ESWT

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: ESWT

Mesaj gönderen apo. »

CanÖzdilek yazdı:
apo. yazdı:
CanÖzdilek yazdı: Oo simdi oldu. O zaman bende vazgeceyim zaten seansı 1500 lira.
Boşuna para verme yapmadığım şey yok termo hariç gecen sene yapacaktım yigit hoca çok faydalı olacagini soyliyemem dedimisti onuda yapmadım Muhsin balabandan tedavide aldık olmadı kök hücrede aldık olmadı gungorden bütün forumda paylaştım hesapladım 160 bin TL harcadım boşuna şimdi eve mikroskop aldım onunla lökosit bakıyorum durumuma göre masaj yapıyorum doktor sayfasını kapattım
Valla belayı bulmuşuz.. Tumt olan iki abiyle özelden görüşüyorum. Onların durumuna bakıp bende düşünürüm belki. Ben İstanbula gelip 6 seans mesaj tedavisi aldım daha kötü oldum. Sonra lökosit odaklı tedavi aldım Zafer hoca sende sayılamayacak kadar ĺokosit var dedi kolay iyileşemezsin dedi Öyle olcak galiba Lökosit 1,2 ye indi. Semptomlarda ilerleme var gerileme yok. Pubmate te akapuntur, pevlik taban terapisi falan yazmıslar bide onları deneyeceğim.
Abim sorun prostat kanallarindaki tıkanıklık ödem kaynaklı bunu herkes yenemiyor örnek genç hastalarda sekresyon çabuk dolduğu için tıkalı kanallardan dolayı semptomlar artıyor sana önerim self masaj öğren evde kendin yap zamanla yumuşacık rahat edeceksin
paxottomantr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen paxottomantr »

samsunda 6 seans yaptıtmıstım 1 yıl sonra muglada 4 seans prp oldum ama eswt yapmadı. aynı anda yapmayı onermedi ve bende de duzelme olmadı
paxottomantr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen paxottomantr »

6 seans 10 teklif verdi baska dr a danısacagım