Parasızken bu hastalığa yakalanmak çok zor

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Parasızken bu hastalığa yakalanmak çok zor

Mesaj gönderen merseysidederby »

Üniversite okuyorum. Bu sene bitecek inşallah. Yazın hastalık durduk yerde ortaya çıktı. Hiç ilişki olmadı. Bugüne kadar 3000 liradan fazla para harcadım muayene/ilaç için. Bir bu kadar daha gidecek gibi görünüyor. Dün akşam babama bir konuda şaka yaptım ama yanlış anladı. Bütün para hastalığına gitti zaten dedi. Çok zoruma gitti. Allah kimseye bu derdi de daha beterini de vermesin. Bu kadar masraftan sonra iyileşecek miyim onu da bilmiyorum da düşe kalka ilerliyoruz bir şekilde. Allah yardımcımız olsun. Çok zor...
merseysidederby

Re: Parasızken bu hastalığa yakalanmak çok zor

onur2424 yazdı:Kardesim bende bu hastalik hicbisiyim yokken masajla basladi. 80 milyar para verdim bi senede.
Çok zor abi valla inşallah atlatalım bir hayırlısıyla. Bir daha asla eski hayatımdaki gibi bir insan olmam. Çok şey değişti kafamın içinde.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Babalar bazen cok acımasızdır. Keşke devlet bizi görmezden gelmese... Bende kızım için kazandıklarımı seyimin derdine harcamayayım diye 7 üniversite /arastırma hastanesi falan gezdim. İdrar kültürü harici yapılan birsey yok.
-Birseyin yok
-Bu hastalık gecmez alış
-Psikolojik vs...

20 000 i geçtim. Onur olmasa şuan 50 000 i gecerdim. Çok yazık gercekten
merseysidederby

Serkan yazdı:Babalar bazen cok acımasızdır. Keşke devlet bizi görmezden gelmese... Bende kızım için kazandıklarımı seyimin derdine harcamayayım diye 7 üniversite /arastırma hastanesi falan gezdim. İdrar kültürü harici yapılan birsey yok.
-Birseyin yok
-Bu hastalık gecmez alış
-Psikolojik vs...

Yapmıyorlar abi maalesef. İlk devlete gittiğimde "akut sistit" tanısı koymuşlar bana. 3 günlük ilaç verip kullan geçmezse gel demişti. Randevu alabiliyorsam geleyim tabi de randevu nasıl alacağız? Onu düşünen yok. İnsanlara da kızmıyorum bu devirde kimse kimseyi önemsemez. İnşallah şu an gördüğüm tedavim son tedavi olur da %80-90 iyileşirim. Bazen çok üzülüyorum, ara ara da ağlıyorum ama elimden bir şey gelmiyor. Durduk yerde geldi işte hastalık. Başa gelen çekiliyor. Bizim kaderimiz de buymuş.
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

merseysidederby yazdı:Üniversite okuyorum. Bu sene bitecek inşallah. Yazın hastalık durduk yerde ortaya çıktı. Hiç ilişki olmadı. Bugüne kadar 3000 liradan fazla para harcadım muayene/ilaç için. Bir bu kadar daha gidecek gibi görünüyor. Dün akşam babama bir konuda şaka yaptım ama yanlış anladı. Bütün para hastalığına gitti zaten dedi. Çok zoruma gitti. Allah kimseye bu derdi de daha beterini de vermesin. Bu kadar masraftan sonra iyileşecek miyim onu da bilmiyorum da düşe kalka ilerliyoruz bir şekilde. Allah yardımcımız olsun. Çok zor...
Selamlar kardeşim bende askerden sonra tedavi için gezmediğim yer kalmadı 6 bin bende harcamışımdır üstüne işten cıktım hastalık yüzünden Allah yardımcımız olsun
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

