"Nerman"nickli üyenin forum sakinlerine gönderdiği toplu mesaj!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

"Nerman"nickli üyenin forum sakinlerine gönderdiği toplu mesaj!

Mesaj gönderen kadir »

Merhaba.sizin de yorum yaptiginiz prostatit baslikli post kadir bey tarafindan silinmistir.fatihh3 tarafindan yazilmisti.Ancak Dr levent e ait olumlu yazilar nedeni ile kaldirildi. Bu forumda belli bir dr one cikariliyor. Dr levent e ise sistemli bir karalama uygulaniyor. Bu kadir beyin yaptigi ilk degil .daha once onlarca
Hastanin levent bey hakkinda olumlu gorus yazdigi icin kaldirdi. Buradan bir cikarim yapabilirsiniz forumda neler oldugu ile alakali. Saygilar sunarim[/quote]

Buradanda Nerman adlı üyeye cevabımdır;
Bak Levent Türk kardeşim, ben fatihh3 nikli uyenin mesajlarını silmedim mesajlar orada duruyor geriye dönük arastırirsan görürsün. İstesem silerdim reklam oldugunu bildigim halde...bu bir, ikincisi buradan üyelere özel mesaj gönderip beni kötülemen sana hiç yakıştımı? Bir dr olarak ben size yakistiramadım dogrusu.Gerçekten çok ayıp. Forumda belli bir dr öne çikarılıyor demişsin...bu bahsettigin dru öne cikaran bir yazımı bulmazsan şerefsizsin ne diyeyim sana ben?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: "Nerman"nickli üyenin forum sakinlerine gönderdiği toplu mesaj!

Mesaj gönderen kadir »

Levent bey, öne çıkaran varsa adı geçen dra gidip tedavi olan hastalar öne cikariyorlar, ayrica o dra gidip iyi olmayanlarda var...onlarda memnun kalmadıklarını yine paylasiyorlar onlarıda arastirirsaniz görursunuz. Ayrıca siz beni mesajları silmedigim halde üyelere gizli toplu mesaj atıp beni kötülüyorsunuz ne hakla yapiyorsunuz bunu? Hangi mesajiniz silinmiş? Enjeksiyondan yada baska bir yöntemden fayda gormedigimizi biz burada açiklamak zorundayız.. iyileşenler ne zaman paylaştıda biz sildik? Forumdada antibiyotik tedavisinden fayda gormeyenlerde var onlarda yaziyorlar, bu nasil bir anlayış? Varsa enjeksiyondan yüzde yüz iyilesen gelsin buraya yazsın... engelleyenmi var? Ama sizin bu yaptiginiz hareket bize hakarettir. Hiç iyi olmadı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Levent bey,bu forumda hastalara sifa olan drlarin hastalar tarafindan reklamı ve tavsiyesi yapılır ve bunun icin özel olarak dr tavsiyeleri bölümü dahi var. Sizin tedavi etmis oldugunuz fatihh3 nikli hasta burada paylasimini yaptı herkes gördü ve yorumlarini yaptı mesajları hala duruyor silinmedi. Siz silindi diye bana iftira attıniz arastırmadan. Benim o hastayada yazdiğim mesaj aşagidadır ben sizi nerede kötülemışim? Ayrica sizi bu forumda misafir ettik ve paylaşimlarinizi yayınliyoruz. Size kendinizi ifade etmenize musaade ettik. Daha ne yapalim?
Fatihe gonderdigim mesaj;
Geçmiş olsun kardeşim, o bahsettiginiz yanlız "eteda" degil, ETDA dır. Açılımı Ethylenediaminetetraasetik asid) tir. Bu kimyasal çeşitli sanayilerde ve tıpta kullanılır. Bazı ilacların dokuya penetrasyonunu kolaylastirmasi icinde kullanılır. Kalsifikasyon çözücü olduguda söylenilir. Bu bir ilaç degil bir kimyasaldır. TR de de bol miktarda vardır. Forumda yanlış bilgi paylaşımı olmamasi adina sorumluluk geregi sizi uyarmiş olayim. Ayrıca siz tamamen iyilesip ozaman paylasim yapsaydınız daha iyi olurdu. % 60 iyiligi insanlar oral tabletlerlede elde edebiliyor zaten. Yinede siz bilirsiniz tabiki. İnsallah iyi olursunuz. Fikrinizi soylediniz bu platform herkese acık bir platformdur...bende bu paylaşımınıza binaen şunu itiraf etmek zorunda kaldim. Ben 10 yıl önce prostatik enjeksiyon yaptirmistim fayda yerine zarar görmustüm. Bunuda ifade etmiş olayım. Ayrıca forumda bir çok kişi bu işlemi yaptirdi ve daha kötü oldular bu bir gercek...amacimiz kimseyi kötülemek degil ama olan bu. Bunuda burada paylasmak zorundayız. Keşke herkes iyi olsaydı. Bunlari burada paylasmasaydik. Mademki bukadar eziyet cekilerek binbir zahmetle ve acı ile bu yöntem uygulaniyor, sonuçta hastalıgın kökünü kurutması lazimdi. Yinede bu hastaligı tamamen yenmiş biri varsa buyursun paylaşimlarini yapsın. Dedigim gibi biz bu forumda %90-95 iyiligi zaten ampirik tedavi ile bile aliyoruz. Bir çok iyileşen hastalar var. Tekrar geçmis olsun kardeşim.
Bu mesajin neresi kötü?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bakın siz konuyu saptiriyorsunuz burada, siz beni bir dru öne cikarmakla ve sizin hastanızin yorumlarinı silmekle itham ettiniz ve bana iftira attıniz bu başka bir şey, sizin hastanızin yorumlarının silinmedigini gordünüz ve bu ithaminiz icin bir özür bile dilemediniz. Ayrıca hastaları inandiracak olan sizsiniz, ben degil. Onuda hastaları iyi ederek, hayır duasını alarak yapacaksıniz. Enjeksiyondan iyi olan hastalar buraya girdide bizmi engelledik.Varsa bu hastalığı tamamen % yüz atlatanlar gelsinler yazsınlar kardeşim.
Prostat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Prostat »

