Peniste yağ bezesi yardım.

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
25ibrahim16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Peniste yağ bezesi yardım.

Mesaj gönderen 25ibrahim16 »

Arkadaşlar bu benim penis kökunun biraz ustu hemen kasık kısmında derinin altında gözle gorulmeyen fakat elinin bastırınca belli olan şişlikler var. İki taraftan. Doktorlar film çekti kasık fıtığı dediler ve ameliyat ettiler hiç bir şey yok dediler. Ve bunlar pröfösör olmuş doktorlar. Tekrar ultrason uya gittim baktı bunlar yağ bezesi dedi. Yalnız elimi bira bastırınca ağrı ve yanma oluşuyor. Doktorlarda bir şey diyemiyor. Acaba bu ne olabilir.pyroni hastalığı peniste oluyor. Ama benim hemen penisin kök kısmının biraz üstü. Ve çok yanıyor. Sizce bu ne olabilir. Yada normalmi.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Prostatozurlu

Re: Peniste yağ bezesi yardım.

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

25ibrahim16 yazdı:Arkadaşlar bu benim penis kökunun biraz ustu hemen kasık kısmında derinin altında gözle gorulmeyen fakat elinin bastırınca belli olan şişlikler var. İki taraftan. Doktorlar film çekti kasık fıtığı dediler ve ameliyat ettiler hiç bir şey yok dediler. Ve bunlar pröfösör olmuş doktorlar. Tekrar ultrason uya gittim baktı bunlar yağ bezesi dedi. Yalnız elimi bira bastırınca ağrı ve yanma oluşuyor. Doktorlarda bir şey diyemiyor. Acaba bu ne olabilir.pyroni hastalığı peniste oluyor. Ama benim hemen penisin kök kısmının biraz üstü. Ve çok yanıyor. Sizce bu ne olabilir. Yada normalmi.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Kardeş penisin hemen üstünde kasıga dogru olan bölgede ise lenf nodu dur. Batırınca agrı yapıyorsa antibiyorik kullanman lazım.
25ibrahim16

Evet hemen orda kardeşim. Beni yanlışlıkla kasık fıtığı ameliyatı yaptılar. Fıtık çıkmadı. Bastırınca ağrı ve yanma var. Doktorlara diyom bu ne diyo normal yağ bezesidir bir şey olmaz. Ne yapacağımı şaşırdım. Bunu hangi bölüme göstermem gerek. Üroloji pek ilgilenmiyor. Birde lenf nodu ağrı ve yanma yaparmı
Prostatozurlu

25ibrahim16 yazdı:Evet hemen orda kardeşim. Beni yanlışlıkla kasık fıtığı ameliyatı yaptılar. Fıtık çıkmadı. Bastırınca ağrı ve yanma var. Doktorlara diyom bu ne diyo normal yağ bezesidir bir şey olmaz. Ne yapacağımı şaşırdım. Bunu hangi bölüme göstermem gerek. Üroloji pek ilgilenmiyor. Birde lenf nodu ağrı ve yanma yaparmı
Ultrason çekmedilermi kardeş. Lenf nodu nur o. Bende de olmuştu. Lenf nodlları vucudda bir enfeksiyon varsa onunla mücadele eder ve verdigi mücadele fazla ise şişer hafifçe ve agrı yapar bastırınca.
Prostatozurlu

Prostatozurlu yazdı:
25ibrahim16 yazdı:Evet hemen orda kardeşim. Beni yanlışlıkla kasık fıtığı ameliyatı yaptılar. Fıtık çıkmadı. Bastırınca ağrı ve yanma var. Doktorlara diyom bu ne diyo normal yağ bezesidir bir şey olmaz. Ne yapacağımı şaşırdım. Bunu hangi bölüme göstermem gerek. Üroloji pek ilgilenmiyor. Birde lenf nodu ağrı ve yanma yaparmı
Ultrason çekmedilermi kardeş. Lenf nodu nur o. Bende de olmuştu. Lenf nodlları vucudda bir enfeksiyon varsa onunla mücadele eder ve verdigi mücadele fazla ise şişer hafifçe ve agrı yapar bastırınca.
Lenf nodu agrı ve yanma yapar kardeş. Ama çok aşırı agrı yapmaz. Ben oldugu zaman genel cerrahide gitmiştim akabinde teşhisi koydu ultrason istedi. Üroloji ye ve ordan enfeksiyon hastalıklarına yönlendirildim.
25ibrahim16

Bende çok ağrı oluyor o bölgede iki taraflı doktor kasık fıtığı dedi ameliyat yaptı bir şey yok dedi genel cerrah. Tekrar başka bir yerde ultrason yaptım yağ bezesi dedi. Bir şey olmaz. Yalnız o şişlik olduğu yerde ağrı ve yanma var. Şaştım kaldım. Genel cerrah bir şey yok dedi. Ne yapmam lazım enfeksiyon bölümüne i gideyim üroloji önemsrmedi genel cerrah bir şey yok dedi. Ama o ağrılar o bölgede var kasıklarda bile vuruyor
25ibrahim16

Tam böyle damarların içinde şişlik var. Elimi bastırınca ağrı oluyor. Normalde de yanma yapıyor
bilgiherseydir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen bilgiherseydir »

Vücudunda 40'tan fazla yağ bezesi olan birisi olarak söyleyebilirim: Lipomlar hiçbir şekilde ağrı, sızı, yanma yapmıyor.
Bende olmadı, ancak sinirlere baskı yapan bir lipom var ise ağrı yapabiliyormuş.