Fatih34 yazdı:
merseysidederby yazdı:Üniversite okuyorum. Bu sene bitecek inşallah. Yazın hastalık durduk yerde ortaya çıktı. Hiç ilişki olmadı. Bugüne kadar 3000 liradan fazla para harcadım muayene/ilaç için. Bir bu kadar daha gidecek gibi görünüyor. Dün akşam babama bir konuda şaka yaptım ama yanlış anladı. Bütün para hastalığına gitti zaten dedi. Çok zoruma gitti. Allah kimseye bu derdi de daha beterini de vermesin. Bu kadar masraftan sonra iyileşecek miyim onu da bilmiyorum da düşe kalka ilerliyoruz bir şekilde. Allah yardımcımız olsun. Çok zor...
Selamlar kardeşim bende askerden sonra tedavi için gezmediğim yer kalmadı 6 bin bende harcamışımdır üstüne işten cıktım hastalık yüzünden Allah yardımcımız olsun
fatih senin yaş kaç çalışamayacak seviyede etkiliyor mu seninde hayatını
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Hocam benim yaşım 24 zafer hocaya tedavi sonrası semptomlarım çok arttı tam o ara da işe girdim hiçbirşeye odaklanamadım ağrı sızıdan psikolojimde bozuldu o süreçte işyerimde farkındaydı bende ayrılmak durumunda kaldım
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Serkan yazdı:Babalar bazen cok acımasızdır. Keşke devlet bizi görmezden gelmese... Bende kızım için kazandıklarımı seyimin derdine harcamayayım diye 7 üniversite /arastırma hastanesi falan gezdim. İdrar kültürü harici yapılan birsey yok.
-Birseyin yok
-Bu hastalık gecmez alış
-Psikolojik vs...

Aynen öyle dostum adamlar ilaç yazmıyor. Diyorum hep boşalmada başa dönüyorum kötüyüm. Ultrason psa temiz idrar kültür temiz yallah. Niye uğraşmak istemiyor ya da bilmiyor. Başından savıyor . Adam sünnet olsa yapar ameliyat ne bileyim böbrek taşı yapar ama.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Allah herkesin yardımcısı olsun. Bu ülkede erkek olmak zor. Parasız olmak zaten zor. Bugün çalışamazsan sağlık güvencen yok. Bazı şeyleri söylemek istiyorum ama yazıp yazıp siliyorum.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

Icedive26 yazdı:
Allah herkesin yardımcısı olsun. Bu ülkede erkek olmak zor. Parasız olmak zaten zor. Bugün çalışamazsan sağlık güvencen yok. Bazı şeyleri söylemek istiyorum ama yazıp yazıp siliyorum.
7 senedir hep çekiyor musun hep hayat kaliteni ileri seviyede düşürecek seviyede miydi böyle yaşamaktansa aldırıp kurtulayım der insan
Kad06

Mesaj gönderen Kad06 »

4 kere varikosel ameliyatı oldum gidip saçma sapan yerlerde param yoktu cüneyt hoca gibi birinde olamadım halada tekrar etti

Prostat için bir kuruşum zaten yok antibiyotik bile zor alıyorum senin baban yine iyi benimki azrail
nemesis21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen nemesis21 »

Fatih34 yazdı:Hocam benim yaşım 24 zafer hocaya tedavi sonrası semptomlarım çok arttı tam o ara da işe girdim hiçbirşeye odaklanamadım ağrı sızıdan psikolojimde bozuldu o süreçte işyerimde farkındaydı bende ayrılmak durumunda kaldım
hiçbir şey yokken nasıl oldu da zafer hoca hasta etti sizi?
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

nemesis21 yazdı:
Fatih34 yazdı:Hocam benim yaşım 24 zafer hocaya tedavi sonrası semptomlarım çok arttı tam o ara da işe girdim hiçbirşeye odaklanamadım ağrı sızıdan psikolojimde bozuldu o süreçte işyerimde farkındaydı bende ayrılmak durumunda kaldım
hiçbir şey yokken nasıl oldu da zafer hoca hasta etti sizi?[/quote
Hocam yanlış anlaşılmasın bende prostatit semptomları zaten vardı ama antiler sonrası semptomlar arttı zafer hoca elinden geleni yaptı ben anti sırasında probiyotik kullanmadım zafer hoca da söylememişti belkide ondan oldu bilemiyorum