Tedavi Sürecim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen Valeri »

huseyin252 yazdı:
Valeri yazdı:Gonore bulsalar normal flora diye geçmez hocam. Başka bir tür o merak etme.

Bende öyle ihtimal veriyorum yüzde elli ama yinede tekbiri elden bırakmamak lazım alt suşu nu bulmak lazım ve tedavi olmak lazım bogazda öyle bir flora varmış
Enfeksiyon doktoru ile görüş bakalım boğazındaki kızarıklık bununla alakalı olabilir mi diye
prostatit55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen prostatit55 »

hpv nin prostatitle ilgisi var mı ki ?
mertyon44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen mertyon44 »

burayı mesgul etmek istemem ama yeni bir baslık olusturmayı bulamadım unuttum acıkcası bağırsak ve prostat ilişkisi ile ilgili bilgisi olan varmıdır dıye sorucaktım, yeni başlık nasıl oluşturuluyor yardımcı olabılırmısınız acaba ?
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

mertyon44 yazdı:burayı mesgul etmek istemem ama yeni bir baslık olusturmayı bulamadım unuttum acıkcası bağırsak ve prostat ilişkisi ile ilgili bilgisi olan varmıdır dıye sorucaktım, yeni başlık nasıl oluşturuluyor yardımcı olabılırmısınız acaba ?
Hastalık hakkında bölümünde bir başlığa tıklayıp sol üstte Yeni Başlık seçeneği var oradan açabilirsin hocam
Allah büyük.
Guest88

Mesaj gönderen Guest88 »

Pcr testine benimde pek güvenim yok ama yinede teyit etmek amaçlı bir kez daha yaptırcam düzenemi yaptırsam yoksa gelişime mi eskişehirde düzenin şubesi var nekadar güvenilir burda yaptıranlar varmı. Yoksa istanbula mı gitsem bunun için.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Guest88 yazdı:Pcr testine benimde pek güvenim yok ama yinede teyit etmek amaçlı bir kez daha yaptırcam düzenemi yaptırsam yoksa gelişime mi eskişehirde düzenin şubesi var nekadar güvenilir burda yaptıranlar varmı. Yoksa istanbula mı gitsem bunun için.
Gelişim 17 patojene bakıyor düzen daha az, fiyat aynı zaten değişen birşey yok. Hangisi yakın ise ona yaptır asıl bakılması gereken patojenlere bakıyorlar zaten. Türkiye'de yapılan pcr'a güven olmaz. Yeni mezun doğru düzgün bilgisi olmayan elemanlar ile dolu laboratuvarlar. Tercih senin
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

mertyon44 yazdı:burayı mesgul etmek istemem ama yeni bir baslık olusturmayı bulamadım unuttum acıkcası bağırsak ve prostat ilişkisi ile ilgili bilgisi olan varmıdır dıye sorucaktım, yeni başlık nasıl oluşturuluyor yardımcı olabılırmısınız acaba ?
Prostat için kullandığın antibiyotikler bağırsakları bozar kardeşim alakası bu
Guest88

Mesaj gönderen Guest88 »

Eskişehirde düzenin şubesi var burdan oraya gönderiyorlar sanırım İstanbula gidip orda yaptırmak mı iyi olur yoksa burdan göndermekmi
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Guest88 yazdı:Eskişehirde düzenin şubesi var burdan oraya gönderiyorlar sanırım İstanbula gidip orda yaptırmak mı iyi olur yoksa burdan göndermekmi
Mikroorganizmaların dna'sına bakıldığı için sorun olmaz. Zaten sürekli farklı şehirlerden örnek gönderiliyor.