Tedavi Sürecim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mrshadow

Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen Mrshadow »

Evet aslinda benim hikayem bolumunde hikayemi yazmistim ama tedavi surecimi de yazmak istedim

İlk muayeneye 12.01.2018 tarihinde Zafer OYMAN'a gittim
Rektal tuse'de lokosit 7-8 cikmisti.
3 tane iesef 1 kutu tetradox kullandim.
22.01.2018 yani bugun gittim, prostat sivisinda lokosit 5-6'ya dusmus
5 tane Genta ampul 160mg
Tarivid 400mg 1 kutu
Biteral 500mg 1 kutu verildi.

1 ay sonra tekrar bakacagiz.
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Lökositin 7-8 çok değilmiş aslında. İğne tedavisine rağmen 10 günde çok az düşmüş. Yeni tedaviden sonra sıfırlarsın.
Mrshadow

mustafa3435 yazdı:Lökositin 7-8 çok değilmiş aslında. İğne tedavisine rağmen 10 günde çok az düşmüş. Yeni tedaviden sonra sıfırlarsın.
Kinolon grubuna gectik evet, sanirim sifirlanir. Ondan sonra korumak sanirim onemli olan. İste asil mesele de orda basliyor sanirim
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Cok az düşmüş lokosit direncli gi mikroorganizma olabilir tedaviye devamm
Mrshadow

Bu grup halleder sanirim.
Bana cinsel iliski sonrasi olmadi, bu grubun zaten bisey yapmasini cok beklemiyordum, kinolon grubunu kullanmayi hic istemiyordum aslinda ciddi yan etkileri dolayisiyla ama yapacak bisey yok, tercih yapma sansimiz yok maalesef
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

Mrshadow yazdı:Evet aslinda benim hikayem bolumunde hikayemi yazmistim ama tedavi surecimi de yazmak istedim

5 tane Genta ampul 160mg
Tarivid 400mg 1 kutu

Kardeş niye özel doktora gidiyorsun ki devlet hastanesine niye gitmiyorsun
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

LeoN yazdı:
Mrshadow yazdı:Evet aslinda benim hikayem bolumunde hikayemi yazmistim ama tedavi surecimi de yazmak istedim

5 tane Genta ampul 160mg
Tarivid 400mg 1 kutu

Devlet hastanesi doktorlarının yüzde 99 cipro verip yolllar
Bu hastalığın takibinde prostat sıvısı lökasit incelemesi önemlidir onuda türkiyede bzm bildiğimiz
İstanbuk medicana hastanesınde zafer oyman
Eskisehir acıbadem hastanesınde Hüseyin Seçgin yapıyor
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

murat222 yazdı:
LeoN yazdı:

5 tane Genta ampul 160mg
Tarivid 400mg 1 kutu

Bu hastalığın takibinde prostat sıvısı lökasit incelemesi önemlidir onuda türkiyede bzm bildiğimiz
Ha ben o kadar ayrıntılı bilmiyorum kardeş benim yarın eğitim ve araştırma hastanesinin üroloji bölümünde randevum var gidecem Ankara'da yaşıyorum eğer iyileşemezsem hacettepeye gitmeyi düşünüyorum
Mrshadow

Doktorun reklami yapilmiyor, suana dek en basarili tedavi sekli onunki oldugu icin bu yolla tedavi deneyenler icin baska secenek yok,

Yontem su: prostattaki lokositi dusurmek ve kontrol altinda tutmak
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Stronger yazdı:
Mrshadow yazdı:Doktorun reklami yapilmiyor, suana dek en basarili tedavi sekli onunki oldugu icin bu yolla tedavi deneyenler icin baska secenek yok,

