boşalma sonrası ağrı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nurkanv74
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

boşalma sonrası ağrı

Mesaj gönderen nurkanv74 »

boşalma sonrası ağrım çok oluyor 2 günden fazla sürüyor yaşayan var mı dr ertapenem verdi 3 gün oldu onu alınca ağrım daha çok arttı
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: boşalma sonrası ağrı

Mesaj gönderen Prostatitttt »

nurkanv74 yazdı:boşalma sonrası ağrım çok oluyor 2 günden fazla sürüyor yaşayan var mı dr ertapenem verdi 3 gün oldu onu alınca ağrım daha çok arttı
Boşalma sonrası benimde agrılar tavan yapıyor nasıl çözeceğiz bilmiyorım bu durumu
Umutvardir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Umutvardir »

Normal cinsel iliski ile bosalmami veya masturbasyonmu?
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.
Prostatitttt

Umutvardir yazdı:Normal cinsel iliski ile bosalmami veya masturbasyonmu?
İlişkide olsa mast da olsa agrı sızı artıyor
Umutvardir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Umutvardir »

Agri tam olarak perine bolgesinde oluyorsa kas gevsetici denedinizmi hic?
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.
Prostatitttt

Umutvardir yazdı:Agri tam olarak perine bolgesinde oluyorsa kas gevsetici denedinizmi hic?
Belin altında ve penis bölgesinde oluyor
Prostatitttt

Prostatitttt yazdı:
Umutvardir yazdı:Agri tam olarak perine bolgesinde oluyorsa kas gevsetici denedinizmi hic?
Belin altında ve penis bölgesinde oluyor
Kas gevşetici denemedim anti enflamatuar içiyorum arada
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Prostatitttt yazdı:
nurkanv74 yazdı:boşalma sonrası ağrım çok oluyor 2 günden fazla sürüyor yaşayan var mı dr ertapenem verdi 3 gün oldu onu alınca ağrım daha çok arttı
Boşalma sonrası benimde agrılar tavan yapıyor nasıl çözeceğiz bilmiyorım bu durumu
Yanlış yönlendirmek istemem ama boşalma sonrası ağrıların kas kaynaklı olduğunu düşünüyorum sonuçta boşalma esnasında oralardaki kaslar çok fazla kasılıyor. Kas gevşetme egzerszileri yapmanız faydalı olabilir, forumda paylaşılmıştı bir sürü youtube linki egsersiz olan.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Boşalma sonrası ağrı enfeksiyonun devam ettiği i gösterir kas gevşetme açma germe vs hareketler daha çok sağlıklı bir ereksiyon için daha etkilidir yorum tamamen kendimden yola çıkılacarak yazılmıştır
Prostatitttt

clark yazdı:
Prostatitttt yazdı:
Yanlış yönlendirmek istemem ama boşalma sonrası ağrıların kas kaynaklı olduğunu düşünüyorum sonuçta boşalma esnasında oralardaki kaslar çok fazla kasılıyor. Kas gevşetme egzerszileri yapmanız faydalı olabilir, forumda paylaşılmıştı bir sürü youtube linki egsersiz olan.
Fizyoterapiye gidiyorum şuan ama hiç fayda göremedim egzersizleri de yapıyorum hergün. Okadar antibiyotikten sonra bakteri var mıdır muamma en son 5 aya yakın antibiyotik tedavisi aldım
clark

Mesaj gönderen clark »

Prostatitttt yazdı:
clark yazdı:
Prostatitttt yazdı: Boşalma sonrası benimde agrılar tavan yapıyor nasıl çözeceğiz bilmiyorım bu durumu
Fizyoterapiye gidiyorum şuan ama hiç fayda göremedim egzersizleri de yapıyorum hergün. Okadar antibiyotikten sonra bakteri var mıdır muamma en son 5 aya yakın antibiyotik tedavisi aldım
Fizyoterapide ne tür işlemler yapıyorlar bilmiyorum ama belki zamanla faydası ortaya çıkacaktır yada sende ters etki ediyordur belki?
Herkeste kas sıkışması olacak diye bir şey yok belki kas gevşekliği de olabilir, o bölgedeki kasları güçlendirmek gerekiyordur belki de senin özelinde?
Ya da kaslarla alakası bile yoktur kültür veya PCR testi yaptırmış mıydın son antibiyotik tedavisinden sonra?
Eğer şikayetlerin egzersizlerden sonra daha kötüye gittiyse biraz ağırdan alman daha doğru olabilir egzersizleri falan. acele etmemek gerek karar vermek için.
clark

Mesaj gönderen clark »

Ha bir de egzersizlerin o bölgedeki kan akışını eski hale getirdiği için dolayısı ile doku onarımını tekrar başlattığı için işe yaradığını düşünüyorum.
Ve buradan yola çıkarak egzersizler ve fizyoterapi gibi fiziksel yollarla tedavi şeklinin şak diye işe yaramasını beklemek doğru değil bence, zamanla belki de bir kaç ay sonra etkileri görülecektir diye düşünüyorum.