Pudental sinir sıkışması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Jumjer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Pudental sinir sıkışması

Mesaj gönderen Jumjer »

Kronik pelvik ağrı m yok ama ilk başlarda böyle ydi düşünüyorum acaba böyle bir şey olmuş olabilir mi diye aklıma masturbasyon yaparken bir anda durduğum geliyo r ve sonra rahat sızlık lar ın başladığını hatırlıyorum bir yanlış hareket le sinir sıkışıklığı yaratmış olabilir im ve penis de yumuşama falan da var testislerde arasıra oluşan ağrı lar da ve bunlar çok anormal çünkü hiç bir doktor ın kesin bir açıklaması yok peki bu nu nasıl öğrenicez nasıl bir tahlil e girmemi z gerek aranızda olan var mı?
Kronik prostatit le karıştırılan bu olay belki de tedavi edilirse ömrümü z ce kurtulucaz ve bence 100de 60ımıda bu var doktor ların mallığın dan tedavi olamıyoruz
Elhamdülillah
Synergy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Pudental sinir sıkışması

Mesaj gönderen Synergy »

Bende de Pudental sinir sıkışması mı var acaba diye şüpheleniyorum.
Apış arasında sag tarafta alta dogru batma/agrı var. Ayrıca makatta agrı var, büyük tuvaletimi yaparken yanma gibi ağrı oluyor.

En büyük sıkıntım ise peniste sürekli bi huzursuzluk oluyor. Mesala şuanda bile sanki idrar kanalı hareketlide yavaş yavaş idrar penis ucundan kaçacak gibi hissediyorum. Şimdiye kadar hiç kaçırma olmadı. Ayrıca gecede idrara uyanmıyorum. Erekte olmada bazen sıkıntı oluyor bazen olmuyor.

Sağ ayagımın altında bı agrı var, apış aram ne zaman agrırsa ayagımın altında ağrı batma oluyor.
Damarlarla mı alakalı birşey acaba benim ki diye düşünmeye başladım.
Jumjer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Jumjer »

Synergy yazdı:Bende de Pudental sinir sıkışması mı var acaba diye şüpheleniyorum.
Apış arasında sag tarafta alta dogru batma/agrı var. Ayrıca makatta agrı var, büyük tuvaletimi yaparken yanma gibi ağrı oluyor.

En büyük sıkıntım ise peniste sürekli bi huzursuzluk oluyor. Mesala şuanda bile sanki idrar kanalı hareketlide yavaş yavaş idrar penis ucundan kaçacak gibi hissediyorum. Şimdiye kadar hiç kaçırma olmadı. Ayrıca gecede idrara uyanmıyorum. Erekte olmada bazen sıkıntı oluyor bazen olmuyor.

Sağ ayagımın altında bı agrı var, apış aram ne zaman agrırsa ayagımın altında ağrı batma oluyor.
Doktora söyle sen benim işim i bana mı öğretiyon der nasıl bir tedavi Bulcaz bilmiyorum valla
Elhamdülillah
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

Synergy yazdı:Bende de Pudental sinir sıkışması mı var acaba diye şüpheleniyorum.

synergy dostum ayak masajı yapan bir yere git ama bu işi iyi yapan bir yere git.ayak tabanındaki sinir uçları bunlarla alakalı..belki faydası olur
Synergy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Synergy »

Normal masaj salonları mı yapıyor bu ayak masajını?
selchuk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Jumjer yazdı:Kronik pelvik ağrı m yok ama ilk başlarda böyle ydi düşünüyorum acaba böyle bir şey olmuş olabilir mi diye aklıma masturbasyon yaparken bir anda durduğum geliyo r ve sonra rahat sızlık lar ın başladığını hatırlıyorum bir yanlış hareket le sinir sıkışıklığı yaratmış olabilir im ve penis de yumuşama falan da var testislerde arasıra oluşan ağrı lar da ve bunlar çok anormal çünkü hiç bir doktor ın kesin bir açıklaması yok peki bu nu nasıl öğrenicez nasıl bir tahlil e girmemi z gerek aranızda olan var mı?
Kronik prostatit le karıştırılan bu olay belki de tedavi edilirse ömrümü z ce kurtulucaz ve bence 100de 60ımıda bu var doktor ların mallığın dan tedavi olamıyoruz

Youtube da bununla ilgili bir var;
https://www.youtube.com/watch?v=WfOSFRCQzGs