Cüneyt sevinç saz arkadaşı ali olumsuz yorumları siliyor

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Cüneyt sevinç saz arkadaşı ali olumsuz yorumları siliyor

Mesaj gönderen Serkan »

qaz1325qaz yazdı:
Serkan yazdı:
qaz1325qaz yazdı:Reaksiyonel olarak elestirenleri anliyabiliyorum. Sonuçta insanların maddi durumları birbirlerinden çok farklı. Bir Profun bana 9 bin lira dediği sistektop ile kamera ile muayene olayını, idrar kanalından bakarak Cüneyt hoca 2000e baktı. Yanlış hatırlamıyorsam. Günümüzde kim? Prostat masajı denilen şeyi 100 liraya yapar? En ufak özel muayene zaten uçuk. İstanbul hele zaten uçuk. Belki araştırılıp daha uygun fiyatlı yerler bulunabilir. Adamlar kendileri "kendiniz de yapabilirsiniz" diye video koymuş. Yapan var. Siz de yapın demiş. Daha ne yapsınlar. Bilemiyorum. Yapabileceklerini yapıyor adamlar gibime geliyor.
Merhaba biz genelde ilk mesajını yazan kisilere şüpeyle bakarız. Fakat cevap vereyim forumda Valeri dısında bir üyenin bu masajdan fayda gördüğüne rastlamadım. 20 ye yakin üye sayarim sana aslinda giden kimse fayda görmedi sen gibi ilk mesajı Cüneyt övüp gidenler hariç.

1 Akut dönemde hastaya antibiyotik verilmeden sadece masaj yapılmaz. Hatta hiç masaj yapılmaması uygundur. Kaynaklarda bu yazar.

2. Bir bakteri varlıgı varsa. Lökosit varliği varsa tedavi edilmeli. Bu yapılmiyor

3 Prostatitle ilgili doktorun olayın sadece prostatta olmadığını Pevlik taban , sibo, fibromiyaljo, nöropatik ağrılar konusunda bilgisi olmalı. Bu hastaliğin tek bir hastalık olmadıgını tedavi yöntemininde tek olmadıgı bilinmeli.

4 Prostattaki infilamasyon olgusu ve tedavi yöntemleriyle ilgili fikiri olmali C relaktif protein,sedimantasyon kontrol edilmeli.

5 Gercek dısı oranlar yüzde 80 basarı gibi manipülasyon yapılmamalı. Tumt gibi prostatı yakan bir uygulamada bile basarı yuzde 75 deniyor

6 Başarısız oldukları hastalarda Tumt gibi yöntemleri uygulayabilmeli.

7 Ben ekonomik boyutunu hiç elestirmedim. Ama eğitimi nedir bilinmez bir adamın 2 dk lik mesajı 800 tl olmamalı heleki yontem olarak bu derece basarısızken. Boş vaatler peşindeyken.

8 Aliexpresten aldıkları 3 kuruşluk Fda onaysız ne olduğu belirsiz ucuz aletleri bir mucize gibi tanitmak ve o aletler 1600 tl ye masay yapmak etik değil.

9 Self masaj konusu bunu onlar söylemesede kişi akıl edebilir. Götümüzde dildoyla bir ömür istemiyorum. inan o sekilde yaşamaktansa o organı aldırırım. Fakat zannedilen gibi bir durum yok. Ben sadece kontrollerde sıvı alım dısında masaj yaptırmıyorum gayet iyilestim. Hani direncli vakkaydık. ? Yüzde yirmilik kesimdeydik. ?

Kendi deneyimim. Youtube üzerinden malipüle edilerek gittim. PCR istedim. Antibiyotik kullanıyorum dedim Kültür yapmıslar para çöp oldu antibiyotik yaparken kültür sonuç vermez. Fakat hastayı dinlemiyorlar. Epididim iltihabım vardı görülemedi. Abartılı sert masajda Cüneyt hoca Zafer hocanın 1 sn de getirdiği miktarı getiremedi. Ama Ali bu konuda iyidir.

Gelelim Zafer hoca boyutuna. İlk doktorum. Kendisini kıyasıya elestirmememin sebebi prostattaki enfeksiyonu kurutmaya calıstı. Ve yaptıgı dogru bir yöntemdi. Lökosit varlıgı bakteri varlığindan bile önemli... Fakat ben onuda yetersiz buldum fakat şarlatan değildi. Şuan ki doktorumla uyum icindeyiz.
Ben de çözum ararken oraya gittim. Ne yapacagiz?

Bu iş büyük ihtimal otoimmünite ve kronik inflamasyon. Ben bunların farkındayım. Vücudumu sistem olarak topyekûn değerlendirecek gerçek bir doktora ihtiyacim var.

Sistemik Lupus muyum? İrretable Bağırsak sendromu mu var? Küçükken romatizma geçirdim. Otoimmunitemi nasıl teşhis ettiricem. Romatologda bir ton otoimmünite testleri yaptırmalıyım. Hangisine gidicem şaşırdım. Özele gitsem her test 2 Bin TL.

Bu olay sistemsel bir şey. Sofistike doktorlar gerek.

Ama bu masaj olayına neden aniden ihtiyacım oldu? Şundan dolayı. İltihap çok birikti. İdrarim çok kısıldı. İdrarımı yaparken mesane kasları gelismeye başladı. Yani mesane sertleşiyor. Bu şekilde devam edemezdim. Oradaki iltihabın akitilmasi lazımdı.

Sonuçta orada iltihap biriktikce vücut iltihaba saldırmaya da çalışıyor. Kısır döngü başlıyor. İltihabın varlığı vücudun savunma mekanizmasını alevlendiriyor.

Suna karşıyım. Bu insanlar şarlatan değil. Onlara şarlatan dersen özel tıp camiasının yüzde 95i şarlatan. Tıp hicbirseyi şak diye iyilestiremiyor. Sadece tanı koyabiliyor.

Sofistike doktor ise, seni inceleyip sana sonunda şunu diyor:

Seni sistemsel değerlendirdim. Sende otoimmun reaksiyon var şu var bu var. İlacı yok. Ancak Steroid ile bağışıklığı baskilayarak yakınmaların geçer. O da başka problemler getirir. İşte şunu yeme spor yap bunu ye. Hafiflersin ama geçmez tamamen der yollar.

Bizim acmazimiz bu.

Zaten bu prostatitin tedavisi olsa. Emin ol doktorların alayı işi cozerdi. Yani biraz umutsuzum.

Gene de güzel şeyler yazmışsın sağol. Bize yol gösterir misin. Napmamiz lazım.

2021de başladı bende işte ilk vurduğunda 2 kutu cipro kullandım. 1 sene sonra da bu masajlara başladım. Zafer Hocaya da gittim. 8 lökosit var dedi. İğne yazdı ilaç yazdı. Korktum kullanmadım. Yeter bu antibiyotik işi dedim. Yanlış mı yaptım? Ne yapmam lazım? Şu foruma bile 1 senede anca üye olabildim.
Şarlatan kelimesine Tdk dan bakalım. mallarını ya da kendi bilgisini, niteliklerini överek saf insanları aldatan kimse. Youtubede ve burada sana onlarca fake hesaptan yazılan gercek dısı hesap bulabilirim. Hatta bunlarin bir bölümü direk Ali Eren nikiyle yapilmakta forumda defalarca paylasıldı. Ama direk Cüneyt Sevinc google hesabı yorumlarinda başarılı varikosel ameliyatı olmus Ali Eren i görebilirsin. Yani ben kelimeyi hakaret maksatlı kullanmadim.

Ben tedavimde sona geliyorum. Foruma artık buradaki dostlarim napıyor diye giriyorum. Cumeyt müneyt artik pek umrumda degil.

Fakat mesleki deformasyon nedeniyle 2 sene sonra bismillah foruma.gelip hemen Cüneyt savunması daha önceki örnekleri sebebleriyle bana şupheli geliyor kisisel.algılamayin.İsterseniz bana özelden numaranizi atın. Konu hakkinda musait zamanda.sohbet edebiliriz.

Benim.hikayeme profilimden ulasabilirsiniz.Bilgim kendi tedavim kadar. Onun disında bir yol göstermem mumkün degil.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

memo422 yazdı:Herkese Merhaba,Kadir Abi beni bilir 3 senedir forumdayım bundan önce başka hesabımda vardı.Ben Cüneyd Hoca ve Ali Abi'nin yaklaşımlarından çok memnun kaldım.5 seans masaj yaptırdım.Bazı semptomlara iyi gelirken bazı semptomlara iyi gelmedi.Hiç kimse bana seni %100 iyileştireceğim diye bir şey vaad etmedi.Ali Abi'nin telefonunu aldım.Şehir değiştirdiğim için masajı yarıda bırakmak zorunda kaldım bunu kendisine bildirdim bana irtibatta kalalım dedi yani artık onun hastası olmama rağmen bana yardımcı oldu.Daha dün tahlil sonuçlarımı attım hocaya sordu ve bana geri dönüş yaptı.Hatta belki özel bir şey bunu söylemem doğru mu bilmiyorum ama ben öğrenciyim Ali Abi'de bunu biliyor bana ''sen yavaştan masajı yapmayı kendin öğren '' dedi.Soruyorum size para göz bir insan bunu söyler mi ? Her masajtan sonra Ali Abi ile konuştuk hastalığa dair.Neticede sizi de anlıyorum psikolojimiz harap olmuş ben 18 yaşımda bu hastalığa yakalanmış şuan 21 yaşında olan bir kardeşinizim.Hayatımın en güzel yıllarında bu hastalık ile uğraşıyorum.Ama ben eğriye eğri doğruya doğru derim.
Şikayetlerim masaja başlamadan önce :
-sürekli idrar hissi
-sık idrar
-idrar sonrası damlama sorunu
-idrarda yanma
-ereksiyon sorunu

Bu şikayetlerimden ''ereksiyon sorunu,idrarda yanma,idrar sonrası damlama sorunu'' geçti.Ama maalesef beni en çok etkileyen sürekli idrar hissi ve sık idrar geçmedi.Bu arada masaja başladığımda bana antibiyotik yazıldı bir ay oral antibiyotikde kullandım.Yani masaj artı antibiyotik ile bazı semptomlarım geçti.Bana biraz iyi geldi belki size hiç gelmeyebilir belki size çok iyi gelebilir.Zaten forumda az biraz zaman geçiren bir kişi bir tedavinin herkesi iyi gelmediğini kişiden kişiye değiştiğini bilir.Herkese geçmiş olsun.
Ben görüşmek istedim. Hiç faydası yok tam tersi ağrım.artti hocaya birsey sorabilirmiyim dedim telefonla konuşmak için para istediler benden
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

CanÖzdilek yazdı:Bende 3 ay oyalandım. Cüneyt hocalarda. Sonra bu forumu onlardan duydum sakın girme orda en direncli vakkalar var vs dediler diye girdim.Sonra Zafer hocaya gittim sayılamayacak kadar lökosit varmıs. Cinsel bulas olmasına ramen hic antibiyotik vermediler bana ben masaj sonrası daha kötü oldum. Antibiyotik biraz sakinlestirdi. Ama artık Zaferede gidemeyecegim cok pahalandı İzmirden gel git olmuyor. Burda birine gidiyorum.idrardan bakiyor lökosit
Benim Cuneyt hocada 6. Masaj bittk. Masaj işini biraksamne yapmam lazım. Bundan sonra nasıl yola devam edicez?
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

qaz1325qaz yazdı:
CanÖzdilek yazdı:Bende 3 ay oyalandım. Cüneyt hocalarda. Sonra bu forumu onlardan duydum sakın girme orda en direncli vakkalar var vs dediler diye girdim.Sonra Zafer hocaya gittim sayılamayacak kadar lökosit varmıs. Cinsel bulas olmasına ramen hic antibiyotik vermediler bana ben masaj sonrası daha kötü oldum. Antibiyotik biraz sakinlestirdi. Ama artık Zaferede gidemeyecegim cok pahalandı İzmirden gel git olmuyor. Burda birine gidiyorum.idrardan bakiyor lökosit
Benim Cuneyt hocada 6. Masaj bittk. Masaj işini biraksamne yapmam lazım. Bundan sonra nasıl yola devam edicez?
Beni masaj mahfetti enfeksiyon varken bakteriyi masajla atmaya calisacak kadar cılginca davrandılar. Ben memnun değilim hocandan. Sana iyi gelmis devam et iste
qaz1325qaz

CanÖzdilek yazdı:
qaz1325qaz yazdı:
Beni masaj mahfetti enfeksiyon varken bakteriyi masajla atmaya calisacak kadar cılginca davrandılar. Ben memnun değilim hocandan. Sana iyi gelmis devam et iste
Ya iyi geldi de. İltihap boşaltılıyor. Gene doluyor. Ne anladım bu isten. Lökosit önemli diyenler var. Lokositleri sıfırlamak gerek sanırım. Onda da basacaklar antibiyotiği sanırım. Nerden düştük bu belaya ya. Hani bir yol olsa da belli başlı. Onu takip etsek arkadaş. Yol yok iz yok.
qaz1325qaz

Zafer hoca da diyor haftada 3 mast geçme. Birileri forumda yazmis. Az mast yapın. Fazla mast lökosit artırır. Nasıl haftada 3 yapacaz? Biri bunu netlestirebilir mi? Mast prostatı yoruyor mu?
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Ben kardeşim bunu bilir bunu söylerim ali ve Cüneyt sevinç insanların cebine göz diken insanlardır....
kartal444
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen kartal444 »

qaz1325qaz yazdı:Zafer hoca da diyor haftada 3 mast geçme. Birileri forumda yazmis. Az mast yapın. Fazla mast lökosit artırır. Nasıl haftada 3 yapacaz? Biri bunu netlestirebilir mi? Mast prostatı yoruyor mu?
Haftada. 1. En. Iyi. Si. Ben. Saglam ken. Bile. Haftsda. 2. Yi. Gecmiyordum. Haftsda. 3. Saglam. Adami. Bile. Yorar.