Cüneyt sevinç saz arkadaşı ali olumsuz yorumları siliyor

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Jumbo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Cüneyt sevinç saz arkadaşı ali olumsuz yorumları siliyor

Mesaj gönderen Jumbo »

Merhaba arkadaşlar bu zamana kadar kimle iletişim Cüneyt sevinçe gidip fayda görmemiş aksine daha beter olmuştur bu adamların amacı sizi bizi tedavi etmek değil direk dolaylı yoldan cebindeki parayı almak kültür yok lokosit bakma yok geleni ezbere prostata bas bas parasını al gönder yanındaki ali desen tam kurnaz youtubede yorum yaptım benide mağdur ettiler aksine daha kötü oldum dedim yorumda beni iyileştir sana 2006 model opel arabamı noter huzurunda vericem dedim yorumu sildiler inanmayın yotubedeki o güzel süslü laflarına tam ticarethane bir kimse memnun değil yorumlarda belirtmişler verdikleri cevap şu demekki siz masajla iyi olamayan kısımsınız o görmedi bu görmedi şu görmedi yahu arkadaş kim bu masajla iyileşen oda yok ekrana çıkardıkları adamlar hep feyk Cüneyte masaja gittim zaman formu bilmiyorum Kadir abiyi tanımıyorum youtubede görip inandım gittim Cüneyti zaten göremedik saz arkadaşı ali sözde masaj yaptı o ara bir arkadaşla ayak üstü tanıştım dedim sen ne zamandır geliyorsun dedim 1 yıl dedi 1 yılda hiçmi düzelmez dedim kardeşim ne bilim sürekli bir sonrakide iyi olucak biraz sabır edicek sin diyip çağırıyorlar dedi benimde o zaman kafama takıkmıştı daha masaja başlamadan dedim kardeşim sen bana numaranı ver yine haberleşiriz dedim aldım numarayı aradan 1 ay geçti aradım aga durumun ne dedim tabi ben bu zaman zarfında formu buldum ve gerekli bilgiye ulaştım Kadir abiyi tanıdım dedi adam yok kardeşim aynıyım yanma var sık idrar dedim ona bu işin böyle olmadığını masajla olmicanı lokosit kültür herseyi telefonda anlattım ve bunu bakan bir doktor bul dedim ve buldu gitti öyle bir doktora adamda lokosit 20 şimdi tedavisini oluyor eskiye göre iyiyim Allah senden razı olsun diyor şimdi gelelim Cüneyte bu adamı 1 yıldır masajla oyalamamı dersin giden parasımı dersin zamanımı dersin dicem oki sakın böyle hoca gibi görünenler itibar etmeyin...
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Cüneyt sevinç saz arkadaşı ali olumsuz yorumları siliyor

Mesaj gönderen dgn11 »

Bende 6 seans gittim hiç faydası olmadı
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Kardeşim kimseye olmadı hala devam ediyorlar milleti kandırmaya
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Bende de faydası olmadığını defalarca yazdım. Fayda etmez etmez zor hastalık elbette ama sorun bu şahısların çok popülerleşmesi prostatitli hastaların illa umutla kosması. İyilesebilecek bakteriyel hastaların hic bir arastırma yapmadan masaj yapıp göndermeleri enfeksiyonunu akut dönemde iyice kroniklestirip tedavi edilemez hale getirmeleri. Ne yazik ki hastalık konusunsa bu kadar iddialı olup bu kadar hiçbirsey bilmemek nasıl oluyor hayret ediyorum. Cüneytte Ali de prostatit hastası olduklarını iddia ediyorlar birde. Hiç mi bir makale okumazsın hastalığın hakkında be adam. Hacettepe mezunu adamsın.

