Forumdaki drlar hakkında.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Forumdaki drlar hakkında.

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar bakıyorumda forumda adi gecen dr sayısi 4-5 gibi. Surekli aynı drlarin ismi dolasıp duruyor. Bakin arkadaslar bu sayı cok az. Farklı drlarada şans vermek lazım. Arayıp bulun alternatifler cogalsın. Buna benzer bir yazıyi daha öncede paylasmistim. Aynı drlarda kalmayalım. Farklı isimlerde zikredilsin bu forumda.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Forumdaki drlar hakkında.

Mesaj gönderen efsane2036 »

İzak dalva çok zikredilmemiş forumda ankarada olanlar bence şansını denemeli fazla anti yüklemez vucuda kendınde yöntemleri var
mrt35

Mesaj gönderen mrt35 »

tavsiye doktorlar bölümü işlevsel gelmedi bana :( Doktor hakkında bilgi paylaşımı veya soru paylaşan arkadaşlar direk konu başlığı olarak doktorun adını yazıyor. İsmin yanında parantez içinde hangi ilde olduğunu da yazarlarsa bence çok daha yararlı olur.
evox13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen evox13 »

Merhaba Arkadaşlar doktorları uazarmisiniz lutfen
Kartalca
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Kartalca »

Herkese merhaba,

İstanbul'da prostat sıvısı alıp tüm testleri bu sıvı üzerinden yapan hastane ve doktor var mı?
erenqwerty
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen erenqwerty »

Ben tamamlayıcı ve bütüncül tıp hekimlerine daha fazla fırsat verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Prostat sadece prostat değil, bu mevzu ürolojilik hiç değil. Mümkünse bağırsak ve bağışıklık konusunda ilgili olan hekimlere yönelmek çok daha mantıklı. Ne zaman bağırsaklarında düzen bozulur, ne zaman stresin artar o zaman prostatit geri gelir.
serkansarar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen serkansarar »

Merhabalar 6 aydır bu rahatsızlığı çekiyorum, peniste yanma, ağrı sık ve az idrar şikayetlerim var . Gittiğim doktorlar oral bir sürü antibiyotik verdi, İşe yaramadı prostat sıvısından kültür yaptırdım MRKNS çıktı. (Cilt bulaşı olabilir ama genede deneyelim dedi doktor ) Buna uygun antibiyotik kullanıyorum ama şikayetlerim devam ediyor. Prostat masajı yapıyorum seminal sıvı gelmiyor artık. KONYA da kültür, PCR lökosit bakan ve bu işten anlayan doktor tavsiyesi istiyorum. Her saniye acı içerisinde yaşıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Geçmis olsun, "oral bir sürü antibiyotik" almak hastalıgı dahada kötü yapabilir olası patojenlere direnç gelistirebilir.
Bunun yerine Kültür+lokosit+antibiogram odaklı bir takip prosüdürü,pozitiflik durumunda uygun ve yeterli dozda antibiyotik kullanilmali.
serkansarar

Mesaj gönderen serkansarar »

kadir yazdı:Geçmis olsun, "oral bir sürü antibiyotik" almak hastalıgı dahada kötü yapabilir olası patojenlere direnç gelistirebilir.
Bunun yerine Kültür+lokosit+antibiogram odaklı bir takip prosüdürü,pozitiflik durumunda uygun ve yeterli dozda antibiyotik kullanilmali.
Teşekkür ederim abi doktor arayışındayım ..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

serkansarar yazdı:
kadir yazdı:Geçmis olsun, "oral bir sürü antibiyotik" almak hastalıgı dahada kötü yapabilir olası patojenlere direnç gelistirebilir.
Teşekkür ederim abi doktor arayışındayım ..
Yaşadığın ile göre forumdaki doktor önerilerinde bakabilirsin kardeşim yanliz şu var yukarıdaki testleri yaptir kadir abinin dediklerini sonuç olarak hepsi negatif olursa prostat sivisindan lökosit odaklı tedavi alın unutma doktor tedavisi yeterli değil forumu iyice okumalısın ki iyi olabilesin
alivatan98
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alivatan98 »

serkansarar yazdı:Merhabalar 6 aydır bu rahatsızlığı çekiyorum, peniste yanma, ağrı sık ve az idrar şikayetlerim var . Gittiğim doktorlar oral bir sürü antibiyotik verdi, İşe yaramadı prostat sıvısından kültür yaptırdım MRKNS çıktı. (Cilt bulaşı olabilir ama genede deneyelim dedi doktor ) Buna uygun antibiyotik kullanıyorum ama şikayetlerim devam ediyor. Prostat masajı yapıyorum seminal sıvı gelmiyor artık. KONYA da kültür, PCR lökosit bakan ve bu işten anlayan doktor tavsiyesi istiyorum. Her saniye acı içerisinde yaşıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum .
bulursan bende gideyim usta haber etde
anonimler

Mesaj gönderen anonimler »

kadir yazdı: 23.04.2023 - 19:41 Geçmis olsun, "oral bir sürü antibiyotik" almak hastalıgı dahada kötü yapabilir olası patojenlere direnç gelistirebilir.
Kültür+lokosit+antibiogram bu kapsamlı testleri yaptırabilecegimiz bir yer var mı?
horsel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen horsel »

Ankara izak dalva muayene detaylı ve çok bilgili bir hocamız kendisi kendim intörn doktorum hani tartışmaları bakış açısı geniş biri lamda lökosit bakacaktık 10 saniye ayakta prostata bastırdı acıma hissettim sıvı gelmedi ama onu yaptıktan sonra ilk işeme testi aldı kendisini öneririm sağlık sigortası yoksa 3700₺ muayene kontrol randevusu ücretsiz idrar kültürü 400₺
Kan isterse 7000₺ civarı tutuyor