Size bir kaç sorum olcak Levent Türk.

1) Madem Levent Türksünüz neden Nerman rumuz adını kullanarak mesaj gönderiyorsunuz millete :) bir derdiniz olduysa isminizle post adın şikayetinizi yazın

2) Siz doktorsunuz eleştiriye her zaman açık olmalısınız özellikle bu hastalıkla uğraşan hassas insanlar istediği eleştiri bazında eleştiri yapabilir siz de buna karışamazsınız Sayın Nerman :)

3) Sanırım işler kesat ondan böyle bir şikayet yazısı yazdınız doğru muyum :)

Bir kez daha anladım Sayın Levent Türk’e rumuz adı Nerman’a gidilmeyeceğini :) hayatınız da başarılar
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

Levent bey,
Sizde iyileştiğini yazan hakan bey,Yeni tedavinizde İtalya'daki doktor guercine ye mail yazarak onun kullandığı Edta dan sipariş verdiğinizi söylüyor.
EDTA nin prostat dokusuna verebileceği zararlari bilemiyorum fakat dr.Guercini nin ilaç ve kimyevi madde satmadığı biliyorum.

İsteyen arkadaşlar Guercini yi arayıp sorabilir.
Kendisi ile gorusemezler ama aekreteri asistanlarına baglayacaktir.

Telefon numarası..+39 06 807 0894
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Nerman yazdı:TR de de bol miktarda vardır. Forumda yanlış bilgi paylaşımı olmamasi adina sorumluluk geregi sizi uyarmiş olayim. Ayrıca siz tamamen iyilesip ozaman paylasim yapsaydınız daha iyi olurdu. % 60 iyiligi insanlar oral tabletlerlede elde edebiliyor zaten. Yinede siz bilirsiniz tabiki. İnsallah iyi olursunuz. Fikrinizi soylediniz bu platform herkese acık bir platformdur...bende bu paylaşımınıza binaen şunu itiraf etmek zorunda kaldim. Ben 10 yıl önce prostatik enjeksiyon yaptirmistim fayda yerine zarar görmustüm. Bunuda ifade etmiş olayım. Ayrıca forumda bir çok kişi bu işlemi yaptirdi ve daha kötü oldular bu bir gercek...amacimiz kimseyi kötülemek degil ama olan bu. Bunuda burada paylasmak zorundayız. Keşke herkes iyi olsaydı. Bunlari burada paylasmasaydik

