BİLİNÇALTI

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Rott

BİLİNÇALTI

Mesaj gönderen Rott »

Bazı merak ettiğim ve ilginç gelen şeyler var bu konuda tedavi olanlar varsa merak ediyorum. Denemek lazım diye düşünüyorum. Ben 2 yıldır Barış Muslu diye birini takip ediyorum instagramdan. Orada hasta yorumları ve hikayelerini okudukça şaşırıyorum. Bazı örnekler var. Mesela kadının biri sürekli olarak yumurtalıklarımda Kia oluşuyordu ve alındıktan sonra tekrar oluşuyordu en sonunda travmamı bulup ona çalıştım ve doktora gittiğimde kist tamamen geçmiş çok mutluyum çok şaşkınım vs yazmış. Bu sadece bir örnek. Daha başka başkaları da var. Yani vücuttaki hastalıkların %95’inin bilinçaltı kökenli olduğunu söylüyorlar. Hastalıkların çoğunu beyin savunma mekanizması olarak kendi oluşturuyormuş. Daha önce forumda bilinçaltıyla ilgili herhangi bir yerde terapi alan var mı acaba çok merak ediyorum. Belki bu bulaş ile olmayan kronik prostatit ve semptomları yaşanan travmalar sonrası oluşabilir mi onu merak ediyorum. Vücut kendi bu sorunu oluşturuyor olabilir mi? Mesela hastanın biri travmasını çözdükten sonra bir daha böbrek taşının oluşmadığını yazmış. Çok ilginç şeyler. Diyabeti çözenler vs. bir sürü örnek... Bu arada ikinci kez anal fissür ameliyatı oldum iyileştikten sonra değişiklik olursa prostatit semptomlarında buraya yazacağım. Daha önce iyileşen sonra makat kası gerildiği için tekrar eski haline dönen biri vardı forumda foruma girmiyor artık onu da çok merak ediyorum.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: BİLİNÇALTI

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

böyle şeylere para kaptırmayın.