Teşekkür...

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Teşekkür...

Mesaj gönderen kadir »

Forumdan, özelden ve telden bayramımızı kutlayan,kutlamayan tüm üyelere teşekkür eder, saglık ve huzur dilerim.
kadersiz33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Teşekkür...

Mesaj gönderen kadersiz33 »

Bayramın mübarek olsun abi
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

kadersiz33 yazdı:Bayramın mübarek olsun abi
Dostum neden kadersiz dedin. Mersinin neresi? Hayırlı bayramlar
kadersiz33

eyvallah abi sana da hayırlı bayramlar, abi ben bu hastalığı yasaklı bir ilişki yüzünden kaptım. Başkaları bu konularda 40 takla atarken bir şey olmaz, ben 40 yılda bir kaçamak yapayım dedim. Bu illet başıma geldi de o yüzden öyle yazım, bu arada Mersin/merkez.
BruceLee

kadersiz33 yazdı:eyvallah abi sana da hayırlı bayramlar, abi ben bu hastalığı yasaklı bir ilişki yüzünden kaptım. Başkaları bu konularda 40 takla atarken bir şey olmaz, ben 40 yılda bir kaçamak yapayım dedim. Bu illet başıma geldi de o yüzden öyle yazım, bu arada Mersin/merkez.
O dediğin 40 takla atıp bir şeyler yaşayanlar, akılları başlarına gelmediyse, ölüm döşeğinde akılları başlarına gelir. Senin bu yaptığından maddi manevi pişman olduğunu düşünmekteyim. Pişman olup tövbe ettiysen artık yapacak şey tedavi olmaya yönelmek. Doğru tedavi iyileştirir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kadersiz33 yazdı:Bayramın mübarek olsun abi
Seninde mubarek olsun kadersiz33 kardesim tskler.
kadersiz33

BruceLee yazdı:
kadersiz33 yazdı:eyvallah abi sana da hayırlı bayramlar, abi ben bu hastalığı yasaklı bir ilişki yüzünden kaptım. Başkaları bu konularda 40 takla atarken bir şey olmaz, ben 40 yılda bir kaçamak yapayım dedim. Bu illet başıma geldi de o yüzden öyle yazım, bu arada Mersin/merkez.
O dediğin 40 takla atıp bir şeyler yaşayanlar, akılları başlarına gelmediyse, ölüm döşeğinde akılları başlarına gelir. Senin bu yaptığından maddi manevi pişman olduğunu düşünmekteyim. Pişman olup tövbe ettiysen artık yapacak şey tedavi olmaya yönelmek. Doğru tedavi iyileştirir
Ben 30 yaşımda bu bela ile tanıştım demek ki varmış çekeceğimiz, psikolojimi bozmadım. Boyumun ölçüsünüde aldım bir daha da hayatta ilişmem bu tür işlere, fakat Kadir abi çok dedi ama onu tutamadım :( şu ejekülasyon işini bi bırakamıyorum, kadir abi zamanında demişti sık yaparsan iyileşemezsin diye, şimdi kendimi spora verdim. Çok şükür iltihabı atlattık ama şu inflamasyonu bir türlü atlatamadım. Ona da sabır artık yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Hayırlısı artık. Çok teşekkürler.
BruceLee

kadersiz33 yazdı:
BruceLee yazdı:
Ben 30 yaşımda bu bela ile tanıştım demek ki varmış çekeceğimiz, psikolojimi bozmadım. Boyumun ölçüsünüde aldım bir daha da hayatta ilişmem bu tür işlere, fakat Kadir abi çok dedi ama onu tutamadım :( şu ejekülasyon işini bi bırakamıyorum, kadir abi zamanında demişti sık yaparsan iyileşemezsin diye, şimdi kendimi spora verdim. Çok şükür iltihabı atlattık ama şu inflamasyonu bir türlü atlatamadım. Ona da sabır artık yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Hayırlısı artık. Çok teşekkürler.
Kadir abi.dediyse doğrudur. Bir gün elini öpmek nasip olur umarım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gözlerinden öperim BruceLee kardesim.. görüsürüz insallah.