Self Prostat Masajıyla Semptomların Kaybolması

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
July1

Self Prostat Masajıyla Semptomların Kaybolması

Mesaj gönderen July1 »

Abilerim. Birkac kez prostata ulasip sıvı cikarmayi basardim Onceki yazilardaki sikayetimde goruldugu gibi nerdeyse her hapı yiyecegi icecegi yontemi denedim. İse yaramadi.
Prostata ulasip masaj yaparken ve yaptiktan sonra sislik iniyor idrar hissi kayboluyor.Dışkı dışarı doğru uzamıyor. Herhangi bir zararını görmedim. İlk kez bu kadar doğrudan fayda oldu.
Kac gunde bir yapmam zararsız olur ?
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Self Prostat Masajıyla Semptomların Kaybolması

Mesaj gönderen Hola »

10 günde bir yap
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

July1 yazdı:Abilerim. Birkac kez prostata ulasip sıvı cikarmayi basardim Onceki yazilardaki sikayetimde goruldugu gibi nerdeyse her hapı yiyecegi icecegi yontemi denedim. İse yaramadi.
Prostata ulasip masaj yaparken ve yaptiktan sonra sislik iniyor idrar hissi kayboluyor.Dışkı dışarı doğru uzamıyor. Herhangi bir zararını görmedim. İlk kez bu kadar doğrudan fayda oldu.
Evet çünkü prostat şiş oldugu için kalin bagirsaga baski yapıp dışkının kolay cikmasini engelliyor. Bazı hastalarda aşırı ıkinmaktan makat kaslarını patlatarak hemoroid oluyorlar. Prostatit ve hemoroid ilişkisi böyle başlıyor.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

July1 yazdı:Abilerim. Birkac kez prostata ulasip sıvı cikarmayi basardim Onceki yazilardaki sikayetimde goruldugu gibi nerdeyse her hapı yiyecegi icecegi yontemi denedim. İse yaramadi.
Elle mi yaptin, aletle mi nasil yaptin anlatir misin.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

kadir yazdı:
Evet çünkü prostat şiş oldugu için kalin bagirsaga baski yapıp dışkının kolay cikmasini engelliyor. Bazı hastalarda aşırı ıkinmaktan makat kaslarını patlatarak hemoroid oluyorlar. Prostatit ve hemoroid ilişkisi böyle başlıyor.
Aynen dedigin gibi abi benimde kalin bağırsağa doğru sismisti prostat, dışkı çıkışını engelliyordu masajla sagdim bi kac kez prostati ordaki sislik indi fakat sonra alt karin bolgesine dogru baski olmaya basladi, acaba iltihap arkadan one doğrumu kaydı diye düşünüyorum, gerçi iltihap varmi onuda bilemiyorum, ama ordaki kaslarlada alakali olabilir tam emin degilim cunku stres yaptigim zamanlar baski artıyor, kafaya takmadigimda azalıyor.