Fizyoterapist yaklaşımı

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Fizyoterapist yaklaşımı

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçen günlerde kronik prostatit ile iligi bir Fizyoterapiste mail göndermiştim.

cevap olarak şunlar yazılmış:

Prostat kanlanması problemli olan pelvis minöre ait bir organdır. eğer ince bağırsak pitozu veya a. testicularis,v. mezenterica inferior yolunda bir adezyon varsa. karaciğer detoksifikasyonu iyi değilse; karın içi basıncı beslenme problemlerine bağlı problemliyse, daha önce bel soğukluğu vb hastalık öykünüz varsa, bağırsakta candida albvians varsa primer disfonksiyon prostattan uzak bir yerdedir.herşey yolundaysa bir enflamasyon 96 saatte sonlanır ağrı 14 günde geçer. gerçek yara iyileşmsei 21 günde yoluna girer. eğer kronikleşmişse sebeb prostatın vaskülarizasyonunda veya ağrının santralize olmasında yatar. buda benim iyi bir anamnez ve muayenemden sonra sebep neyse buna yönelik PNİ ve osteopatik yaklaşımla çözebileceğim bir şey. kronik prostatit teşhisi zor fakat tedavisi kolay bir problemdir. geçmiş olsun
boyturk

Re: Fizyoterapist yaklaşımı

Mesaj gönderen boyturk »

birimizi iyi etsin ,bu siteye üye olsunlar tedavi şekillerini hep beraber uygulayalımn
ABittersweetLi

yerinde gidip muayene ve tedavi olmak gerekiyor.zaten adamın hasta sıkıntısı çektiğini zannetmiyorum.illaki gelin demiyor :)
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Ya is zaten kronige bindikten sonra kafalar karisiyor, burda da öyle kelimeler kullanmis ki bes tanesinden ücünü anlayamadim. Yaw he hee diyesim geldi :lol:
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ama bişey şart buraya üye akademisyenler olması lazım yol gösterici,biz hangi dr veya fizyoterapiste ,akupunktura gidecezgiz,para ,güç ,zaman vs
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Abitter bi gonder bu adam kimse ben hideyim bi zaten fizik tedaviye gitmedim onada gideyim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatit aksine teşhisi cok kolay ama tedavisi cok zor ve yillar suren bir hastaliktir.Bu doktor kardesimiz herhalde prostatitin hemen tedavi edilebildigi baska bir gezegende yasiyor.
ABittersweetLi

Fizyoterapist Samet Beyaz ismi.gitmek isteyen gidebilir tabiki.internette bilgileri mevcut.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Abitter birismi dedi kendin inyernette mi buldun simdi kalkip adanaya gidecem bosa gitmesin sonra var mi bi tanidik arada referans iyilesmis biri falan
ABittersweetLi

valla o kadar çok yere bakıyorum ki hatırlayamadım şimdi :) referansım yok malesef