Varikösel ameliyat fiyatları ortlama ne kadar? 2022

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Cooper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Varikösel ameliyat fiyatları ortlama ne kadar? 2022

Mesaj gönderen Cooper »

Herkese merhaba sorum kısa ve basit, varikosel ameliyati olan arkadaşlar, kaç TL'ye oldunuz acaba ameliyatinizi? :ugeek:

Solda valsalva ile 2.9 reflü akımı var. Sağda yok, ama normal duruşta 2mm ven değeri. Solun da normal duruşta 2mm.

Ortalama olarak SGK ile özel hastanede ameliyat fiyatlari ne kadardir? :?: :idea:

:arrow: Bir soru daha, ameliyat olan arkadaşlar testis torbasinda boyut kaybı veya testislerde his kaybı gibi bir sorun yaşadı mı? Skrotum (testis torbasi) ameliyat sonrasi bazilarinda ufaliyormuş ve his kaybı olabiliyormuş??

Önerirseniz hangi metod ve teknik ile ameliyat olmami onerirsiniz? En temizi ve risksizi nedir?

Ameliyat sonrasi Testosteron seviyeleriniz ve cinsel fonksiyon düzeldi mi? Yaşım 23. Genel test değerlerim normal.

Teşekkürler.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Varikösel ameliyat fiyatları ortlama ne kadar? 2022

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Cooper yazdı:Herkese merhaba sorum kısa ve basit, varikosel ameliyati olan arkadaşlar, kaç TL'ye oldunuz acaba ameliyatinizi? :ugeek:

Solda valsalva ile 2.9 reflü akımı var. Sağda yok, ama normal duruşta 2mm ven değeri. Solun da normal duruşta 2mm.

Ortalama olarak SGK ile özel hastanede ameliyat fiyatlari ne kadardir? :?: :idea:

:arrow: Bir soru daha, ameliyat olan arkadaşlar testis torbasinda boyut kaybı veya testislerde his kaybı gibi bir sorun yaşadı mı? Skrotum (testis torbasi) ameliyat sonrasi bazilarinda ufaliyormuş ve his kaybı olabiliyormuş??

Önerirseniz hangi metod ve teknik ile ameliyat olmami onerirsiniz? En temizi ve risksizi nedir?

Ameliyat sonrasi Testosteron seviyeleriniz ve cinsel fonksiyon düzeldi mi? Yaşım 23. Genel test değerlerim normal.

Teşekkürler.
Özelde mikro cerrahili merrahili gelişmiş sistemle yapıyorlar en doğru yöntemi o zaten ama devlette o cihazlar yok devlette kesip biçiyor direkt. Özelde en aşağı 10dan aşağı yapan yoktur
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Cooper yazdı:Herkese merhaba sorum kısa ve basit, varikosel ameliyati olan arkadaşlar, kaç TL'ye oldunuz acaba ameliyatinizi? :ugeek:

Teşekkürler.
Kardeşim merhaba roaccutane kaynaklı problemlerini çözebildin mi ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Cooper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Cooper »

Başka bilen yok mudur? Kimse cevap yazmamış.
emrhn1654
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emrhn1654 »

Gözün kapalı Cüneyd Sevinç’e git dostum. Muayene 600tlydi
Ameliyatta 7000tl en dip fiyat ( geçen ay aldığım fiyat bu)
Herkes testisteki damarı bağlayıp bırakır ve kendiliğinden kaybolmasını bekler. Cüneyd Hoca direkt damarı çıkartıyor. Geçmiş olsun. Bende de 3.4mm solda damar var bakalım kısmet olursa ameliyat olucam.
superbeetle

Mesaj gönderen superbeetle »

Kardeşim geçmiş olsun. Cüneyd Sevinç'e geçen sene bende ameliyat oldum. Ama diğer arkadaşın dediği gibi gözün kapalı git diyemeyeceğim. Nedenlerini yazayım sana; kendisi testisleri dışarı çıkartarak damarları keserek ameliyat yapıyor. Yani onun anlayışına göre ne kadar damar çıkarırsa bu iş daha sağlam oluyor. Bende diyorum ki bu işlemi bana da yaptı. Testislerimde ameliyat sonrası hassasiyet oluştu seks hayatımı olumsuz etkiledi mesela dogy pozisyonunda testislerim birbirine çarpınca açıyor bak ağrıyor demiyorum acıyor. Hala geçmedi. Oysa sadece etek bölgesinden kesik atıp damarları baglasaydi bu olmayacaktı. Dikiş yerlerinde komplikasyon oluştu iltihap oldu kaç defa gittim geçer dedi ama geçmedi bazen kuruyor bazen sivilce gibi arada çıkıyor. Eğer işinin arkasında dursaydı o yerleri tekrardan ele alırdı. Çünkü başka doktora gittiğimde o dikişlerin erimedigini içeriden çıkarılması gerektiğini söyledi. Şuan hayatimi olumsuz etkileyen bir durum yok ama hiç böyle bir sorunum yokken böyle olması can sıkıcı. Testisleri dışarıya çıkar damarları kes ne gerek var buna başka bi doktorun dediğini söylüyorum bu bir estetik ameliyatı değil ki damarları çıkaralım.... Sana önerim Microcerrahi ameliyatini İstanbul da iki tane devlet hastanesi yapiyor birisi çapa diğeri ümraniye devlet hastanesi... özel icin isim vermicem zaten nette hepsi cikiyor Sana son olarakta sunu diyeyim... ağrın var diye bu ameliyatı olma ağrın varsa geçmesi tamamen şans işi çocuk sahibi olmak istemiyorsanda olma yani acele etme. Geçmiş olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yararlı bir paylaşım tşk ederiz.