Burayı okuyorlar sürekli birde bilgi vereyim. İyileşiyorum. İyilestim yazmama bir tık semptom kaldı.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

Benide Cüneytin kankisi Muhsin yıllarca masaj yaparak gececek diye ağzıma sıctı haftada 3 gün gidiyordum masaja hiç bir iyileşme olmadı aksine daha kötü oldum. Şimdi sizler bu olumsuz yorumlarınızı cüneytin Google sayfası yorum kısmına yazın en azından oradan görüp gitmek isteyenlere bir bilgi olmuş olur.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Serkan yazdı:Bende de faydası olmadığını defalarca yazdım. Fayda etmez etmez zor hastalık elbette ama sorun bu şahısların çok popülerleşmesi prostatitli hastaların illa umutla kosması. İyilesebilecek bakteriyel hastaların hic bir arastırma yapmadan masaj yapıp göndermeleri enfeksiyonunu akut dönemde iyice kroniklestirip tedavi edilemez hale getirmeleri. Ne yazik ki hastalık konusunsa bu kadar iddialı olup bu kadar hiçbirsey bilmemek nasıl oluyor hayret ediyorum. Cüneytte Ali de prostatit hastası olduklarını iddia ediyorlar birde. Hiç mi bir makale okumazsın hastalığın hakkında be adam. Hacettepe mezunu adamsın.

Burayı okuyorlar sürekli birde bilgi vereyim. İyileşiyorum. İyilestim yazmama bir tık semptom kaldı.
Çok sevindim Serkan kardeşim bu iyi haberine. :)
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Serkan kardeşim yalan konuşuyorlar onlar prostatit olsun aliyle Cüneyt deli gibi ortalıkta dönerler ne büyük tesadüf ikisininde olması
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Bende 3 ay oyalandım. Cüneyt hocalarda. Sonra bu forumu onlardan duydum sakın girme orda en direncli vakkalar var vs dediler diye girdim.Sonra Zafer hocaya gittim sayılamayacak kadar lökosit varmıs. Cinsel bulas olmasına ramen hic antibiyotik vermediler bana ben masaj sonrası daha kötü oldum. Antibiyotik biraz sakinlestirdi. Ama artık Zaferede gidemeyecegim cok pahalandı İzmirden gel git olmuyor. Burda birine gidiyorum.idrardan bakiyor lökosit
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Turgutk yazdı:Benide Cüneytin kankisi Muhsin yıllarca masaj yaparak gececek diye ağzıma sıctı haftada 3 gün gidiyordum masaja hiç bir iyileşme olmadı aksine daha kötü oldum. Şimdi sizler bu olumsuz yorumlarınızı cüneytin Google sayfası yorum kısmına yazın en azından oradan görüp gitmek isteyenlere bir bilgi olmuş olur.
Bende Cüneyt ten fayda gormedim. Ama ilk Zafer hocaya gittim.bana oda yaramadı. Muhsin Cüneytten iyi en azından kültür pcr falan yapıyor. Ama Muhsinde.boş adam sadece reklam calisması flagy i mantar ilacı sanıyor Muhsin.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Ben Vandan gittim 10 gün kaldım İstanbulda. Sonra ne aradılar ne sordular. Videolardan etkileniyor insan.
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Kimse fayda görmedi aksine zararını gördü
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Banada fayda etmedi Zaferden sonra gittim Doktor foruma düşmanlık etmek yerine oturup biraz okusalar iyi olur. Bircok hasta deneyi mi var burda. Kitap yazan küfürbaz doktor Coskun Kaya yı Cimer e yazdım ben karsısınada cıkıcam. Merak ettim. kitabını okudum bende. Tam bir paçavra google bilgisini Copy paste yapmis kitap yazdim diye kasılıyor. Bende bekliyorum.hasta deneyimleri polikinlik deneyimleri. Kurtulamayan vakkaların çözümleri falan ohoo hic birsey yok. 10 tane hasta tedavi etmemis adam kitap yazıyor. Kitapta bugün savunduğu fizik tedavi yarım paragrafta yer alıyor. Ama kitap yazacak yetkinligi kendinde buluyor. Bu ülke baştan sona liyakatsiz insanlarla doldu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bardo yazdı:
Turgutk yazdı:Benide Cüneytin kankisi Muhsin yıllarca masaj yaparak gececek diye ağzıma sıctı haftada 3 gün gidiyordum masaja hiç bir iyileşme olmadı aksine daha kötü oldum. Şimdi sizler bu olumsuz yorumlarınızı cüneytin Google sayfası yorum kısmına yazın en azından oradan görüp gitmek isteyenlere bir bilgi olmuş olur.
Bende Cüneyt ten fayda gormedim. Ama ilk Zafer hocaya gittim.bana oda yaramadı. Muhsin Cüneytten iyi en azından kültür pcr falan yapıyor. Ama Muhsinde.boş adam sadece reklam calisması flagy i mantar ilacı sanıyor Muhsin.
Flagyl metronidazol grubu antiprotozoal bir ilactır, parazit ilacıdır. Gardnerella Vaginalis, Trikomonas gibi parazitler için etken bir ilactır.
qaz1325qaz

