Çindeki model için bende maddi manevi destekte bulunmaya hazırım
Yorgunsavaşçı

Bende elimden geleni yaparım abi
Burakgsgs

Wolfpack kardeşim peki bu hakan özkulun daha önce iyileştirdiği tedavi ettiği bir prostatit hastası olmuş mu sordunuz mu?
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

bayramoglu yazdı:Denemekte fayda var. İlim çinde de olsa gidip alın demiş efendimiz(s.a.v) aklıma geldiği için söyledim. Yanlız şuan çine gidiş geliş uçak biletleri 60 bin tl.

buradaki doktorlar acaba bu ted,v, yöntemi ileilgili denemeyapamazmı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

secooo yazdı:
bir para toplansin ve kür getirilsin bir deneme yapilsın sonuca göre devam edilip edilmeyecegine karar verilir.
Abi bu konuda organizasyon yaparsan sevinirim ..herkesi tanıyorsun tecruben fazla .
en iyi yol haritasını sen çıkarırsın öyle gözüküyor..
eğer para toplama aşamasına gelinirse ben katkı sağlarım hiç sorun değil.Başüstüne
Secooo kardeşim, bu ürünler oral ve rektal yoldan verildigi yaziyorsa oral zaten kolay....rektal yoldan ise verilmesi basit, bir serum hortumu ve düzenegi ile rektuma girecek yumusak bir uç ayarlanip serum gibi yavaş yavaş verilebilir. Fakat olay sadece oral ve rektal ise drada gerek yok. Sanirim enjeksiyon ve vakumlama yontemi yok bu işlemde...onu bir sormamiz lazım. Ayrica tedavinin uygulamali bir videosu varsa onuda istersen iyi olur.
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Secoo kardeşim, istersen seninle bir görüşelim, band tel. Atarmısın özelden,
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Kadir bey bir whattsap grubu kurabilir, kımıyla ilgili arkadaşları içeren…
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Konuyla ilgili olan arkadaşlar ile ilgili
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Allah büyük :roll:
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

kadir yazdı:
secooo yazdı:
Abi bu konuda organizasyon yaparsan sevinirim ..herkesi tanıyorsun tecruben fazla .
eğer para toplama aşamasına gelinirse ben katkı sağlarım hiç sorun değil.Başüstüne
Secooo kardeşim, bu ürünler oral ve rektal yoldan verildigi yaziyorsa oral zaten kolay....rektal yoldan ise verilmesi basit, bir serum hortumu ve düzenegi ile rektuma girecek yumusak bir uç ayarlanip serum gibi yavaş yavaş verilebilir. Fakat olay sadece oral ve rektal ise drada gerek yok. Sanirim enjeksiyon ve vakumlama yontemi yok bu işlemde...onu bir sormamiz lazım. Ayrica tedavinin uygulamali bir videosu varsa onuda istersen iyi olur.
Abi selam video meselesini konuşacağım..
Oral ve rektal uygulama var.Herhangi bir enjeksiyon veya vakumdan bahsetmediler..dediğin gibi kolay bir yöntem herkes evinde rahatlıkla uyguluyabiliyor .Dktorlarımızda online destek oluyor dediler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

secooo yazdı:
kadir yazdı:
secooo yazdı:
Abi selam video meselesini konuşacağım..
Oral ve rektal uygulama var.Herhangi bir enjeksiyon veya vakumdan bahsetmediler..dediğin gibi kolay bir yöntem herkes evinde rahatlıkla uyguluyabiliyor .Dktorlarımızda online destek oluyor dediler.
A.s kardesim, detayları iyice ögreniriz videodan..tskler.
Burakgsgs

