Olmadığının aksini kim ispatlayabilir???

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Olmadığının aksini kim ispatlayabilir???

Mesaj gönderen omr83 »

Sana katılıyorum kardeşim.olmuyoriste.birde sağlık konusunda çığır açmisiz diyorlar boş konuşuyorlar okada kronik pristatit hastası varmı.daha teşhisi koyamiyorlar bırak tedaviyi
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Sen şuan nasılsın kardeşim.vallahi ben iyi değilim zafer hocaya gittim iğne antibiyotik kullandım.agrilar inmedi.tekrar gittim lökosit 2'/3 yine iğne anti yine geçmedi ne yapicam şaşırdım.sen nasılsın kardeşim.iyimudin
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Olmuyoriste yazdı:Arkadaşlar gerek test yetersizlikleri gerek labaratuvar salla başı çalışmaları gerek disiplinsizlik gerek dayatci ezberci sistem hastalığın ana kaynağı yada kaynakları olan hiçbir mikrobu bulamıyor bu artık net şekilde önümüzde hiçbir zaman tam olarak iyi hissetme diye birşey olmayacak çünkü ölen ölür kalan sağlar ile devam olarak gün atmaktayiz yani ver ilacı rastgele vurulan vurulur kalanlarla ya devam edersin çeşitli ilaçlara yada alışırsın bununla yaşamaya ee adam bir gonore bir klamidya bir ureaplazma mikoplazma bulamiyorsa sifiliz olmadığına nasıl emin oluyor ben artık yok denilen hicbirseye inanmıyorum...
Her prostatit mikropla bakteri ile başlar. Abakteriyel ptostatitte prostatın kendi içinde mikroplanması burdaki ayrıntı bakterilerin koloni kurup inflamasyona neden olacak kadar yükü yok.

Labaratuarda defalarca farklı şekilde mikrop bakteri bulunmuyorsa. Çok iyi , Çünkü artık mikropla uğraşmaya ve anti almayacakasın demektir.

Zaman içinde bakteri ile miktopla savaşan prostat , travmada artık , çevre kasları sinirleri travma da , amaç bu travmayı çözmek olmalıdır.

Göz seyirmesi , tik , vücudun bir yerinde gelişen ani damar atması gibi. Prostat yapısı gereği sperm oluşması ve spermin aktarımı gibi bir binanın su hidrofor motoru gibi çalışır.

Kalp nasıl kan pompalıyordu , prostatta sperm pompalar.
Bakteriler mikroplar prostatın istemsizce sürekli kasılmasına , sürekli yorar. İşte bizlerinde sürekli acı çekme nedeni.

Yoksa mikrop , koloni yok , prostatı , kas gevşetici lerle , sporla , ödem atıcı yumuşatıcı takviyelerle gerekirse masajla tedaviye yönelmek gerekli