Bu kadir bey. Fatih bey burada yuzde 90 iyi oldugunu yazmis
Siz ise hemen karsi gorus ileri surerek paylasimi degersizlestirmeye calisiyorsunuz.yuzde 60 iyilesme yazmissiniz halbuki orada yuzde 90 demis fatih bey.Size 10 til once yaptigimiz tedavi fayda etmemis olabilir gayet normal cunku artik 3 degil 8 uygulama yapiyoruz.bunu her seferinde soylemeniz bana karsi kasit oldugunu akla getiriyor
3 yıl önce 450 liralık pcr için 1800 lira para aldınız benden hala unutmam ozamanlar bilmiyordum neyin ne olduğunu ve ayrıca bu hastalıkla ilgili ilk kapısını çaldığım doktordunuz ozamanlar. madem %60 tedavisi oral tablette oluyordu neden antibiyotik tedavisi başlamadınız bana. belkide geçip gidecekti hastalıgın başındaydım ozamanlar. Hakkımı helal etmiyorum sana burnundan gelsin.
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Levent bey 42 yıldır yurtdisinda değişik ülkelerdeki..
Bi hastalığa yakalandıktan sonra aramadığım görüşmediğim yer kalmadı.
Dr bahn dr.toth dr.guercini sayısız enfeksiyon doktoru.
Bir çok urolog.
Faj tedavileri vs.

Dr guercini ve diğerleri kesinlikle ilaç satmaz reçete etmez.
Ayrıca diş kanal tedavisinde karisimla kullanılan EDTA maddesini prostata kullanacakları çok şüpheli.

Bu doktorda tedavi gören yurtdisinda forumlar sayesinde tanıştığım insanlar var.

Aslina bakarsanız iyileşen bir kisi bile de yok.
Hepsi sıra ile diğer doktorlari gezdiler..

Yine İtalya'daki iyilesenler oldu fakat turp tekniği ile prostata girip kalsifikasyonlu bölgelere 1-1.5 cm kesik atarak apse temizleterek..
Her neyse.hastanizin yazdığı mesaj şöyle.
Belki biz yanlış anladık‐.
‐------------------------------------
Doğru sizin yazdığınız gibi ilaç açılımı ben şuan % 90 iyiyim ve son olarak bu ilacın italyada kireçlenmeyi yok ettiği için enjeksiyonla prostata vurulduğu için bizde aynı guardini hocanın kullandığı marka ve ml gr aynısını Levent hoca kendisiyle Mail atarak aynı ürünü getirtmeye çalışıyoruz 7 sene önce bende mikrop çıkmıştı tetkiklerde şimdi çıkmadı sadece lökasit çıktı ve kireçlenme var prostata oradaki kireçlenmeyi parçalayan bir ilaçmış bakalım tedarik edersek bu hafta ve bir kaç hafta hocam heralde kokteyl yapıp enjekte edecek toplamda ben 15 sefere yakın enjeksiyon oldum bende herhangi bir yan etki etmedi inşallah bundan sonrada etmez Allahım yardımcımız olsun Levent hoca gerçekten işine hakim bir hoca bu güne kadar gittiğim doktorlar içinde beni dinleyen ve iyleşmem için uğraşan tek hoca sağolsun Muhsin hocaya gittim Ataköy kayıdımda var 10 bin TL para verdim 3 ay önce yok ozon yok esvt koskocaman bir sıfır özel hastaneleri saymıyorum basıyor antibiyotik üç gün sonra gene sıfır bana bu güne kadar tek enjeksiyon fayda etti bilmiyorum Allah şifamızI versin inşallah
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Yine ayrıca yurtdisinda ki sayısız üroloji doktoru ile bu konuyu konuştum.
Enjeksiyon tedavisinin tamamen sonuçsuz kaldığını ve ciddi zararlar verebileceğini anlattılar.
Şayet faydali olabilecek olsa kendilerinin de bunu çok kolaylıkla yapabileceklerini söylediler.
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Nerman yazdı:Evet kolcak bey zaten guercini mailime yanit vermedi.. neyseki turkiyede bulduk. Guercininin makalesi var yuzde 70 iyilesme orani veriyor. diye ama ..
Iyilesiyorlar kolcak bey . Gercekten iyilesiyorlar. Fatih bey iyilesti iste demekki iyilestirebiliyor bu tedavi. Isterseniz fatih beyle ismail beyle husamettin beyle cevat beyle gorustureyum sizi bakin bunlar sadece gecen hafta iyi olanlar
Dr
Bu yabancı doktorlarda da birkaç gonokok iylesir gibi oldu hepsi 4 -5 ay sonra nuks yapti.

Bana gelince ben 1,5 senedir iyiyim.
Bu forum doktorlarının hiçbirine de gitmedim..
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Burda neler olmuş bole ya.
alpy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen alpy »

Kadir abinin bu forumda sınırsız insana yardımı olmuştur onun tavsiyelerinden aldığım faydayı çoğu doktordan almadım. Böyle bir adama nasıl iftira atılıyor anlamış değilim.
Turgutkavlak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutkavlak »

Fatih isimli arkadaş Muhsin hocanında enjeksiyon yapmaya başladığını söylemişti dün asistsnı ile yazıştım kesinlikle enjeksiyon yapmadığını söyledi.

