Zafer Oyman mı? Hüseyin Seçgin mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Zafer Oyman mı? Hüseyin Seçgin mi?

Mesaj gönderen toprak12 »

Merhaba Arkadaşlar konu daha önce konuşuldu mu bilmiyorum forumda arama yaptım yine bulamadım.Zafer Oyman da tedavi görüyorum 4 ncü kür bitti ancak aklımda hep bir tereddütlük var.Acaba tedavide geç mi kalıyorum diye...İlk gittiğimde 32 olan lökosit şuan 5-6 seviyede ancak gün geçtikçe değişik semptomlar beliriyor.Bu yüzden zafer hoca ya kültür yaptırmak istediğimi söyledim ancak sıcak bakmadı.Sadece idrardan baktı onda da bir şey çıkmadı.Bu yüzden aklıma takıldı doktorumu değiştirmek istiyorum.Bu konuda Hüseyin beyi öven arkadaşlara da rastladım.Bu konuda en iyi ve kesin tedaviyi uygulayan doktor Zafer hoca mıdır yoksa Hüseyin hoca mıdır?
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Zafer Oyman mı? Hüseyin Seçgin mi?

Mesaj gönderen efervesan »

Kesin tedavi kişinin kendine dikkat etmedir hocam ben iki doktora da gittim kültürde fln bişi çıkmaz ise ikisininde izlediği yol aynı sadece Hüseyin hoca daha hesaplı tahlillerde fln Hüseyin hoca da 80 lira ya yaptığın tahlil zafer hoca 800 lirayı bulur dA geçer de
red

Mesaj gönderen red »

real madrid mi barcelona mı gibi oldu. aslolan bence de kişinin kendisine dikkat etmesi, tedaviye riayet etmesidir.
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Tamam aslolan kişinin kendine dikkat etmesi de doğru ilaçları mı kullanıyoruz antibiyogram yapılmadan ağır ilaçlar yazılıyor.Hüseyin beyin bu konuda testleri daha detaylı yaptığını duydum bu yüzden giden arkadaşlara sormak istedim.
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

haftasonu ortopedi dr una gittim, kalcada agri var dedim prostatit kaynakli tenis topuna oturuyormus hissi var dedim, meniden ( yada prostat sıvısından) kesin kültür yap dedi. evet zafer hoca bana bunu yapmadi, benimde aklıma aynı soru takılıyor, zafer hoca mi , huseyin hoca mı diye ?

bi de genelde bu 2 hocanin adı geciyor, genelde bunlarin dısında prostat sıvısın da lokosit e bakan yok diye soyleniyor, bence olması lazım ya...

2002 yılında gitmediğim dr kalmamıştı (varikosel , sperm azlilı , prostattit için ) şişli de tek hatırladığım yaşlı bir capalı prof vardı mikroskopla prostat sıvısına bakmıştı. Halen hayattamı bilemiyorum, isminide hatırlamıyorum...

Bir de suadiyede prof ibrahim cevik var, prostat sıvısına baktı idrar ve kan testini ofisinde yaptırıp, prostat sıvısından sonrada idrara bakıp.. prostat sıvısında bol lokosit var demisti...... bence baska dr larda sıvıya bakıyordur araştirmak lazım....
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

toprak12 yazdı:Merhaba Arkadaşlar konu daha önce konuşuldu mu bilmiyorum forumda arama yaptım yine bulamadım.Zafer Oyman da tedavi görüyorum 4 ncü kür bitti ancak aklımda hep bir tereddütlük var.Acaba tedavide geç mi kalıyorum diye...İlk gittiğimde 32 olan lökosit şuan 5-6 seviyede ancak gün geçtikçe değişik semptomlar beliriyor.Bu yüzden zafer hoca ya kültür yaptırmak istediğimi söyledim ancak sıcak bakmadı.Sadece idrardan baktı onda da bir şey çıkmadı.Bu yüzden aklıma takıldı doktorumu değiştirmek istiyorum.Bu konuda Hüseyin beyi öven arkadaşlara da rastladım.Bu konuda en iyi ve kesin tedaviyi uygulayan doktor Zafer hoca mıdır yoksa Hüseyin hoca mıdır?
Eğer sendeki bakteri, normal ilaçların alt edemeyeceği, damardan serum gerektiren bir bakteri değilse, Zafer Hoca belki, kombine tedavi ile senin işi çözer.

Ama, eğer sendeki bakteri,
Enterecoc gibi, Staphyloccus gibi, E-coli gibi zor bakterilerse, Zafer Hocanın yazdığı ilaçlar ile bu bakterilerin ölmesi imkansız, millet 30-45 gün damardan invanz yiyor onda da şanslı olanlarda ölüyor, bazılarında üreme devam ediyor.

Benim şahsi görüşüm, git üroloğa teşhis koydur. Prostat sıvısından. Kültürünü yaptır, eğer zor bir bakteri ise, hemen eğitim araştırma hastanesinin enfeksiyon hastalıkları uzmanına görün. Benim mantıcım artık bunu söylüyor.

Geçmiş olsun.