İlgili doktorun hastayı getireceği duruma devlet hastanesinin doktoru da yeterli antibiyotik dozu ile aynı duruma getirir o doktora gitmeye gerek yoktur farklı bir tedavi yöntemi ile kesin bir çözüm sunmuyor bunuda iddiaa etmiyor şu şu kişilerde ki virüsleri tamamen ortadan kaldırdım artık rahatsızlığı yok olmaz da demiyor. Profesörlerin yapamayacağını op.dr zaten yapamaz.
Burda prof a gidip iyilesen bir hasta gosterirmisin bana eski mesajlari okumadin sanirsam insanlar prof larla olan hikayelerini paylasmis. Sen burda zafer hocanin reklaminin yapildigini dusunuyorsun ben hasta olan arladasin oturdugu sehri sorar yeri gelir huseyin hocayi yeri gelir izzak hocayi tavsiye ederim bu hocalara gidip fayda goren cok insan var. Suan capa cerrahpasa proflari ki bunlar kursu başkanları ozel muayenehanelerinde 500 tl den asagiya ucret almiyor. Ustune hikaye anlatip hastayi yolluyor. Ki benim capa ve cerrahpasa hastanelerinde tanidiklarim olmasina ragmen gitmedim nedeni burda okuduklarim oldu benim hikaye dinleyecek vaktim yoktu.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Peki hacettepeye gidip fayda goren tanidigin oldu mu bu hastaliga sahip?
Mrshadow

Stronger yazdı:
Mrshadow yazdı:Doktorun reklami yapilmiyor, suana dek en basarili tedavi sekli onunki oldugu icin bu yolla tedavi deneyenler icin baska secenek yok,

İlgili doktorun hastayı getireceği duruma devlet hastanesinin doktoru da yeterli antibiyotik dozu ile aynı duruma getirir o doktora gitmeye gerek yoktur farklı bir tedavi yöntemi ile kesin bir çözüm sunmuyor bunuda iddiaa etmiyor şu şu kişilerde ki virüsleri tamamen ortadan kaldırdım artık rahatsızlığı yok olmaz da demiyor. Profesörlerin yapamayacağını op.dr zaten yapamaz.
Hocam konu su, rektal tuse ile lokosit takibi yapan baska hekim yok. Olsa da tercih sansimiz fazla olsa,
Hatta bazi hekimler prostat masajini zararli buluyor.

Neyse benim izlenim su, en etkili ve basari sansi en yuksek yontem bu, bunu yapacak hekim de az maalesef
ultra95

Mesaj gönderen ultra95 »

Sanırım bu da hacettepede görevli birisi oraya müsteri çekmeye çalışıyor
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

Stronger yazdı:
LeoN yazdı:
murat222 yazdı:
Ha ben o kadar ayrıntılı bilmiyorum kardeş benim yarın eğitim ve araştırma hastanesinin üroloji bölümünde randevum var gidecem Ankara'da yaşıyorum eğer iyileşemezsem hacettepeye gitmeyi düşünüyorum
Burada sadece ilgili doktorun reklamı yapılıyor :) hastaneye giderken aç karnına git doktor test yapacaktır gittiğin doktordan sonuna kadar tedavini al ve doktoruna da danışarak komple CYBH paneline baktır.
tmm kardeş dediğini yapacam özelden de bana çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim sağol iyileşemezsem hacettepe ye kesin gidecem ankara da yaşıyorum zaten
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Stronger yazdı:
ultra95 yazdı:Sanırım bu da hacettepede görevli birisi oraya müsteri çekmeye çalışıyor
Hacettepe gibi bir üniversite hastanesinin buna ihtiyacı varmı ? Bu kadar mı cahilsin yani az ceviz tüket beynin gelişsin..
İyisin hoşsun ama her yorumunda bi tersleme insanları kücümseme. Unutmaki Allah bile hatalarımızı suratımıza vurmazken bu tavırlar bu forum ailesinde hoş degil
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