Kadir abiye bende kaç defa dr ismi sorduysam hiç bir şekilde öneride bulunmadı sadece hastalık konusunda izlemem gereken yolu gösterdi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Nerman yazdı:Gelecekler zaten kadir bey ikna etmeye calisiyorum onlari burada yazsinlar diye. Fayda goremediginde yazan cok oluyor fayda gorunce ise yazmiyorlar..Bence baska bir telefondan girip bakin ben bugun 2 telefona da baktim goremedim fatih beyin postunu.Insallah yanilmisimdir. Cunku buraya iyilesenlee gelip yazi yazacaklar tabi ikna edebilirsem. Ozur konusuna gelince kesinlikle ozur dilemekten cekinen bir degilimdir. Eger diger telefonlarda da fatihh3 adli uyenin yorumlari duruyorsa gercekten ozur dilerim sizden .ama bir bakin nolur..
Hastanızin yorumlarini silmedim demiştim... baksaydıniz görürdünüz. Benim bu forumda sildigim kisiler ve mesajlar forum kurallari dogrultusundadir. O şartları zaten foruma üye olan kişiler kabul etmiş sayılır. Siz forum ana sayfada şu an 3.sekmede olan "Prostatit" başlıklı konuya bakarsanız "fatihh3" nikli hastanizin paylasımlarini bulursunuz. Yani yanılmış oldugunuzu goreceksiniz.
herdaim32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen herdaim32 »

levent turkmu oluyor bu nerman &?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

herdaim32 yazdı:levent turkmu oluyor bu nerman &?
Evet.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Levent Hoca tartısmak yerine kimler enjeksiyon tedavisinden fayda görebilir kimler görmeyebilir seklinde biraz da bilgilendirici paylaşımlar yapsanız. Bu enjeksiyon tedavisinden fayda görenlerin muhakkak ki ortak özelliği vardır değil mi? Bu işler o kadar da bilinmezlik içerisinde değildir. Bence güven sağlayamamanızın en büyük nedeni bu. Ben sizi instagramdan da takip ediyorum. Saf bir pazarlama ve reklam kokuyor. Ama Cüneyd Hoca gibi mesela prostat masajı tedavi eder ama edemediğim hasta da var şeklinde açıklamalar yapsanız, kimler, hangi semptomları olanlar daha fazla yarar görebilir yazsanız paylaşsanız sizce de daha mantıklı olmaz mı? Kaldı ki biz prostatit hastaları çok manipüle olmuş, sağlığımızın yanında maddi ve manevi olarak da çok kayıplar yaşamış insanlarız. Siz de prostatit olmuşsunuz dediniz bu hastalığın ne denli lanet bir şey olduğunu biliyorsunuzdur o zaman. Bir erkeğin başına gelebilecek en büyük felaket. Tartışma, karalama, negatif ortam kimseye bir şey sağlamaz. Biz iyi olma derdindeyiz sadece. Benden size uzun yıllardır bu hastalığı yaşayan biri olarak bir tavsiye; manav gibi bu hastalığın tedavisini pazarlamaya çalışırsanız kadir abinin 9 yıl önce ben enjeksiyon oldum fayda görmedim demesine gerek kalmaz zaten. Çünkü bu hastalık öyle bir hastalık değil ikincisi bu hastalığı yaşayanlar emin olun en az sizin kadar da bilgi sahibi insanlar zaten. Bu şekilde tedavi yönteminizi kabul ettiremezsiniz. Daha gerçekçi olun. İyileşemeyenlerden de bahsedin. İyileşenlerin de ortak özellikleri neler onları ön plana çıkarın. Herkese iyi günler.
kartal422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen kartal422 »

hocam bende 13 yildirdir var peki bu iğne yan etkileri cokmu oluyor bendede akinti oluuor bende faydasi olurmu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bakın levent bey kardeşim yine bu forumu kötüleyerek konuşuyorsunuz, " bu platforma ne zaman girsem linç yedim" diyorsunuz..dogrudur linç yemiş olabilirsiniz. Fakat bunun sebebi yine sizsiniz. Tedavi protokulunuz başarılı olsaydı linç yemezdiniz.
Eski meseleye dönmek istemiyorum ama ne yapsaydık yani ödülmü verseydik size. Siz kabahati önce kendinizde arayin. İyi olan hastalar varsa burada paylasım yapabilirler. Bizi
ve bu platformu kötulemekten vazgeçin artık. Kendi iyiliğiniz için.
kartal422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen kartal422 »

