Ozon enjeksiyon hakkında tecrübesi olan var mı?

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
berkayasal161
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Ozon enjeksiyon hakkında tecrübesi olan var mı?

Mesaj gönderen berkayasal161 »

7 seans sert masajdan sonra 2 ay geçti inanılmaz ağrılarım arttı idrar sıklığım da doku hasarı olduğunu düşünüyorum levent hocaya anlattım dokuları önce iyileştirmek gerek dedi ozon enjeksiyonundan bahsediyor korkuyorum etkileri kötü olur diye artık hiçbir işleme hiçbir doktora güvenim kalmadı beni bu hale doktorlar getirdi tek suçum doktorlardan çare aramak bu konu hakkında fikri olan var mı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ozon enjeksiyon hakkında tecrübesi olan var mı?

Mesaj gönderen kadir »

berkayasal161 yazdı:7 seans sert masajdan sonra 2 ay geçti inanılmaz ağrılarım arttı idrar sıklığım da doku hasarı olduğunu düşünüyorum levent hocaya anlattım dokuları önce iyileştirmek gerek dedi ozon enjeksiyonundan bahsediyor korkuyorum etkileri kötü olur diye artık hiçbir işleme hiçbir doktora güvenim kalmadı beni bu hale doktorlar getirdi tek suçum doktorlardan çare aramak bu konu hakkında fikri olan var mı?
%100 iyi olacagının garantisini verdigine dair aranizda anlaşma yaparsanız yaptirabilirsin kardeşim.
berkayasal161

kadir yazdı:
berkayasal161 yazdı:7 seans sert masajdan sonra 2 ay geçti inanılmaz ağrılarım arttı idrar sıklığım da doku hasarı olduğunu düşünüyorum levent hocaya anlattım dokuları önce iyileştirmek gerek dedi ozon enjeksiyonundan bahsediyor korkuyorum etkileri kötü olur diye artık hiçbir işleme hiçbir doktora güvenim kalmadı beni bu hale doktorlar getirdi tek suçum doktorlardan çare aramak bu konu hakkında fikri olan var mı?
%100 iyi olacagının garantisini verdigine dair aranizda anlaşma yaparsanız yaptirabilirsin kardeşim.
%70 dedi muallakta bıraktı yan etkisi yok diyor da inanasım gelmiyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu işin yüzdesi olmaz, bu bir işlem sonuçta, çare oluyorsa kesin çözüm demektir ve netice almaktır önemli olan...çare olmuyorsa neden yapıliyor bu işlem ozaman? %70 dediginiz zaman bu tam şifa olmuyor. Verilen para ve bakteriyel bulaş riskide cabası.
Tam şifa olacaksa yaptırın kardesim.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Seni bu hale getiren Cüneyt Sevinç ve Ali Eren ikiliside yuzde 80 basarı verip. Yan etki yok diyorlar. O yüzdeler cok şaibeli kardeşim... Forumdan senle beraber Cüneyte giden 11 kisi olduk sıfır başarı.
berkayasal161

Serkan yazdı:
Seni bu hale getiren Cüneyt Sevinç ve Ali Eren ikiliside yuzde 80 basarı verip. Yan etki yok diyorlar. O yüzdeler cok şaibeli kardeşim... Forumdan senle beraber Cüneyte giden 11 kisi olduk sıfır başarı.
Yüzüme bakarak %90 iyi olursun dedi o kadar mutlu olmuştum ki sonunda demiştim meğersem hayatımı daha beter edeceklermiş yazıklar olsun allahın belaları her şeye de bir cevapları var konuşulmuyo daha 21 yaşındayım yatalak oldum onların yüzünden sosyal hayatım kalmadı hem gençliğimi aldılar hem paramı hem zamanımı haram zıkkım olsun gitmeyin kim gidecekse de paldır küldür iş yapıyorlar test falan bakmadan yan etkileri çok ağır bu riske girmeyin