Cisel yolla bulaşan hastalık

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
erengurbuz06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Cisel yolla bulaşan hastalık

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Arkadaşlar iyi geceler aranıza yeni katıldım maalesef başımda bir bela var bir türlü kurtulamıyorum ve bundan anlayacak bazı arkadaşların olduğunu düşünüyorum nolur akıl verin maalesef ki korunmasız bir ilişkim oldu ilk ilişkimdi Malum korunmasız olaydan sonra 7 tane elisa testi oldum en son 115. Günde negatif aldim bende bu olaydan sonra varikosel başladı kadermi yoksa bi hastalık kaynaklımı bilmiyorum kasıklarım deli gibi ağrıyor testislerde aynı penis agrısı bi türlü gecmiyor karın boşluğuna doğru bi ağrı var penisimin ucu hep buz gibi dilimde pamukcuk tarzı birseyler var neyse bugün özel bir üroloji doktoruyla görüştüm benden spermiogram vs aldı hersey gayet iyi dedi prostatit için makineyle baktı birsey yok senin sorunun bana kalırsa psikolojik dedi ama psikolojik olduğunu düşünmüyorum bariz acı çekiyorum işte öldürüyor beni hiv için 1000de 3 bulaşır test sürelerin de gayet yeterli dedi vajinal ilişkiyle çok zor bu konuyu düşünme vs dedi ama ben hala aklımdan çıkartabilmis değilim birseyler oluyor intihar etmeye ramak kaldı
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Cisel yolla bulaşan hastalık

Mesaj gönderen bb544 »

Forumda adı geçen doktorların birine giderek gerekli tahlilleri yaptırmadan kimse sana yardımcı olamaz. Tahlillerden sonra tedavi gerekiyorsa doktor verecektir intiharıda aklından cıkar kaç senedir cekenler var bende dahil iyi akşamlar
Allah büyük :roll:
erengurbuz06

Sizce bu kadar testten sonra hiv + olma olasılığı varımdır
artemis

Mesaj gönderen artemis »

erengurbuz06 yazdı:Sizce bu kadar testten sonra hiv + olma olasılığı varımdır
Kardeşim hiv konusunu kafana takma o kadar test olmuşsun antikor gelişirdi kötü bi durum olsa herkes dönem dönem senin girdiğin psikolojiye giriyor o kafadan çıkmaya çalış enfeksiyon kapmış olabilirsin herkeste olabilceği gibi o da zamanla doğru tedaviyle yenebileceğin şeyler burda bi çok abimiz zamanla şifasını buluyor keza bende kötü zamanlar oldu ama zaman geçtikçe daha iyiyim öncelikle kendini suçlama herkesin başına gelebilecek durumlar ders almaya bak kötü düşünme doktorun demiş zaten hiv bulaş riskini dediğin şekilde binde bir diye.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş sanırım sizin ilişkiden sonra çok kötü bir aids korkunuz olmuş ve bu korku psikolojinizi de etkilemiş. Mikrobik bir olay yaşamıssınız muhtemelen ama sürekli kafaya takmak hastalık etkilerini daha da arttırır. Biraz akışına bırakın gerekli tahlilleri yaptırın durumu takip edin ve hiv artı çıkmadığına şükredin. Bir daha da şapka takmadan ilişki yaşamayın. Geçmiş olsun
erengurbuz06

Abiler ben bu işin içinden nasıl çıkacam teşekkür ederim cevaplarınız için gerçekten çok ihtiyacım var fikirlerinize ankarada yaşıyorum önerebileceğiniz bi doktor varmı ne sevgili bıraktım ne eş dost etrafımda maddi tarafı katmiyorum bile
erengurbuz06

Sürekli ishal olmam dilimin sararmasi bel ağrısı penis agrisi penis soguklugu kasık ağrısı vs bunlar prostatit hastalarında gözükebilecek şeylermidir
artemis

Mesaj gönderen artemis »

Kardeşim dil pası falan bunlar hep internetten okuduğunda daha çok dikkatini çeken şeyler düzenli dilini fırçala geçer bel ağrısı zaten herkeste oluyor peniste soğukluk dediğin başını elinle tutunce gelen bi soğukluksa önemseme psikolojiktir çünkü bi ara benim testisim gerçekten buz gibi olmuştu o da zamanla geçti
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Hiv fobi diye birşey var. Henüz 30. Gün oldugu için bendede hayli yoğun. Sürekli semptom aramalar vs. Gercekten bulas oranı binde bir birde parnerin hiv+ olma olasılığı düşünülünce iyice düşüyor oran ama kafamdan atamıyorum 2 ay daha bekleyeceğiz mecbur. Sen 90 günden sonra negatif almıssın kapat o defteri.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Cansel ilişkiden iki üç yıl sonra hıv testi negatif çıktı sorun yok demektir degilmi arkadaşlar
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Yani 90 gün bekleyin diyorlarya ben üç yıl sonra yaptırdım hemde 1 sene aralıklarla hepsi negatif çıktı en son 2022mart ayında cybh testi ile yaptırdım hiv felan hepsi negatif çıktı ama birtürlü kafamdan atamıyorum
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Prostatit hastalığı zor doktorların çoğu ilgilenmiyor belki üzerine düşseler bu hastalığın çaresi bulunur kanser için bile ilaç geliştirilmeye başlandıysa bu hastalık içinde tedavi yöntemleri ilaç geliştirilebilir