Zafer oyman ve eldinevsiz masaj

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Zafer oyman ve eldinevsiz masaj

Mesaj gönderen insirah13 »

2 hafta once zafer hocaya gittigimde masaji eldivensiz yaptigini farkettim. Ondan 3 4 gun sonra da bir turlu gecmeyen testis, kasık kasıntısı basladı. Kesin ondandir demiyorum ama sizce bi sey bulastirma ihtimali var mi? Yani kim bilir benden once kime masaj yapti ayni elle? Kac gundur travacort kullaniyorum gecmiyor.

Bana cok faydasi oldu kendisine mutesekkirim ama bu olay canimi cok sıkıyor acikcasi.
efsane2036

Re: Zafer oyman ve eldinevsiz masaj

Mesaj gönderen efsane2036 »

Eldivensiz kimse yapmaz ya
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

insirah13 yazdı:2 hafta once zafer hocaya gittigimde masaji eldivensiz yaptigini farkettim. Ondan 3 4 gun sonra da bir turlu gecmeyen testis, kasık kasıntısı basladı. Kesin ondandir demiyorum ama sizce bi sey bulastirma ihtimali var mi? Yani kim bilir benden once kime masaj yapti ayni elle? Kac gundur travacort kullaniyorum gecmiyor.

Bana cok faydasi oldu kendisine mutesekkirim ama bu olay canimi cok sıkıyor acikcasi.
Hiç bir dr eldivensiz yapmaz. Deli olmasi lazim. Bir anda cikarmistir eldiveni fark etmemis olabilirsin. Eldiven takilir ve gliserinle yağlanir.
insirah13

Çok çok hızlı çıkarmadıysa emin gibiyim. Hatta direkt masaj sonrası penis sıkma yapiyor ya sivi gelsin diye onu dusundum.
insirah13

Ama simdi herkes boyle deyince hizli cikardi da gunahini mi aliyorjm diye dusundum
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

insirah13 yazdı:Ama simdi herkes boyle deyince hizli cikardi da gunahini mi aliyorjm diye dusundum
Kardeşim masaj sonrası eldiveni direkt çıkartıp penisi sıkıyor sıvı gelsin diye rahat ol çıplak elle kimse yapmaz
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Eldivensiz yapması mümkün değil bu kadar tecrübeli bir Dr. Yapmaz birden çıkarmıştır.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

insirah13 yazdı:2 hafta once zafer hocaya gittigimde masaji eldivensiz yaptigini farkettim. Ondan 3 4 gun sonra da bir turlu gecmeyen testis, kasık kasıntısı basladı. Kesin ondandir demiyorum ama sizce bi sey bulastirma ihtimali var mi? Yani kim bilir benden once kime masaj yapti ayni elle? Kac gundur travacort kullaniyorum gecmiyor.

Valla kimse çıplak elle masaj yapmaz hele bu bir doktorsa hiç yapmaz seninle konuşurken eldivenini takar gliserinler ve sana alacağın pozisyonu gösterir tabi sen bunun farkında olmazsın masajı yapar sonra akıntıyı alır direk lökosit saymaya alt kata iner bende eldiven kullandıgını gördüm ha akıntıyı cam laba alırken eldiveni çıkarır sen dikkat etmemişsindir
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Klindan günde 3kez alacan yazmış 8 saat arayla.gunde 3defa almaķ çok degil mi
Desefin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Desefin »

Sağ eline eldiven giydiği için görmemişsindir, sol elinde cam oluyor damla için. 3 kez masaj yaptırdım, çok pratik ve profesyonel.. bu arada kendi kendime yapamıyorum önerisi olan video, yazı vb makale vs. Bu kadar zor olmamalı
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Ben zafer hocada tedavi oldum iyeleşeli yaklaşık 2 seneye yakın oluyor sayısız masaj yaptırdım asla öyle bir şey yapmadı yapmazda.Yani çok mantıksız
insirah13

Ben gozden kacirdim herhalde bu kadar kisi soyleyince emin oldum. Konu silmeyi aradım bulamadım.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

İki sene önce acılmıs bu başlıgı hortlatıyorum. Çünkü çok güldüm. Ağrilarım azaldı gülerken.