Hastalik ömür boyu mu ??

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bıktım artık
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Hastalik ömür boyu mu ??

Mesaj gönderen Bıktım artık »

Herkese selamlar öncelikle herkese Allah şifa versin Bir sorum olucak bu hastalık insanda Max kaç sene devam eder yada ömür boyu sürer mi etrafinizda maksimum kaç sene süren var yüzde yüz iyi olabilecek miyiz .s
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

Abi aynı şeyi bende düşünüyorum psikoloji kalmadı bunu düşünmekten
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Nüksler ile azaldığı zamanlar arasında ömür boyu devam eder. Fazla düşünmeye gerek yok. Bununla yaşamayı öğrenilmeli.
Bıktım artık

Doktora bu soruyu sorduğum da ömür boyu surmez dedi bazen düşünüyorum geçsin diye boşuna mi sabrediyorum bilemedim ömür boyu bu şekilde nasıl olucak bu hastalıkla psikoljimi günlük hayatı yaşayamaz oldum ne bı misafirlik ne gezme ne başka aktivite yaş 30 hayat bitmiş gibi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bıktım artık yazdı:Doktora bu soruyu sorduğum da ömür boyu surmez dedi bazen düşünüyorum geçsin diye boşuna mi sabrediyorum bilemedim ömür boyu bu şekilde nasıl olucak bu hastalıkla psikoljimi günlük hayatı yaşayamaz oldum ne bı misafirlik ne gezme ne başka aktivite yaş 30 hayat bitmiş gibi.
Kardesim boyle moral bozucu paylasimlar yapacaginiza nasil iyilesirime odaklanin araştırin..hepimiz yasadik sizin yasadiklarinizi. Böyle paylasımlarin bu foruma bir faydasi yok.
Bıktım artık

Moral bozup rahatsızlık verdiysem özür dulerim herkesten sadece paylasamadigim için kimseyle sizinle paylaştım sadece benim gibi düşünenler var geçmişte bizim gibi düşünüp sonrasında iyilesenler olduğunu duymak için yazdım elbette iyi olucaz yüce rabbim boynuz verse tasiyacagiz . Kafamdaki sorulara cevap veren herkese teşekkürler
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

Bıktım artık yazdı:Moral bozup rahatsızlık verdiysem özür dulerim herkesten sadece paylasamadigim için kimseyle sizinle paylaştım sadece benim gibi düşünenler var geçmişte bizim gibi düşünüp sonrasında iyilesenler olduğunu duymak için yazdım elbette iyi olucaz yüce rabbim boynuz verse tasiyacagiz . Kafamdaki sorulara cevap veren herkese teşekkürler
Kabullenmen ve stress endişe etmeden tedavi olmaya bakman çok önemli .İsyan edersen daha kötü olursun.Ne yapalım şimdilik çekicez.
Ben bir gün birden biteceğine inanıyorum daha önce bazı rahatsılıklar geçirdim .Onlarda bitmez gibiydi ömür boyu atlamayanlar vardı.Ben prim vermeyerek atlattım bununda atlatıcaz .Öldürmeyen Güçlendirir hesabı
umitcan

Mesaj gönderen umitcan »

Hiç değilse ömür biter be
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Bu sorunun cevabını benede merak ediyorum
red

Mesaj gönderen red »

Bardo yazdı:Bu sorunun cevabını benede merak ediyorum
kurallara ve yasaklara uyduğunuz sürece değil.
eğer ben artık iyiyim der ve dikkat etmezseniz kendisini hatırlatabiliyor.
iyi olan tarafıysa zaten sağlıklı olmak için yapılması gerekenlere hastalık sayesinde dikkat ediyorsunuz.
bu da sizi prostatit tanısı almamış birinden bile daha sağlıklı kılabiliyor.
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Umarım değildir. Dogukan Sökmen doğru yaklaşımla 3 ay 3 yıl içinde tamamen iyilesir diyor. Doktorların yüzde 90 ı remisyon alevlenmeyle hep devam eder diyor. Burada gecirenler var geciremeyenler var. Demek konu her insanda farklı seyrediyor
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mektup0698 »

CanÖzdilek yazdı:Umarım değildir. Dogukan Sökmen doğru yaklaşımla 3 ay 3 yıl içinde tamamen iyilesir diyor. Doktorların yüzde 90 ı remisyon alevlenmeyle hep devam eder diyor. Burada gecirenler var geciremeyenler var. Demek konu her insanda farklı seyrediyor
Eskilere bak burdalar mi bende eskiyim 2020 mart ta basladi 2021 sonunda her tedaviyi biraktim yuzde 90 iyiyim kafaya takma stres yapma duzenli bosalt hastalik olarak gorme bir organ var ve kendini duzeltemiyor senin o sislik sandigin prostatin olmasindan daha yumuşak oldugundan sarkiyor sen sislik sanion umursama arastirma uzak dur yuzde 90 olacaksin bende tesaduf bugun aklima geldi bi giriyim dedim
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Hastalığın ömür boyu bizi rahasız edeceğine inancımız tam olsaydı sanıyorum derman aramazdık.
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Bıktım artık yazdı:Herkese selamlar öncelikle herkese Allah şifa versin Bir sorum olucak bu hastalık insanda Max kaç sene devam eder yada ömür boyu sürer mi etrafinizda maksimum kaç sene süren var yüzde yüz iyi olabilecek miyiz .s
hayır ben iyileştim Allah'ın izniyle 1 senedir %100 'üm. Arada foruma geliyorum. İnşallah sizlerde iyi olcakasınız.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

sekolas yazdı:
Bıktım artık yazdı:Herkese selamlar öncelikle herkese Allah şifa versin Bir sorum olucak bu hastalık insanda Max kaç sene devam eder yada ömür boyu sürer mi etrafinizda maksimum kaç sene süren var yüzde yüz iyi olabilecek miyiz .s
hayır ben iyileştim Allah'ın izniyle 1 senedir %100 'üm. Arada foruma geliyorum. İnşallah sizlerde iyi olcakasınız.
Nasıl iyileştin ne tedavisi gördün hangi doktora gittin
Sogukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1412

Mesaj gönderen Sogukayak »

Sağı solu belli olmaz bu hastalığın. Gecer sanırsın geçmez. Gecmez derler gecer. Hastalık tuaf bir hastalık
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Sogukayak yazdı:Sağı solu belli olmaz bu hastalığın. Gecer sanırsın geçmez. Gecmez derler gecer. Hastalık tuaf bir hastalık
Ne güzel nick benimde ayağım.hep soğuk :)
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

adige60 yazdı:
sekolas yazdı:
Nasıl iyileştin ne tedavisi gördün hangi doktora gittin
önceki mesajlarımda var.