Stronger yazdı:
LeoN yazdı:
Stronger yazdı: Burada sadece ilgili doktorun reklamı yapılıyor :) hastaneye giderken aç karnına git doktor test yapacaktır gittiğin doktordan sonuna kadar tedavini al ve doktoruna da danışarak komple CYBH paneline baktır.
tmm kardeş dediğini yapacam özelden de bana çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim sağol iyileşemezsem hacettepe ye kesin gidecem ankara da yaşıyorum zaten
İlla Hacettepe ye gitmek zorunda değilsin, özellikle Ankara'da yaşayan bu hastalık ile yakınan herkes zaten kendi aklı kendi fikri kendi bilgisi doğrultusunda kalkıp Hacettepe ye gider, burada reklamı yapılan özel hastanenin özel op.dr nun hastayı getireceği duruma devlet hastanesinin doktoru da aynı duruma getirir gerek yoktur yani ha cebinde ki paran batıyorsa o ayrı mesele tabi :)))))
Yok kardeş ben anlamıyordum zaten niye özel doktora gidiyorlar diye benim pek bilgim yoktur aklımın ucundan da burda ki ismi geçen özel doktora gitmek geçmedi zaten sen söylemeden önce valla ben hacettepeye gitmeyi düşünüyodum zaten hacettepe bile beni iyileştiremezse umudum kesilir zaten
Mrshadow

Biliyoruz ki bu hastalikta en basarili yontem lokosit sivisina gore antibiyoritik kullanimi, baska bir tedavi yontemi bulunmazsa bence bu tedavi standart hale gelir, biz de bu tartismalardan kurtuluruz
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Mrshadow yazdı:Biliyoruz ki bu hastalikta en basarili yontem lokosit sivisina gore antibiyoritik kullanimi, baska bir tedavi yontemi bulunmazsa bence bu tedavi standart hale gelir, biz de bu tartismalardan kurtuluruz
Kardes o dedigin tedavi yöntemi eski bi tedavi yöntemi yapan cok az doktor kaldı zaten yeni den tıp dünyasında öne cıkması zor
Mrshadow

Ama benim forumda iyilesenlerden gordugum en basarili tedavi yontemi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

LeoN yazdı:
Stronger yazdı:
LeoN yazdı: tmm kardeş dediğini yapacam özelden de bana çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim sağol iyileşemezsem hacettepe ye kesin gidecem ankara da yaşıyorum zaten
İlla Hacettepe ye gitmek zorunda değilsin, özellikle Ankara'da yaşayan bu hastalık ile yakınan herkes zaten kendi aklı kendi fikri kendi bilgisi doğrultusunda kalkıp Hacettepe ye gider, burada reklamı yapılan özel hastanenin özel op.dr nun hastayı getireceği duruma devlet hastanesinin doktoru da aynı duruma getirir gerek yoktur yani ha cebinde ki paran batıyorsa o ayrı mesele tabi :)))))
Yok kardeş ben anlamıyordum zaten niye özel doktora gidiyorlar diye benim pek bilgim yoktur aklımın ucundan da burda ki ismi geçen özel doktora gitmek geçmedi zaten sen söylemeden önce valla ben hacettepeye gitmeyi düşünüyodum zaten hacettepe bile beni iyileştiremezse umudum kesilir zaten
Çünkü devlet hastanesinde yeterli imkan yok hatta doktorların bakacağı hasta sayısı çok fazla olduğu için her doktor yeterince ilgilenemiyor. Ultrason istese 1 ay sonra randevu veriyor. He ben samsuna gidiyorum özel hastaneye doktorum daha önce eğitim araştırma hastanesinde idi ama özele geçmiş teşhisi 3 sene sonra koyan tek kişi
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

Stronger yazdı:
LeoN yazdı:
Stronger yazdı: İlla Hacettepe ye gitmek zorunda değilsin, özellikle Ankara'da yaşayan bu hastalık ile yakınan herkes zaten kendi aklı kendi fikri kendi bilgisi doğrultusunda kalkıp Hacettepe ye gider, burada reklamı yapılan özel hastanenin özel op.dr nun hastayı getireceği duruma devlet hastanesinin doktoru da aynı duruma getirir gerek yoktur yani ha cebinde ki paran batıyorsa o ayrı mesele tabi :)))))
Doktorunun yazacağı antibiyotiklerin arasında bağırsaklarına zarar verebilecek antibiyotik te içinde yer alabilir bunun için doktoruna danış ve kendisinden antibiyotiğin bağırsaklarına verebileceği zarara karşılık olarak bağırsaklarına iyi gelebilecek bir ilaç reçete etsin ben şimdi sana bir sürü tavsiye verebilirim fakat doktorunun reçete etmesi daha iyi olur tedavini tamamen doktorundan almış olursun.
Tmm kardeş çok teşekkür ederim
LeoN