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Arkadaşlar foruma zar zor üye olabildim. Ben de Cuneyt hocaya gidiyorum. 6. Masaj alisim. Nesnel olarak değerlendiricem.

1. Masaj: Direk rahatladım. İsemem düzeldi.
2. Masaj: Sık idrar azaldı.
3. Masaj: İdrar kapasite normale döndü. Bosalirken prostat komple kasıldı zevk geldi.
4. Masaj: Daha da kasılma oldu. Mutlu oldum.
5. Masaj: Sanki gerileme oldu. Gene prostat dönük gibi oldu
6. Masaj: Yeni oldum. Durumu değerlendiricem.

Negatif yorumlar çok sert. Bu insanlar duzembaz falan değil.
Günümüzde her doktor aynı. Gidersin mucizevi iyileşme bekleyemezsin. Sadece derman arıyoruz.
Mesela buraya dikkat edin. Benim prostatit o kadar ilerlemişti ki isemem artık resmen bozulmuştu. Kısık kisik idi. Masajdan sonra debi arttı.

Hemen çaat diye bunlar bu işi yalandan yapıyor diyemeyiz. Ona bakarsak doktorlarin alayı zaten çat diye birşeyi tedavi etmiyor.

Ben emin olun nesnel değerlendiricem.
qaz1325qaz

Zafer Hocaya da gittim. İki parmak 1 saniyede örnek aldı. 1500 masaja aldı ki masaj falan değil o. Lab sonucu baktı. 8 lökosit var dedi yolladı. Antibiyotik iğne yazdı ilaç yazdı. Yolladı. Tek seferde 2bin gitti. Verdiklerini hiç kullanmadim. Bile. Zafer hoca haftada 3u geçme dedi mast için. Ben çok yapıyorum. Kasılmalar orada kan dolaşımını artırmaz mi? Neden mast zararlı oluyor.
qaz1325qaz

Reaksiyonel olarak elestirenleri anliyabiliyorum. Sonuçta insanların maddi durumları birbirlerinden çok farklı. Bir Profun bana 9 bin lira dediği sistektop ile kamera ile muayene olayını, idrar kanalından bakarak Cüneyt hoca 2000e baktı. Yanlış hatırlamıyorsam. Günümüzde kim? Prostat masajı denilen şeyi 100 liraya yapar? En ufak özel muayene zaten uçuk. İstanbul hele zaten uçuk. Belki araştırılıp daha uygun fiyatlı yerler bulunabilir. Adamlar kendileri "kendiniz de yapabilirsiniz" diye video koymuş. Yapan var. Siz de yapın demiş. Daha ne yapsınlar. Bilemiyorum. Yapabileceklerini yapıyor adamlar gibime geliyor.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

kadir yazdı:
Serkan yazdı:Bende de faydası olmadığını defalarca yazdım. Fayda etmez etmez zor hastalık elbette ama sorun bu şahısların çok popülerleşmesi prostatitli hastaların illa umutla kosması. İyilesebilecek bakteriyel hastaların hic bir arastırma yapmadan masaj yapıp göndermeleri enfeksiyonunu akut dönemde iyice kroniklestirip tedavi edilemez hale getirmeleri. Ne yazik ki hastalık konusunsa bu kadar iddialı olup bu kadar hiçbirsey bilmemek nasıl oluyor hayret ediyorum. Cüneytte Ali de prostatit hastası olduklarını iddia ediyorlar birde. Hiç mi bir makale okumazsın hastalığın hakkında be adam. Hacettepe mezunu adamsın.

