Antibiyotik kullanırken semptomların ağırlaşmasi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Targocid

Re: Antibiyotik kullanırken semptomların ağırlaşmasi

Mesaj gönderen Targocid »

Eklemeden geçmeyelim. O 1-2 sene içinde geçti diyenlerin birçoğunun bakterisi Gonore veya diğer zayıf bakterilerin duyarlı suşları. Onlarda, erken müdahalede gerçekten şikayetlerin azalarak bittiğine inanmaya başladım. Çünkü, hiç şikayetçi değil birçoğu. Forumda, uzun süre çekenlerin ve birçok şey denemelerine rağmen iyileşemeyenlerin çoğu Staph ve Enterekok grubu bakterilerini yakalayanlar.
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Aynısını ben yaşıyorum ilacın 5.günü ilerleme beklerken daha kötü gibi oldu bıraksammı ilacı yanma yaptı dün gece idrarda
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Pro2020 yazdı:
Zagros yazdı:Aynısını ben yaşıyorum ilacın 5.günü ilerleme beklerken daha kötü gibi oldu bıraksammı ilacı yanma yaptı dün gece idrarda
Bende de olmuştu olmayan semptomları baslamışti 5.gunümdü ampirik antibiyotikte 3 yıl sürmüstü çok zordu idrar yanması koku bulaniklik 100 lerce igne kullanmak zorunda kaldım en son masaj tedavisiden sonra rahatlamıstım hala daha arada kendini belli eder dirençli tedaviden oluyor bakteri savaşıyor falan öyle bir şey yok biran önce 1 2 yerde bakteri taraması yaptır çeken bilir
Bakteriler staph epidermidis stap haemolyticus duyarlı bactrimide doktor 10.güne kadar kullan o zaman karar ver dedi birde peniste karıncalanma yaptı hiç olmayan şeyler
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Pro2020 yazdı:
Zagros yazdı:
Pro2020 yazdı:
Bende de olmuştu olmayan semptomları baslamışti 5.gunümdü ampirik antibiyotikte 3 yıl sürmüstü çok zordu idrar yanması koku bulaniklik 100 lerce igne kullanmak zorunda kaldım en son masaj tedavisiden sonra rahatlamıstım hala daha arada kendini belli eder dirençli tedaviden oluyor bakteri savaşıyor falan öyle bir şey yok biran önce 1 2 yerde bakteri taraması yaptır çeken bilir
Bakteriler staph epidermidis stap haemolyticus duyarlı bactrimide doktor 10.güne kadar kullan o zaman karar ver dedi birde peniste karıncalanma yaptı hiç olmayan şeyler
Miks bakteri kaynaklı bu 2 bakterinin disinda bilmedigimiz baska patojenlerden oluyor bactrim bu 2 bakteriye duyarliyken atiyorum baska bir x bakterisine dirençli bende miks toplamda 9 bakteri üremisti basimdan geçti lakin tek semptom karıncalanma ise endise etmeye gerek yok tedavini bir bitir antibiograminda MiC duyarlilik degerleri var ise Mic degeri en dusuk oranda olan ilk tercihtir. Baska duyarli var ise bactrim harici,teikoplanin,rifamisin,gentamisin,amikasin cogu zaman bunlarda duyarli cikiyor, doktorun dönüşümlü semptomatiğede baz alarak duyarli antilerden başka secimler yapabilir,
Bunlara seftriakson olmazmı peki iğne olarak genta dışında
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mertens »

Zagros yazdı:Aynısını ben yaşıyorum ilacın 5.günü ilerleme beklerken daha kötü gibi oldu bıraksammı ilacı yanma yaptı dün gece idrarda
Şuan nasılsın abi