bel ağrısı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ssss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: bel ağrısı

Mesaj gönderen ssss »

valla şu an ne yapacağımı bilmiyorum abitin dediği yolu izlicem bromalinde var reçetede
ssss

Mesaj gönderen ssss »

ciallis de alacağım artık tam tekmil bu hastalıkla en azından hayat çekilir olana kadar savaşmak istiyorum içimde hep bir umut var birgün mutlaka her konuda işler yoluna girecek çünkü emek veriyorum hem maddi hem manevi
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

ssss yazdı:ciallis de alacağım artık tam tekmil bu hastalıkla en azından hayat çekilir olana kadar savaşmak istiyorum içimde hep bir umut var birgün mutlaka her konuda işler yoluna girecek çünkü emek veriyorum hem maddi hem manevi
volla ben lifta kullandim bel agrisindan duramadim
ssss

Mesaj gönderen ssss »

cengiz kardeşim bunları okudukça içim biraz olsun ferahlıyor zafer hocanın lökasit ölçümünden başka bi artısını ben görmedim onun tatbik ettiği ilaçları başka doktorlarda yazdı bana iğne ve antibiyotik dün gittiğim bi doktora lökasit ölçümü yapalım dedim napcan dedi sonucu az çıkarsa sevincenmi ağrıların tam gaz devam ederken yoldan birini çevirsen ondafa lökasit çıkar felan bana tavsiyen varmı karfeşim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

ssss yazdı:cengiz kardeşim bunları okudukça içim biraz olsun ferahlıyor zafer hocanın lökasit ölçümünden başka bi artısını ben görmedim onun tatbik ettiği ilaçları başka doktorlarda yazdı bana iğne ve antibiyotik dün gittiğim bi doktora lökasit ölçümü yapalım dedim napcan dedi sonucu az çıkarsa sevincenmi ağrıların tam gaz devam ederken yoldan birini çevirsen ondafa lökasit çıkar felan bana tavsiyen varmı karfeşim
O doktor biraz sallamış sağlıklı bir insanın prostat sıvısında lökosit 4 ü geçmez. Geçerse enfeksiyon vardır..
ssss

Mesaj gönderen ssss »

valla topunun köküne kibrit suyu adama diyorum ki prostatitim belim ağrıyor yarın gel nörolojiye sıra al diyor
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Lökosit yüksekliğinin sağlıklı insanlardada olabileceğini başka bir doktorumdanda duymuştum. Israrla lökosit bakalım dememe rağmen bakmamıştı. Gereksiz demişti. Bu bölgenin idrar ve meni gibi sebepler yüzünden mikrop kapa bildiğini söylemişti.
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Hatta doktorum bana lökosit bakacagıma kasıktaki lenf noduna bakarım daha iyi demişti. Zaten iltihap varsa ordada mutlaka vardır demişti.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Tıp dünyası tarafından kabul görmüş 4 kap testi var adamlar uğraşmak istemiyorlar bu kadar basit..
ssss

Mesaj gönderen ssss »

sanırım ilaç kullansanda kullamasanda bu hastalıkta zaman ve sabır çok önemli biz insanoğlu sabırsız hemen herşey olsun isteriz ama olmuyor işte ve imtihanda burda başlıyor düzenli bir ilişki benim şahsi görüşüm bu hastalığın 100/70 tedavisini oluşturuyır oda evlendim bir yıl oldu iyileşmedim mantığıyla değim 1.2.3.4 belki 10 ama düzenli ve hijyen de önemli ilişki bence bu hastalıkta çok önemli geri kalan yüzde otuzluk kısım moral sosyal hayat ilaç vs.. bu benim düşüncem herkes katılmayabilir
ssss

Mesaj gönderen ssss »

çünkü ben kronik epididimitten hiç ama hiç ilaç kullanmadan sadece düzenli bi ilişki ile kurtulmuştum doktorların hiç biri bana o dönem evlen düzenli ilişki ile geçer dememişti çünkü bilmiyorlar ilaç verip gönderiyorlardı bende yarım yamalak ya kullanıyordum ilaçlaru ya kullanmıyordum yüzde yüz iyi olmuştum belki o zaman prostatitde olmuştum ama farkında değildim çünkü peniste yanma sızıda vardı kötü bi şekilde düzenli bi ilişki ile gel zaman git zmaan bigün bi baktım çok iyiyim hastalık aklımın ucuna dahi gelmiyordu son 6 yılda sağlıklı bi insandan zerre farkım yoktu taki aptalca bir hata yapıp korumasız oral ilişki yaşayıncaya kadar
freeman

Mesaj gönderen freeman »

mustafa3435 yazdı:Hatta doktorum bana lökosit bakacagıma kasıktaki lenf noduna bakarım daha iyi demişti. Zaten iltihap varsa ordada mutlaka vardır demişti.
Makat bölgesindeki yanma için genel cerrahiye gitmiştim ,bana anal mr çektirdi fistül olabilir diye. fistül çıkmadı ama her iki inguinal bölgede bening natürde lenf nodları izlenmiştir yazıyor mr sonucunda ..Dr lenf iltihaplanmış dedi, enfeksiyoncuya gitmemi söyledi..
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:Tıp dünyası tarafından kabul görmüş 4 kap testi var adamlar uğraşmak istemiyorlar bu kadar basit..
evet kardeşim oda uzun zaman aldığı için uğraşmıyorlar devlette özel hastanede yapmıyor kolay kolay