Sağ olun abim hersey sayenizde
qaz1325qaz

Serkan yazdı:
kadir yazdı:

Sağ olun abim hersey sayenizde
Nasıl konu acabiliyoruz acaba?
qaz1325qaz

qaz1325qaz yazdı:Arkadaşlar foruma zar zor üye olabildim. Ben de Cuneyt hocaya gidiyorum. 6. Masaj alisim. Nesnel olarak değerlendiricem.

1. Masaj: Direk rahatladım. İsemem düzeldi.
2. Masaj: Sık idrar azaldı.
3. Masaj: İdrar kapasite normale döndü. Bosalirken prostat komple kasıldı zevk geldi.
4. Masaj: Daha da kasılma oldu. Mutlu oldum.
5. Masaj: Sanki gerileme oldu. Gene prostat donuk gibi oldu
6. Masaj: Yeni oldum. Durumu değerlendiricem.

İçimden bir ses masaj ile iltihap atılıyor sonra tekrar hemen doluyor. Diyor. Ama ben dayanamayıp çok mast yapıyorum. Acaba o mu prostatı tekrar bozuyor bilemiyorum.

Negatif yorumlar çok sert. Bu insanlar duzembaz falan değil.
Günümüzde her doktor aynı. Gidersin mucizevi iyileşme bekleyemezsin. Sadece derman arıyoruz.
Mesela buraya dikkat edin. Benim prostatit o kadar ilerlemişti ki isemem artık resmen bozulmuştu. Kısık kisik idi. Masajdan sonra debi arttı.

Hemen çaat diye bunlar bu işi yalandan yapıyor diyemeyiz. Ona bakarsak doktorlarin alayı zaten çat diye birşeyi tedavi etmiyor.

Ben emin olun nesnel değerlendiricem.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

qaz1325qaz yazdı:Reaksiyonel olarak elestirenleri anliyabiliyorum. Sonuçta insanların maddi durumları birbirlerinden çok farklı. Bir Profun bana 9 bin lira dediği sistektop ile kamera ile muayene olayını, idrar kanalından bakarak Cüneyt hoca 2000e baktı. Yanlış hatırlamıyorsam. Günümüzde kim? Prostat masajı denilen şeyi 100 liraya yapar? En ufak özel muayene zaten uçuk. İstanbul hele zaten uçuk. Belki araştırılıp daha uygun fiyatlı yerler bulunabilir. Adamlar kendileri "kendiniz de yapabilirsiniz" diye video koymuş. Yapan var. Siz de yapın demiş. Daha ne yapsınlar. Bilemiyorum. Yapabileceklerini yapıyor adamlar gibime geliyor.
Merhaba biz genelde ilk mesajını yazan kisilere şüpeyle bakarız. Fakat cevap vereyim forumda Valeri dısında bir üyenin bu masajdan fayda gördüğüne rastlamadım. 20 ye yakin üye sayarim sana aslinda giden kimse fayda görmedi sen gibi ilk mesajı Cüneyt övüp gidenler hariç.

1 Akut dönemde hastaya antibiyotik verilmeden sadece masaj yapılmaz. Hatta hiç masaj yapılmaması uygundur. Kaynaklarda bu yazar.

2. Bir bakteri varlıgı varsa. Lökosit varliği varsa tedavi edilmeli. Bu yapılmiyor

3 Prostatitle ilgili doktorun olayın sadece prostatta olmadığını Pevlik taban , sibo, fibromiyaljo, nöropatik ağrılar konusunda bilgisi olmalı. Bu hastaliğin tek bir hastalık olmadıgını tedavi yöntemininde tek olmadıgı bilinmeli.

4 Prostattaki infilamasyon olgusu ve tedavi yöntemleriyle ilgili fikiri olmali C relaktif protein,sedimantasyon kontrol edilmeli.

