Gonore bakterisi ve oral seks.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cenkkr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Gonore bakterisi ve oral seks.

Mesaj gönderen cenkkr »

Yeni geliştirilen menenjit b aşısının gonore üstündede etkili olduğu açıklandı.
Saglikci
Hastalık Başlangıç Yılı: 1998

Mesaj gönderen Saglikci »

kadir yazdı:
efervesan yazdı:
Kc34 yazdı: Daha beter hastaliklar var sukredelim. En azindan bu hastaligi yenmek mumkun birde tedavisi hic olmayan ölüme goturen hastaliklar var. Burda yandim bittim diyenleri gordukce bazen kafam atiyor forumu terkedesim geliyor insanlarin moralini bozuyorlar. Insan yasamadan bilemez tedaviye devam mbozmak yok. Resul bugun senin icin kadeh kaldiricam prostati test surusune cikariyorum :lol:

Alkol fln değilde bu hastalığın en büyük tetikleyicisi soğuk bence ben de soğukla nüks etmişti çünkü

Defalarca nuks yasamis biri olarak asagida tek tek yaziyorum nuks sebeplerini.
1.Aşiri sert sert uzun sureli seks.(3-4 gibi)sonra ertesi gun nuks.
2-Asiri masturbasyon.
3-Korunmasiz ilişki (Guvenilir olmayan partner ile)
4- Soguk yere oturmak.
5-Stres
6-Bir sekilde bagisiklik sisteminin düşmesi.
7-Anlik psikolojik travma yasamak( 1 dk icinde hafifce agrilar baslar) ertesi gün lokosit yukselir.Bunu sık yasarsaniz iyilesme zorlasir.
Kesinlikle katılıyorum soğuk ortamın hastalığı tetiklemesinde en büyük etken diyebilirim ! Ama öncelikle oral seks nedir ? zararlarına bi göz atıp ona göre bilinçlemek lazım ve kendimizi korumamız lazım bi anlık zevkler için.
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Yıllardır denemişliğim vardır , doktorlar falan tam bilmezler, hani derler ya hep , şarap , ekşi turşu , şampanya dan , asitli içeceklerden uzak durun diye ... ben hergün kırmızı şarap içerim her yemekte 2 bardak kadar , İnanın iyi geliyor , ama beyaz , rose içmiyorum , ağrılar artıyor bu mevsimde içersem , ama yazın içiyorum çok sıcaklarda , iyi geliyor sıcak havalarda , size tavsiyem oda sıcaklığında kırmızı şarap için öğle ve akşam yemeğinde 1 bardak , faydasını göreceksiniz
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Kırmızı şarapta bol miktarda quercetin mevcut zarardan çok faydası var bunu daha öncede belirtmiştim..
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Rakıyı bende hastalığından beri kullanıyorum, bende hiç sıkıntıya neden olmadı, bu bir tavsiye değil tabiki. Forumuda bu arada alkolik yapmayalım. :lol: