Travmatik mastürbasyon

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Travmatik mastürbasyon

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Arkadaşlar maalesef uzun zamandır travmatik mast yapıyordum(uzun süreli, sık ve az zorlayarak). 2 ay önceki son mast da hiç zevk alamadığımı farkettim sadece boşalma esnasında azıcık zevk olmuştu. Ondan sonra da libido, zevk diplere düşmüştü. 2 aydır mast yapmıyordum. Bu süreçte 3 defa gece rüyalanması yaşadım zevk iyidi. Yine bu süreçte taş düşürdüm ve hala daha taş var. Bugün mast yapmayı denedim. El ile uyarmadan zevk ve libidom 10 üzerinden 2-3 seviyesinde. Elle uyarınca 6 lara çıktı, boşalma esnasında ise 7lerdeydi. Sertleşmede sorun yok, tazyikte veya meni renginde sorun yok. Öncede anlık bir görüntü görsem, cinselliğin c si geçse libidom tavan yapıyorken şuan durumlar hiç iyi değil. Peniste de sancılarım vardı ancak 1 taş düşürünce onlar çok azaldı. Arkadaşlar içinizde travmatik mast sonucu böyle bir şey yaşayan oldu mu veya ne yapmamı önerirsiniz?dra gitsem büyük ihtimal psikolojik diyecek ama hiç alakası yok. Çok şükür bir sorun yaşamadım. Bunı nasıl halledebilirim korkuyorum ileride evlenince büyük sıkıntı yaşarım diye