inflamasyon azaltıcı aparat

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

inflamasyon azaltıcı aparat

Mesaj gönderen Burakgsgs »

arkadaşlar 6 ay önce ali expressten inflamasyon azaltıcı masaj makinesi aldım. makinenin ucundan ısı titretişim vererek prostatta kanlanmayı arttırıyo. eğer denk gelip almak isteyen olduysa aliexpressten benimkini satmayı düşünüyorum özelden iletişime geçebilir düşünen olursa .
karakutu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: inflamasyon azaltıcı aparat

Mesaj gönderen karakutu »

Işe yaramadi mı neden satiyosunuz dostum
Burakgsgs

karakutu yazdı:Işe yaramadi mı neden satiyosunuz dostum
bende anal fissür var aynı zamanda rahatsız ediyodu ondan kullanamadım.Alırken de fissürü hesaba katmadım ve hiç kullanamadım desem yeridir. Pek kullanmadığım için de fayda eder edemez diyemem ama çok işlevsel olucağını düşünüyorum ısı ve titreşim olması o bölgeyi kanlandırmasına sebep oluyo bakteriyi temizledikten sonra zaten inflamasyonla mücadele başlıyo iyileştirmeyi hızlandırabilir bu cihaz.
Burakgsgs

Burakgsgs yazdı:
karakutu yazdı:Işe yaramadi mı neden satiyosunuz dostum
bende anal fissür var aynı zamanda rahatsız ediyodu ondan kullanamadım.Alırken de fissürü hesaba katmadım ve hiç kullanamadım desem yeridir. Pek kullanmadığım için de fayda eder edemez diyemem ama çok işlevsel olucağını düşünüyorum ısı ve titreşim olması o bölgeyi kanlandırmasına sebep oluyo bakteriyi temizledikten sonra zaten inflamasyonla mücadele başlıyo iyileştirmeyi hızlandırabilir bu cihaz.
TRY 1,137.26 51% İndirim | Prostat tedavi aparatı erkekler Anal Plug erkek fizyoterapi enstrüman idrar sıklığı hiperplazi kronik inflamasyon
https://a.aliexpress.com/_vXf0Id cihaz linki