Tedavisi bitip, tamamen iyileşen hastalar.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Tedavisi bitip, tamamen iyileşen hastalar.

Mesaj gönderen Prostat »

Resim nasıl koyabilirm prostatımı başıyla sonunu göstermek istiyorum
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

3 aylık sonuçtu bu aşağıdaki linkten görebilirsiniz alttaki ilk https://resimyukle.io/g/dTfYsXZhME
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Prostat yazdı:3 aylık sonuçtu bu aşağıdaki linkten görebilirsiniz alttaki ilk https://resimyukle.io/g/dTfYsXZhME
Prostat ortadaki kücük kısımsa yine kalsifikasyon var
Allah büyük :roll:
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Ama o üç aylık olan şuan yok da son halini bulamadım ama hiç olmazsa 3 ay da nasıl azaldığını göstereyim dedim
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Prostat yazdı:Ama o üç aylık olan şuan yok da son halini bulamadım ama hiç olmazsa 3 ay da nasıl azaldığını göstereyim dedim
Son halinide cektirince paylaşırsan iyi olur
Allah büyük :roll:
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

Prostat yazdı: 23.02.2022 - 23:52 Çok şükür abi. 0 ağrı 0 işeme semptomu cinsel isteksizlik %70 iyi ereksiyon problemi yok. Aldığım tedavi çok fazla kalsifikasyon ve ödem vardı işeme hızım 11 di. 6 ay bactrim xatral omega 3 propolis çinko b12 aldım. Kalsifikler gitti işeme hızım çok iyi cinsel istek %70 31 aralıkda test yaptırdım 1-2 lökosit dr’um doğukan sökmendi şuan bromelianla ek takviye destek alıyorum. Umarım herkes sağlığına kavuşur bidaha da yakalanmaz
Kalsifikasyonları temizleme yoluna mı gitsek diyorum
Sabahyildizi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen Sabahyildizi »

allame41 yazdı: 14.02.2022 - 15:22 Başka Bölümde yazdığım iyileşme süreci yazım
iyileştim
Mesajgönderen allame41 » 29.01.2022 - 17:53

Uzun zaman oldu siteye girmeyeli. Bodrum'da Dr. Tamer Karamürsel 2016 yılında 3-6 ay arasında antibiyotik tedavisi uyguladı. Kendim de Liptonun 10 bitkili çayını içtim her gün.(şimdi üretilmiyor) Çok faydasını gördüm. 2016 da şikayetlerim neredeyse yok oldu. 2017 de yaygın ankisiyete bozukluğuna ve panik atağa bağlı rahatsızlıklar yaşadım bu süre zarfında rahatsızlığım yine nüksetti. Yine antibiyotik tedavisi oldum. Ayrıca psikiyatra gittim ve 2 tane antidepresan kullandım. Birini hala kullanıyorum. Psikiyatrımın söylemine göre aşırı kaygı bozukluğuna bağlı olarak beynim farklı kaslara farklı sinyaller gönderdiği için bazı fiziksel rahatsızlıklar ortaya çıkmış. Uygulanan psikolojik tedavi sonrası 4-5 yıldır prostat rahatsızlığı yaşamıyorum. Uyku düzensizliklerim, bulanık görme, panik atak, sık sık boyun tutulmaları, yeme iştahının kaybolması, kilo kaybı vs tüm rahatsızlıklarım sona erdi. Sanırım kaygı bozukluğundan dolayı idrar kanalı bölgesi kaslarımın yersiz kasılması ile prostata idrar geri kaçıyordu ve iltihap sürekli yenileniyordu. Hatta o idrar kaçışlarını hissediyordum. sanki karınca yürür gibi bir his oluyordu idrar kanalı içerisinde ve iltihap başlıyordu ertesi gün. Psikiyatrımın ve Tamer Beyin tedavisi ile 5 yıldır iyiyim Allaha şükür. Herkese acil şifalar. Çok girip yazmak istedim foruma ama şifremi bile unutmuşum. Ancak bugün tüm olabilecek rakamları deneyerek şifreyi bulabildim.
Kullandığınız antidepresan hangisi
Sabahyildizi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen Sabahyildizi »

Prostat yazdı: 23.02.2022 - 23:52 Çok şükür abi. 0 ağrı 0 işeme semptomu cinsel isteksizlik %70 iyi ereksiyon problemi yok. Aldığım tedavi çok fazla kalsifikasyon ve ödem vardı işeme hızım 11 di. 6 ay bactrim xatral omega 3 propolis çinko b12 aldım. Kalsifikler gitti işeme hızım çok iyi cinsel istek %70 31 aralıkda test yaptırdım 1-2 lökosit dr’um doğukan sökmendi şuan bromelianla ek takviye destek alıyorum. Umarım herkes sağlığına kavuşur bidaha da yakalanmaz
Merhaba hocam. Kalsifikasyonları iyilestiren şeyin bactrim olduguna eminmisiniz. Omega 3 veya bromelian etkili olmuş olabilir mi
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Sabahyildizi yazdı: 22.02.2024 - 14:10
Merhaba hocam. Kalsifikasyonları iyilestiren şeyin bactrim olduguna eminmisiniz. Omega 3 veya bromelian etkili olmuş olabilir mi
prostat nickli arkadasımız 2 senedir girmemiş foruma son aktif oldugu tarihe bakabilirsin.
Madmax
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Madmax »

alexandro1104 yazdı: 22.02.2024 - 14:49
prostat nickli arkadasımız 2 senedir girmemiş foruma son aktif oldugu tarihe bakabilirsin.