Mesaj gönderen LeoN »

asosyal yazdı:
LeoN yazdı:
Stronger yazdı: İlla Hacettepe ye gitmek zorunda değilsin, özellikle Ankara'da yaşayan bu hastalık ile yakınan herkes zaten kendi aklı kendi fikri kendi bilgisi doğrultusunda kalkıp Hacettepe ye gider, burada reklamı yapılan özel hastanenin özel op.dr nun hastayı getireceği duruma devlet hastanesinin doktoru da aynı duruma getirir gerek yoktur yani ha cebinde ki paran batıyorsa o ayrı mesele tabi :)))))
Çünkü devlet hastanesinde yeterli imkan yok hatta doktorların bakacağı hasta sayısı çok fazla olduğu için her doktor yeterince ilgilenemiyor. Ultrason istese 1 ay sonra randevu veriyor. He ben samsuna gidiyorum özel hastaneye doktorum daha önce eğitim araştırma hastanesinde idi ama özele geçmiş teşhisi 3 sene sonra koyan tek kişi
Yoo burda doktorlar yeterince ilgileniyor kardeş ben bu zamana kadar hangi hastalığa yakalandiysam devlet hastanelerine veya üniversite hastanelerine gittim özel hastaneye özel doktora hiç ihtiyaç duymadım
ultra95

Mesaj gönderen ultra95 »

Stronger yazdı:
ultra95 yazdı:Sanırım bu da hacettepede görevli birisi oraya müsteri çekmeye çalışıyor
Hacettepe gibi bir üniversite hastanesinin buna ihtiyacı varmı ? Bu kadar mı cahilsin yani az ceviz tüket beynin gelişsin..
Bişey bildiğini zannediyorsun ama bi s*kim bilmiyorsun hadi kaybol
ultra95

Mesaj gönderen ultra95 »

Stronger yazdı:
ultra95 yazdı:
Stronger yazdı: Hacettepe gibi bir üniversite hastanesinin buna ihtiyacı varmı ? Bu kadar mı cahilsin yani az ceviz tüket beynin gelişsin..
Bişey bildiğini zannediyorsun ama bi s*kim bilmiyorsun hadi kaybol
Yardımcı olmuyorum bilgi vermiyorum ya ondandır anlıyorum senin derdini :)))
Ruh hastası seni senden gelicek bilgiyi ne yapalım?Bişey bildiğinde yok eski mesajlarından gördük az çok ne olduğunu anladık senin.Burda hala sinek gibi vızıldıyosun.Boş yapma bence.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

LeoN yazdı:
asosyal yazdı:
LeoN yazdı: Yok kardeş ben anlamıyordum zaten niye özel doktora gidiyorlar diye benim pek bilgim yoktur aklımın ucundan da burda ki ismi geçen özel doktora gitmek geçmedi zaten sen söylemeden önce valla ben hacettepeye gitmeyi düşünüyodum zaten hacettepe bile beni iyileştiremezse umudum kesilir zaten
Yoo burda doktorlar yeterince ilgileniyor kardeş ben bu zamana kadar hangi hastalığa yakalandiysam devlet hastanelerine veya üniversite hastanelerine gittim özel hastaneye özel doktora hiç ihtiyaç duymadım
Ben üniversite öğrencisi iken Ankara da bana teşhisi bile koymadılar. Arkadaşımın amcası vardı Prof Sümer Baltaci o dedi prostatit var geçer evlendiğin zaman dedi o kadar