5 Gercek dısı oranlar yüzde 80 basarı gibi manipülasyon yapılmamalı. Tumt gibi prostatı yakan bir uygulamada bile basarı yuzde 75 deniyor

6 Başarısız oldukları hastalarda Tumt gibi yöntemleri uygulayabilmeli.

7 Ben ekonomik boyutunu hiç elestirmedim. Ama eğitimi nedir bilinmez bir adamın 2 dk lik mesajı 800 tl olmamalı heleki yontem olarak bu derece basarısızken. Boş vaatler peşindeyken.

8 Aliexpresten aldıkları 3 kuruşluk Fda onaysız ne olduğu belirsiz ucuz aletleri bir mucize gibi tanitmak ve o aletler 1600 tl ye masay yapmak etik değil.

9 Self masaj konusu bunu onlar söylemesede kişi akıl edebilir. Götümüzde dildoyla bir ömür istemiyorum. inan o sekilde yaşamaktansa o organı aldırırım. Fakat zannedilen gibi bir durum yok. Ben sadece kontrollerde sıvı alım dısında masaj yaptırmıyorum gayet iyilestim. Hani direncli vakkaydık. ? Yüzde yirmilik kesimdeydik. ?

Kendi deneyimim. Youtube üzerinden malipüle edilerek gittim. PCR istedim. Antibiyotik kullanıyorum dedim Kültür yapmıslar para çöp oldu antibiyotik yaparken kültür sonuç vermez. Fakat hastayı dinlemiyorlar. Epididim iltihabım vardı görülemedi. Abartılı sert masajda Cüneyt hoca Zafer hocanın 1 sn de getirdiği miktarı getiremedi. Ama Ali bu konuda iyidir.

Gelelim Zafer hoca boyutuna. İlk doktorum. Kendisini kıyasıya elestirmememin sebebi prostattaki enfeksiyonu kurutmaya calıstı. Ve yaptıgı dogru bir yöntemdi. Lökosit varlıgı bakteri varlığindan bile önemli... Fakat ben onuda yetersiz buldum fakat şarlatan değildi. Şuan ki doktorumla uyum icindeyiz.
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Serkan yazdı:
qaz1325qaz yazdı:Reaksiyonel olarak elestirenleri anliyabiliyorum. Sonuçta insanların maddi durumları birbirlerinden çok farklı. Bir Profun bana 9 bin lira dediği sistektop ile kamera ile muayene olayını, idrar kanalından bakarak Cüneyt hoca 2000e baktı. Yanlış hatırlamıyorsam. Günümüzde kim? Prostat masajı denilen şeyi 100 liraya yapar? En ufak özel muayene zaten uçuk. İstanbul hele zaten uçuk. Belki araştırılıp daha uygun fiyatlı yerler bulunabilir. Adamlar kendileri "kendiniz de yapabilirsiniz" diye video koymuş. Yapan var. Siz de yapın demiş. Daha ne yapsınlar. Bilemiyorum. Yapabileceklerini yapıyor adamlar gibime geliyor.
Merhaba biz genelde ilk mesajını yazan kisilere şüpeyle bakarız. Fakat cevap vereyim forumda Valeri dısında bir üyenin bu masajdan fayda gördüğüne rastlamadım. 20 ye yakin üye sayarim sana aslinda giden kimse fayda görmedi sen gibi ilk mesajı Cüneyt övüp gidenler hariç.

1 Akut dönemde hastaya antibiyotik verilmeden sadece masaj yapılmaz. Hatta hiç masaj yapılmaması uygundur. Kaynaklarda bu yazar.

2. Bir bakteri varlıgı varsa. Lökosit varliği varsa tedavi edilmeli. Bu yapılmiyor

3 Prostatitle ilgili doktorun olayın sadece prostatta olmadığını Pevlik taban , sibo, fibromiyaljo, nöropatik ağrılar konusunda bilgisi olmalı. Bu hastaliğin tek bir hastalık olmadıgını tedavi yöntemininde tek olmadıgı bilinmeli.