Bende iki haftadır bu forumdayım nerdeyse hergün girdim kendimce geçmiş başlıklara baktım forumun nerdeyse %80 yok tedavi olmuşlar ve iyileşmişler. Hadi bu %80nin %20si sıfre-telefon-yada başka sebeplerle ilgili girmiş olamasın ama büyük çoğunluğu gerçekten iyileşmiş ve bir daha girmemiş. Bunu kafamda düşündükçe bu hastalığın biteceğine inanıyorum inşallah.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Doğru tespit.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Madmax yazdı: 22.02.2024 - 20:54

Bende iki haftadır bu forumdayım nerdeyse hergün girdim kendimce geçmiş başlıklara baktım forumun nerdeyse %80 yok tedavi olmuşlar ve iyileşmişler. Hadi bu %80nin %20si sıfre-telefon-yada başka sebeplerle ilgili girmiş olamasın ama büyük çoğunluğu gerçekten iyileşmiş ve bir daha girmemiş. Bunu kafamda düşündükçe bu hastalığın biteceğine inanıyorum inşallah.

Beni de tek motive eden bu ama iyileşirsem de geride kalanlara motivasyon olsun diyerek iyileştiğimi belirten bir yazı paylaşıp gidicem...
Madmax
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Madmax »

alexandro1104 yazdı: 22.02.2024 - 22:15
Madmax yazdı: 22.02.2024 - 20:54

Beni de tek motive eden bu ama iyileşirsem de geride kalanlara motivasyon olsun diyerek iyileştiğimi belirten bir yazı paylaşıp gidicem...
Aynen öyle bizden sonrakiler için geri bildirim bırakmak açıkçası aşırı derece kral hareket. Enson bir iyileşme hikayesi ve tedavi süreçleri yazılsa benim gibi acemilere ışık tutar.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

forumda onlarca iyileşme hikayesi var. geçmişe dönük inceleme yaptığınızda bunları okuyabilirsiniz.
bu hastalıkta iyileşme çok yavaş ilerlemekte ve zaman zaman can sıkıcı semptomlar kendisini gösterebilmektedir.
bu nedenle de iyileştim yazmak zor gelir çoğu kez..
düzgün bir tedavi ve yaşam tarzınızdaki radikal değişimlerle hepiniz iyileşeceksiniz. bunu gerçekten istemeniz ve savaşmanız lazım.
hakyemez
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen hakyemez »

belsoğukluğu yazdı: 23.02.2024 - 08:11
red yazdı: 22.02.2024 - 23:36 forumda onlarca iyileşme hikayesi var. geçmişe dönük inceleme yaptığınızda bunları okuyabilirsiniz.
bu hastalıkta iyileşme çok yavaş ilerlemekte ve zaman zaman can sıkıcı semptomlar kendisini gösterebilmektedir.
bu nedenle de iyileştim yazmak zor gelir çoğu kez..
düzgün bir tedavi ve yaşam tarzınızdaki radikal değişimlerle hepiniz iyileşeceksiniz. bunu gerçekten istemeniz ve savaşmanız lazım.
İyileşenlerin çok az bir kısmında staph ve enterecoc var. Sanırım şansta lazım..
Merhaba abi selamlar, bir haftadır form girmiyorum nedeni ise kendimi çok iyi hissetmesi. Maalesef tekrar buradayız :D tamamen iyilesenler doğal olarak adımını atmıyor. Bu arada bende Enterococcus vardı . 2 kültürdür temiz çıkıyor onuda belirteyim. Ben agumentine devam ediyorum antibiogramda duyarlı m çünkü lokositte 4-5 te kaldı . Bugün agumentin tekrar bitti yani psikolojik mi yoksa etkisi var mı bugün tekrar kötüyüm anti kullandığım vakitler çok iyiydim 1-2 hafta ama red arkadaşin da ve pek çok kişinin de bahsettiği bu inişli çıkışlı durum var evet ve artık psikolojik.olarak. çok sıktı beni ama dayanacagiz. Sizce anti yi bırakmamla semptomlarim tekrar etmesi bağlantılı mıdır? Aynı zamanda dediğim.gibi enterekoku sanırım yendim artık