SONUNDA DOKTORA GIDIYORUM...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
aheste
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: SONUNDA DOKTORA GIDIYORUM...

Mesaj gönderen aheste »

Ya helimzde çok değişiken yakın.malara sebep Valla Tıp bnce modern değil
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Doğrudur bitkisel dene kardeşim
freeman

Mesaj gönderen freeman »

aheste yazdı:Peki enjeksiyon hiç iyileşme sağlamadı mi yada ağrı yahut cinselik üzere etkisi ne oldu ikinci üçüncü enjeksiyonu oldun mu
enjeksiyon sonrası sağ bacakla vucut birleşme noktasında yanma vardı ,gecti ama daha önce olmayan makat bölgesinde ,kalçalara vuran yanma başladı ,geniş bir alanda hisssediyordum,şu anada makat çevresinde var bu yanmalar.penis çevresi sertleşme yada sönük olduğu zaman biraz daha sert duruyor eskiye oranla Enjeksiyon sonrası bu durumu yaşayan var mı bilmiyorum.. cinsellik enjeksiyon önecesi iyiydi, sonrasında bir aydan sonra tekrar düzelmeye başladı..son 2 aydır yanma biraz daha fazla ,cinsellikde gerileme oldu..isteksizlik var düşünce yoluyla sertleşme zor oluyor...ağrı, yanma hala devam ediyor,makat prostat yanması karıştı,tetsis yanmalrı hiç düzelmedi özellilke sağda..boşaldıktan sonra ağrı ,yanma oluyor,sık boşalma yapmıyorum..sık idrar ve debi düşüklüğü devam ediyor..1 den başka enjeksiyon olmadım...2 ay önce prostatta lokosit miktarı 1-2 idi ...
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Evet bgn ankara universitesi anabilim baskani yasar beduk e muayene oldum.Daha once yaptirdigim tum testleri gisterdim.ekstatadan tomografi istedi .idrar testi.ve urolofmetremidir nedir onu istedi hepsi normal dedi.Benim agrilarim var diyorum tamam var diyor.Dedim apis aramda makatta yanma oluyor dedim.bazen prostatta sisme olur buyume degil defermasyon olur buna bagli agrilar olur sende prostatla ilgili hicbirsey yok kafandan cikart dedi.Cogu agrinin sebebi pisikolojik eminim agrilarin vardir dedi gonderdi amk ben bu arilarla ne yapacam bilmiyorum.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bu arada sende kronik prostatit de yok dedi ilca yazdi antibiyotik yazdinizmi dedim.Sende iltihap yok dedi.prostat ile ilgili ne varsa xikart aklimdan dedi.Antideprasan ilac yazdi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

hamdi yazdı:Evet bgn ankara universitesi anabilim baskani yasar beduk e muayene oldum.Daha once yaptirdigim tum testleri gisterdim.ekstatadan tomografi istedi .idrar testi.ve urolofmetremidir nedir onu istedi hepsi normal dedi.Benim agrilarim var diyorum tamam var diyor.Dedim apis aramda makatta yanma oluyor dedim.bazen prostatta sisme olur buyume degil defermasyon olur buna bagli agrilar olur sende prostatla ilgili hicbirsey yok kafandan cikart dedi.Cogu agrinin sebebi pisikolojik eminim agrilarin vardir dedi gonderdi amk ben bu arilarla ne yapacam bilmiyorum.
yok anasını örekesi millet neden bu ağrıyı çekiyor peki her şey psikolojik zaten aq neden o kadar branş çeşiti var tek psikoloji bölümü olsun tıpta
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Kibarca kovmuş adam :) klasik prof konuşmaları, beni bu duruma sokan o kadar ün sahibi olmuş ama adam olamamış insanlar,
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Raul7 yazdı:Kibarca kovmuş adam :) klasik prof konuşmaları, beni bu duruma sokan o kadar ün sahibi olmuş ama adam olamamış insanlar,
raul7 kardes bana bi numarani ativersene yrn izak dalvaya gidiyim
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Prof madem prostatlada alakalı bazen şişme deformasyon olur demiş, bari bunlara yönelik bir ilaç yada tedavi belirleseymiş daha iyi olurmuş. Anlaşılan uğramamak istemiş, yoksa onlar neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Bu hastalıkta hastaların bitmek bilmeyen sorunları ile uğraşmak istemiyorlar. Hastayı nazikçe reddetmenin en ucuz şekli. Ne deyim inş ağrıların geçer.
mustafa3435

Bu arada bu hastalıkta gerçekten bir Prof a muayene olmamak gerekliymiş. Burada bahsi geçen bir konuydu sanırım. Tescillenmiş oldu.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

aynen abi elazigda bi profa gittim yuzume bile bakmadi adam bu ikinci prof hepsinin ben ..... bu apandis bolgesiyle bel agrim gecmiyor
mustafa3435