Bb544 kardeşimizin paylaştığı forumda bu klinikle ilgili hiç güzel şeyler yazmamışlar okumanızı tavsiye ediyorum. Ne zaman bi umutlansak zaten hep bi olumsuzluk oluyo
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Hiçbir hasta semptomlarda kısa süreli bir iyileşmeden başka bir şey almamıştır, bu birçokları için klinikten ayrılmadan önce bildirilen bir sonuçtur, şanslı bir kaç kişi küçük iyileşmeyi eve gelene kadar korumuştur.
Dr Song'un tedavisi son derece pahalı olduğu için, hastaları için iki kat daha fazla mide bulandırıcı, eve sürekli bir sefalet ve acı dolu bir yaşam sürmek ve birçokları için ödedikleri yüksek ücretlerin üstesinden gelmek için her fırsatta para kazanma ihtiyacı duyuyor.

2/ Her hasta, her iki kliniğin de hala kötü hijyenden muzdarip olduğunu bildirdi. Dr Song, bozuk parayla ün salmış durumda, bu nedenle her iki klinikteki tedavi odası yüzeylerinin hâlâ günlük olarak alkolle silinmediğini söyleyebiliriz.
Bu, ironik bir şekilde, dirençli enfeksiyonlarla gelen hastaların, bu kirli, hijyenik olmayan odalarda tedavi görmenin bir sonucu olarak ciddi direnç enfeksiyonlarına yakalanma konusunda anıtsal bir risk altında olduğu anlamına gelir.

Genel bir kural olarak, Dr Song'un kliniklerinde herhangi bir şekilde "iyileşme" şansının %10'dan az olması çok muhtemeldir.
Bunu üç ana gerçek belirler; A/ Hijyenik olmayan koşullar. B/ Hastalar, tedavisi birkaç yıl öncesine göre çok daha zor olan enfeksiyonlarla geliyor. Bu, Dr Song'un geniş bir rezerv antibiyotik elde edememesiyle birleştiğinde, çifte darbeye neden olur - çok zor dirençli enfeksiyonlar ve önemli ilaçların yokluğu.

Dr Song'un, kurum içi testlerini gördüğünde, bildirilen direnç derecesini tedavi etmek için antibiyotikleri olmadığını hastaya söylemediği konusunda uzun bir geçmişi vardır. Bunun yerine, devam edecek ve 4 - 6 haftaya kadar hastaya enjekte edecek ve tedavinin başarısız olacağını tam olarak bilerek parasını alacak. Tedavi boyunca, çok az hasta gerçekte ne olduğu hakkında en ufak bir fikre sahiptir, örneğin tedavinin iyi gitmesi için çaresizdirler ve buna bağlı olarak kendilerini tedavi eden Doktora güvenirler. (Bu durum her iki Klinikte de tamamen aynıdır, ancak Dr Song Changsha'daki ilgili Doktor olmasa da, her iki Kliniğe de sahiptir ve her ikisi için de politikayı demir yumrukla belirler).

Direnç, ilaç eksikliği, açgözlülük ve sahtekârlık ne yazık ki Dr Song'un kliniklerini oraya giden hastaların sağlığı için büyük bir risk haline getirdi.
Yorgunsavaşçı

Kadir abi senin düşüncelerin neler abi bu konuyla ilgili ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yorgunsavaşçı yazdı:Kadir abi senin düşüncelerin neler abi bu konuyla ilgili ?
Ben bu tedavinin denenmesi taraftariyim, olumsuz yorumlar her paylasimda olabilir..bu yorumlar kasıtlıda olabiliyor. İyileşenler var gordüğüm kadarıyla.
Yorgunsavaşçı

kadir yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı:Kadir abi senin düşüncelerin neler abi bu konuyla ilgili ?
Ben bu tedavinin denenmesi taraftariyim, olumsuz yorumlar her paylasimda olabilir..bu yorumlar kasıtlıda olabiliyor. İyileşenler var gordüğüm kadarıyla.
Abi bu işi nasıl organize edeceğiz ? Nasıl olacak
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Arkadaşlar bu yazıyı bir okuyun….

https://www.prostatitis.support/prostat ... china.html