hocam burdakiler igneden cok yan etkilerinden korkuyorlar bizi bu konuda sydinlatirsaniz seviniriz aslinda yaptiginiz cok cesaret isteyen bisey
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Kadir bey ben % 90 derken hiç bir belirtim kalmadı sadece ultrasonda hafif bir kireçlenme var dedi hocam ve bu kireçlenme belki bendede vardır dedi ve italyaya mail atı kendisi o ilacını ismini bana mesaj olarak gönderdi italyada araştırdık ve muadilini bulduk hocamda muadili burda var fatih bey dedi ve muadilini Anadolu yakasındaki ithalatcıdan buldum ithalatçı Aksaray ecza deposuna ecza deposu eczaneye eczanede benim arkadaşım olan medikalciye fatura etti bende ilacı aldım paketinde 100 adet varmış bana normalde 6 adet lazım dün ilk o ilaçla ilğili enjeksiyon oldum ve ultrason görüntülerini aldık ve her hafta kireçlenmeyi ne kadar yok edecek diye ve 100 adeti hocaya teslim ettim hocam yoksa beni Allah şahitimdir sende sorun yok dedi bende 7 sene önce üropilazma mikrop çıkmıştı tekrar 7 sene sonra sadece 4 - 5 lökosit çıktı hatta bütün tahlilerimide Levent hocada değil Muhsin hocamda oldum benim şuan ne yanma ne idrar sıklığı ne mesane nede kalçama ve bellime vuran ağrı var ama ben bu hastalıktan o kireçlenmeyi de yok edip tekrar 5-10 sene sonra bu hastalıkla Allah’ın izniyle yüzleşmek istemiyorum inşallah ve hocam yaptıgı enjeksiyon formülüne bu ilacıda koyuyor bende komple biterse kireçlenme 94 adet ampullü hocama enjeksiyondan ilaç maliyetini çıkartım 15 hastaya benim hayrıma yapacak insanları zan altında bırakıp her şeyi açıklatmak zorunda bırakıyorsunuz
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Şundada bir yanlış anlaşma olmasın 15 hastada hocam ilaç maliyeti olan kişi başı 50 TL düşecek onlarıda zor durumda bırakmayım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim sen onu bunu bırak bana demagoji yapma.. sen sildiniz dediğin mesajlarını buldunmu onu söyle? O konu önemli öyle yağma yok...çamur at izi kalsın hee? Baktınmı silinmişmi mesajlarin?
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

Bir de ben baska bir sey daha kesfettim. İyi gelen hastalar burada paylasım yapmıyor. İyilesenler hele bir daha girmiyorlar bile. Burada kalan bizler hep tedaviden yanıt alamayan hastlarız. Ya da belli bir seviyeye gelip o seviyede kalıyoruz. Tamamen iyilesenler asla forma girmezler. Buna artık emin oldum. Cümkü yılların yorgunlugu var insan kacıp uzaklasmak istiyor. Formdan kaynaklı degil hastalıkla ilgili hicbir sey duymak istemiyor insan. Ben sikayetlerimin top noktada oldugu zamanlar da bile uzaklasmak istiyorum prostatit kelimesinden cok yoruldugum icin. Gecemiz gündüzümüz olmus resmen.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Bende geçen gün face’de levent hocanın paylaşımlarını gördüm.Yeni tedavi şeklinden bahsediyordu.Bende 2015. ‘De 3 seans enjeksiyon oldum.Başka şehirden istanbula gittim yapılan enjeksiyon tedavisi bana sıfır fayda verdi.Bende ödediğim parayı talep ettim.Şayet levent hocaya dedim vicdanınız var ise benim ödediğim parayı bana iade edersiniz.Bu benim doğal hakkım.Oda gelin 6 seans yapacağız 3 seansın ödemesini almayız dedi.Ben yine diyorum eğer vicdanlı bir hekimseniz benim size verdiğim ödemeyi tekrar veriniz.kadir abiye gelince kendisi bize bütün urologlardan daha faydalı oldu.Kendisini saygıyla selamlıyorum.Şimdiye kadar kendi menfaati için hiçbir paylaşım yapmadı.Dilerim levent hoca bunu okuduktan sonra benim ödediğim ücreti gönderir bende burda gönderdiğini yazarım.3 seans 750 tl’den.2250 tl ödedim.