4 Prostattaki infilamasyon olgusu ve tedavi yöntemleriyle ilgili fikiri olmali C relaktif protein,sedimantasyon kontrol edilmeli.

5 Gercek dısı oranlar yüzde 80 basarı gibi manipülasyon yapılmamalı. Tumt gibi prostatı yakan bir uygulamada bile basarı yuzde 75 deniyor

7 Ben ekonomik boyutunu hiç elestirmedim. Ama eğitimi nedir bilinmez bir adamın 2 dk lik mesajı 800 tl olmamalı heleki yontem olarak bu derece basarısızken. Boş vaatler peşindeyken.

8 Aliexpresten aldıkları 3 kuruşluk Fda onaysız ne olduğu belirsiz ucuz aletleri bir mucize gibi tanitmak ve o aletler 1600 tl ye masay yapmak etik değil.

9 Self masaj konusu bunu onlar söylemesede kişi akıl edebilir. Götümüzde dildoyla bir ömür istemiyorum. inan o sekilde yaşamaktansa o organı aldırırım. Fakat zannedilen gibi bir durum yok. Ben sadece kontrollerde sıvı alım dısında masaj yaptırmıyorum gayet iyilestim. Hani direncli vakkaydık. ? Yüzde yirmilik kesimdeydik. ?

Kendi deneyimim. Youtube üzerinden malipüle edilerek gittim. PCR istedim. Antibiyotik kullanıyorum dedim Kültür yapmıslar para çöp oldu antibiyotik yaparken kültür sonuç vermez. Fakat hastayı dinlemiyorlar. Epididim iltihabım vardı görülemedi. Abartılı sert masajda Cüneyt hoca Zafer hocanın 1 sn de getirdiği miktarı getiremedi. Ama Ali bu konuda iyidir.

Gelelim Zafer hoca boyutuna. İlk doktorum. Kendisini kıyasıya elestirmememin sebebi prostattaki enfeksiyonu kurutmaya calıstı. Ve yaptıgı dogru bir yöntemdi. Lökosit varlıgı bakteri varlığindan bile önemli... Fakat ben onuda yetersiz buldum fakat şarlatan değildi. Şuan ki doktorumla uyum icindeyiz.
Abi bi dediklerini Zafer hocada bilmiyor. Bunlari söylesen valla sinir krizi gecirir. :) Ben ona polen kullanıyorum dedim diye azarladı beni :)
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Benim Zafer hoca öven bir yazim yok elestirdiğim cok var ama... Bunları Zafer hoca biliyor da demedim. Bana olumsuz birsey yapmadi Lökosit enfeksiyondu bunu kuruttu. Fakat benim muhtemelen enfeksiyon nedeniyle pevlik tabanımda sorun olustu. Prostat tedavi oldu ama pevlik taban agrilari ve infilamasyon sürdüğünden ben fayda görmedim o dönem.

Bu arada polen kullan Kadir abinin takviyelerinin basında gelir tadı iğrenç ama ben müthis fayda gördüm:)
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Cüneytle Alinin fake hesaplari meshurdur. Dikkat edelim.
memo422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen memo422 »

Herkese Merhaba,Kadir Abi beni bilir 3 senedir forumdayım bundan önce başka hesabımda vardı.Ben Cüneyd Hoca ve Ali Abi'nin yaklaşımlarından çok memnun kaldım.5 seans masaj yaptırdım.Bazı semptomlara iyi gelirken bazı semptomlara iyi gelmedi.Hiç kimse bana seni %100 iyileştireceğim diye bir şey vaad etmedi.Ali Abi'nin telefonunu aldım.Şehir değiştirdiğim için masajı yarıda bırakmak zorunda kaldım bunu kendisine bildirdim bana irtibatta kalalım dedi yani artık onun hastası olmama rağmen bana yardımcı oldu.Daha dün tahlil sonuçlarımı attım hocaya sordu ve bana geri dönüş yaptı.Hatta belki özel bir şey bunu söylemem doğru mu bilmiyorum ama ben öğrenciyim Ali Abi'de bunu biliyor bana ''sen yavaştan masajı yapmayı kendin öğren '' dedi.Soruyorum size para göz bir insan bunu söyler mi ? Her masajtan sonra Ali Abi ile konuştuk hastalığa dair.Neticede sizi de anlıyorum psikolojimiz harap olmuş ben 18 yaşımda bu hastalığa yakalanmış şuan 21 yaşında olan bir kardeşinizim.Hayatımın en güzel yıllarında bu hastalık ile uğraşıyorum.Ama ben eğriye eğri doğruya doğru derim.
Şikayetlerim masaja başlamadan önce :
-sürekli idrar hissi
-sık idrar
-idrar sonrası damlama sorunu
-idrarda yanma
-ereksiyon sorunu

