SONUNDA DOKTORA GIDIYORUM...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

SONUNDA DOKTORA GIDIYORUM...

Mesaj gönderen hamdi »

Evet arkadaslar birbucuk aylik bir sureden sonra sonunda doktora gidiyorum.Buyuk ihtimal.ogleden sonra gidebilecem.Tahlillerede artik yrn baslarim.Gelismeleri ve tahlil sonuclarini buradan paylasip tecrubeli arkadaslarin yorumlarini almak isterim saglicakla kalin.
hamdi

Re: SONUNDA DOKTORA GIDIYORUM...

Mesaj gönderen hamdi »

Arkadaslar doktora geldim prostat masaji sonrasinda prostat sivisini aldi doktor 3 gun sonra cikacak sperm testi verdim arti idrar.idrari spermden sonra verdim dogru yoldamiyim bilmiyorum
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

hamdi yazdı:Arkadaslar doktora geldim prostat masaji sonrasinda prostat sivisini aldi doktor 3 gun sonra cikacak sperm testi verdim arti idrar.idrari spermden sonra verdim dogru yoldamiyim bilmiyorum
Geçmiş olsun nerde hangi doktora tedavi oluyorsun,
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Elazig medicalpark
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bide arkadaslar idarar sonuclari kan sonucu ultrasyon sonucu cikti ben bunlari nasil.paylasabilirim burdan
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

hamdi yazdı:bide arkadaslar idarar sonuclari kan sonucu ultrasyon sonucu cikti ben bunlari nasil.paylasabilirim burdan
Resimleri internete yükleyip linkini paylaşabilirsin.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bu arada her iki bobrekte de 3 4 milim 4 5 er tane tas ve kum varmis arti idrar yollari enfesyonu prostat sivisi carsamba cikacak yanliz bende makat yanmaya basladi gerci ic hemoroitde var o yaparmi bilmiyorum
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

sonuclari.doktora gosteremedim doktor gitmis carsamba gel dedi sen dedi kafaya cok takiyosun kendini cok dinliyosun dedi bir rahatsizligin var belli ama dedinsen cok abartiyosun dedi ben anlamadim.volla kolumu agzina sokasim geldi ama gene iyi bi adam ilgileniyo en azindan bu gittigim besinci doktor en iyisi buydu ilgilenen dinleyen carsamba gel sonuclara gore net konusalim dedi
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

He jorde her iki bobrekte 3-4 mm capli birkac adet kalkul ve santral sinus ekosunda suspect milimetrikekojeniter izlenmektedir (mikrokalkul-mikrokiristaller)
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

biraz uzun oldu ama tecrubeli arkadaslar incelerse sevinirim
ysf2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ysf2323 »

Elazigda doktorun adi ne bnm memleket cok gttim oraya bi sik olmadi
ibrahimkuleci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

hamdi yazdı:sonuclari.doktora gosteremedim doktor gitmis carsamba gel dedi sen dedi kafaya cok takiyosun kendini cok dinliyosun dedi bir rahatsizligin var belli ama dedinsen cok abartiyosun dedi ben anlamadim.volla kolumu agzina sokasim geldi ama gene iyi bi adam ilgileniyo en azindan bu gittigim besinci doktor en iyisi buydu ilgilenen dinleyen carsamba gel sonuclara gore net konusalim dedi
Hamdi nerede muayene oluyorsun
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Geçmiş olsun hamdi. Test sonucunda eritrosit ve lökosit referans değerleri bir hayli yüksek çıkmış. Eşlik eden başka iltihabi bir rahatsızlığın varmı? Daha önceden kum döktüğünüde belirtmissin bununla alakalı bir durumda olabilir. Çıkan diğer sonuçlara göre tedavinin seyri ve uygun antibiyotik süreci başlayacaktır. Tekrar geçmiş olsun.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

ibrahimkuleci yazdı:
hamdi yazdı:sonuclari.doktora gosteremedim doktor gitmis carsamba gel dedi sen dedi kafaya cok takiyosun kendini cok dinliyosun dedi bir rahatsizligin var belli ama dedinsen cok abartiyosun dedi ben anlamadim.volla kolumu agzina sokasim geldi ama gene iyi bi adam ilgileniyo en azindan bu gittigim besinci doktor en iyisi buydu ilgilenen dinleyen carsamba gel sonuclara gore net konusalim dedi
Hamdi nerede muayene oluyorsun
Abi elazig medicalpark hastanesinde anca buraya gelebildim
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

mustafa3435 yazdı:Geçmiş olsun hamdi. Test sonucunda eritrosit ve lökosit referans değerleri bir hayli yüksek çıkmış. Eşlik eden başka iltihabi bir rahatsızlığın varmı? Daha önceden kum döktüğünüde belirtmissin bununla alakalı bir durumda olabilir. Çıkan diğer sonuçlara göre tedavinin seyri ve uygun antibiyotik süreci başlayacaktır. Tekrar geçmiş olsun.
Su an gene kum dokuyormusum, idrardada iltihap varmis.Ayriyetten her iki bobrektede 3 -4 mm capinda 4 5 adet tasla bibreklerde kum varmis.Lokasiti acildeki doktora sordum idrar yollarinda iltihap var dedi ve kum dokuyosun dedi.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

ysf2323 yazdı:Elazigda doktorun adi ne bnm memleket cok gttim oraya bi sik olmadi
Ahmet GUNBAY ilgili bi doktor gibi ama bu gittigim besinci doktor.medicalpark da daha once profa gittim adam yuzume bile bakmadi ne test ne bisey dedim bobregim.kasigim agriyor idrar sikindim var kronik prostatit sin dedi takrar geliyimmi dedim gelme niye gelecem dedi
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

mustafa3435 yazdı:Geçmiş olsun hamdi. Test sonucunda eritrosit ve lökosit referans değerleri bir hayli yüksek çıkmış. Eşlik eden başka iltihabi bir rahatsızlığın varmı? Daha önceden kum döktüğünüde belirtmissin bununla alakalı bir durumda olabilir. Çıkan diğer sonuçlara göre tedavinin seyri ve uygun antibiyotik süreci başlayacaktır. Tekrar geçmiş olsun.
Cok tesekkur ederim.allah hepimize acil sifalar versin
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Arkadaşlar böbrekte taş mi daha kötü yoksa prostatit mi?
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

volla bende her ikiside olabilir carsamba belli.olacak ama soyle soyleyim.bibrek tasi agrisi basladigi zaman ne yatabiliyosun ne oturabiliyosun bacaklara vuruyor ben birde elazigdada calismiyorum kirkta yilda bir hastaneye gidebiliyorum.bibrek bacak kasik agrimdan kac gece agladim.Cektigim cikeyi bir allah biliyor bir ben he prostatitde de agri cok oluyor su an mesala oturamiuorum hayalarimin alti ve makatim yaniyor.Yrnda gastolojiye gidip makati gosterecem.hastaliklar o kadar cok birbirine girdiki artik hangi hastaliktan nerem agriyo bilmiyorum.
mehmet01

Mesaj gönderen mehmet01 »

Ben bugün doktoro gittim hocam dedim idrarda bir üreme görünmüyor dedim rektal tuse yapsak cevap:burda şimdi o senin dediğini yapacak adam yok başka bir yerde yaptıra bilirsen yaptır en azından bir bakteri çıkarsa iğne tedavisine başlarız dedi ve yine her zamanki gibi boynu bükük çıktım gittim ve şimdi de yanma var penisin ucunda ne olacak bilmen sonum
Elbet bir gün