Ne önericeğimi bilemiyorum açıkçası, yapılması gereken birçok testi tahlilide yaptırmışssın. Ağrı kesicide fayda etmiyor sanırım. Ağrıların çok farklı gerçekten. Birçok kişide bu çok az görülüyor. Aynı ünivertede birde normal uzmana görün diyeceğim istersen ama sen bilirsin
mustafa3435

Yada istersen ağrıların çok fazla ise eğer o hastanenin birde algoloji bölümüne görün. Mutlaka ağrılarını giderecek bir yöntemleri vardır.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

volla artik.napacagimi bilmiyorum
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

evet yrn sabahta izak dalvaya gidiyorum.Izak hoca hangi testleri yapiyor veya nelere bakiyor.Ya benim icin artik bi teshis konulsun.Hangi doktoro gittiysem prostatla ilgili bir sorun yok diyorlar amk benim agrim dinmiyor acaba bagirsaktami sorun benim sag bobrekle on tarafi cok agriuor sirtimda surekli bisey batiyor.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

abi o degil endoskopi.kolonoskopi.tam kan sayimi.tam idrar .ultrasyon .pelvik mr.alt batin .ust batin mr.beyin mr.sperm testi .prostat sivisindan lokasit olcumu.idrar akim hizi akliniza gelebilecek tum testler yapildi.ama benim bu bogur agrim gecmiyor acaba genel cerrahami gitsem veya nefroloji dahiliyemi gitsem bilemedim.Yrn izak dalvayla 7 inci uroloji uzmani olacak
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

hamdi yazdı:evet yrn sabahta izak dalvaya gidiyorum.Izak hoca hangi testleri yapiyor veya nelere bakiyor.Ya benim icin artik bi teshis konulsun.Hangi doktoro gittiysem prostatla ilgili bir sorun yok diyorlar amk benim agrim dinmiyor acaba bagirsaktami sorun benim sag bobrekle on tarafi cok agriuor sirtimda surekli bisey batiyor.
o çektiğin ağrılar prosttit genel ağrıları kardeşim :(
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

hamdi yazdı:evet yrn sabahta izak dalvaya gidiyorum.Izak hoca hangi testleri yapiyor veya nelere bakiyor.Ya benim icin artik bi teshis konulsun.Hangi doktoro gittiysem prostatla ilgili bir sorun yok diyorlar amk benim agrim dinmiyor acaba bagirsaktami sorun benim sag bobrekle on tarafi cok agriuor sirtimda surekli bisey batiyor.
Kardesm izak dalva, senın sonuclarına bakar ona göre bi tedavi uygular
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

evet izak dalvaya muayene oldum.gercekten ilk defa beni bu kadar dinleyen bir doktor cikti herseyi anlattim.Ilk defa pisikolojik degil diyen bir doktor gordum.pisikoloji etkiler ama sikintilarin pisikolojik degil dedi.Sonunda teshis konuldu kronik prostatit uzun bir tedavin olacak dedi igne +tablet basliyoruz
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

hamdi yazdı:evet izak dalvaya muayene oldum.gercekten ilk defa beni bu kadar dinleyen bir doktor cikti herseyi anlattim.Ilk defa pisikolojik degil diyen bir doktor gordum.pisikoloji etkiler ama sikintilarin pisikolojik degil dedi.Sonunda teshis konuldu kronik prostatit uzun bir tedavin olacak dedi igne +tablet basliyoruz
hadi hayırlısı artık
mustafa3435

Teşhisi doktorun neye göre koydu hamdi. Herhangi bir tahlil yaptımı?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

şikayetler ve en önemlisi hayat öpücüğü olan parmak atarak koymuştur kanımca :D
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

mustafa3435 yazdı:Teşhisi doktorun neye göre koydu hamdi. Herhangi bir tahlil yaptımı?
eski testlerin mr larin hepsini inceledi.tek tek not aldi. kan testi ve idrar yesti aldi.ilk idararda lokasit 1-2 cikti.sonra hayat opucugu dedigimiz rektal tuse hem prostati kontrol etti hemde prostat masajindan sonra tekrardan idrar aldi.ondada lokasit 7-8 cikti.ultrasyonla bakti bobreklere mesaneye prostata.ya iylestirir ve iylestiremez ama gercekten ilgili bi adam bu benim 7. doktor ilk defa beni bukadar sabirla dinledi.1 saate yakin surdu heralde
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

asosyal yazdı:şikayetler ve en önemlisi hayat öpücüğü olan parmak atarak koymuştur kanımca :D
aynen :D bakalim sonuc ne olacak
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

hamdi yazdı:
asosyal yazdı:şikayetler ve en önemlisi hayat öpücüğü olan parmak atarak koymuştur kanımca :D
aynen :D bakalim sonuc ne olacak
Hamdi şimdi senin ağrıların nasıl bulantı felaket var mı? Çok oturup kasık ve bel çevresinde devam mı ağrılar