Bu şikayetlerimden ''ereksiyon sorunu,idrarda yanma,idrar sonrası damlama sorunu'' geçti.Ama maalesef beni en çok etkileyen sürekli idrar hissi ve sık idrar geçmedi.Bu arada masaja başladığımda bana antibiyotik yazıldı bir ay oral antibiyotikde kullandım.Yani masaj artı antibiyotik ile bazı semptomlarım geçti.Bana biraz iyi geldi belki size hiç gelmeyebilir belki size çok iyi gelebilir.Zaten forumda az biraz zaman geçiren bir kişi bir tedavinin herkesi iyi gelmediğini kişiden kişiye değiştiğini bilir.Herkese geçmiş olsun.
qaz1325qaz

Serkan yazdı:

Ben de çözum ararken oraya gittim. Ne yapacagiz?

Bu iş büyük ihtimal otoimmünite ve kronik inflamasyon. Ben bunların farkındayım. Vücudumu sistem olarak topyekûn değerlendirecek gerçek bir doktora ihtiyacim var.

Sistemik Lupus muyum? İrretable Bağırsak sendromu mu var? Küçükken romatizma geçirdim. Otoimmunitemi nasıl teşhis ettiricem. Romatologda bir ton otoimmünite testleri yaptırmalıyım. Hangisine gidicem şaşırdım. Özele gitsem her test 2 Bin TL.

Bu olay sistemsel bir şey. Sofistike doktorlar gerek.

Ama bu masaj olayına neden aniden ihtiyacım oldu? Şundan dolayı. İltihap çok birikti. İdrarim çok kısıldı. İdrarımı yaparken mesane kasları gelismeye başladı. Yani mesane sertleşiyor. Bu şekilde devam edemezdim. Oradaki iltihabın akitilmasi lazımdı.

Sonuçta orada iltihap biriktikce vücut iltihaba saldırmaya da çalışıyor. Kısır döngü başlıyor. İltihabın varlığı vücudun savunma mekanizmasını alevlendiriyor.

Suna karşıyım. Bu insanlar şarlatan değil. Onlara şarlatan dersen özel tıp camiasının yüzde 95i şarlatan. Tıp hicbirseyi şak diye iyilestiremiyor. Sadece tanı koyabiliyor.

Sofistike doktor ise, seni inceleyip sana sonunda şunu diyor:

Seni sistemsel değerlendirdim. Sende otoimmun reaksiyon var şu var bu var. İlacı yok. Ancak Steroid ile bağışıklığı baskilayarak yakınmaların geçer. O da başka problemler getirir. İşte şunu yeme spor yap bunu ye. Hafiflersin ama geçmez tamamen der yollar.

Bizim acmazimiz bu.

Zaten bu prostatitin tedavisi olsa. Emin ol doktorların alayı işi cozerdi. Yani biraz umutsuzum.

Gene de güzel şeyler yazmışsın sağol. Bize yol gösterir misin. Napmamiz lazım.

2021de başladı bende işte ilk vurduğunda 2 kutu cipro kullandım. 1 sene sonra da bu masajlara başladım. Zafer Hocaya da gittim. 8 lökosit var dedi. İğne yazdı ilaç yazdı. Korktum kullanmadım. Yeter bu antibiyotik işi dedim. Yanlış mı yaptım? Ne yapmam lazım? Şu foruma bile 1 senede anca üye olabildim.