Eskişehir protokolü

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Eskişehir protokolü

Mesaj gönderen sekolas »

canadianguy1 yazdı:bu hastalık geçmezse Ramon Sampedro gibi ötenazi hakkı için savaşıcam :D
ben de doğuda asker olacam savaşcam
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Bende hastane deyim ama.kasap dişçi ye denk geldim hayatı m.karardı var üç kuruş için dayatma tedavi uygulamaları mevcut bazı hekimler tarafından hep garibana denek gibi muamele yapan var tabi ki tersine çok bilgili yardım sever babacan hekimlerde mevcut burda gerçek ten de baştan savan ezbere giden de var. Akıl bedeni terk etmesin vicdan bastırılmış olmasın. Forumu okudum sadece bilgiler rahatlatp teskin ediyor Ken bile bile telefon seks yapıp mastürbasyon ile en başa dönmek üzücü nüks bu hastalığın baş belası . Yazanlar çok haklı imi ş başa gelince anlıyor belki evlenecek gücüm olsaydı düzenli ilişki ile biterdi ama nerede o nerede ben hasta ailem le yaşayan yetiştirme yurdu ndan çıkmış bir kardeş inizim
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Dertlii yazdı:Bende hastane deyim ama.kasap dişçi ye denk geldim hayatı m.karardı var üç kuruş için dayatma tedavi uygulamaları mevcut bazı hekimler tarafından hep garibana denek gibi muamele yapan var tabi ki tersine çok bilgili yardım sever babacan hekimlerde mevcut burda gerçek ten de baştan savan ezbere giden de var. Akıl bedeni terk etmesin vicdan bastırılmış olmasın. Forumu okudum sadece bilgiler rahatlatp teskin ediyor Ken bile bile telefon seks yapıp mastürbasyon ile en başa dönmek üzücü nüks bu hastalığın baş belası . Yazanlar çok haklı imi ş başa gelince anlıyor belki evlenecek gücüm olsaydı düzenli ilişki ile biterdi ama nerede o nerede ben hasta ailem le yaşayan yetiştirme yurdu ndan çıkmış bir kardeş inizim
zamanı gelecek anası bellenecek o kasapların kardeşim merak etme.O aldıkları paralar fitil fitil burunlarından gelecek kendi çocuklarından çıkacak.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

İnş
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Öyle sıradan bir böbrek taşı olsa yâda başka rahatsız lk ama kronik prostatit ne defi hacetin ne cinselliği n ne eski enerji ligin kalmıyor Moral motive önemli ve tıp ta şu var. Doğru hasta . Doğru teşhis doğru ilaç. Doğru miktar ve önemli su doğru doktor
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

Prostatite yazdı:Mutlaka önce online görüşeceğim basvuranla. Gerçekten fayda göreceğimizi düşündüğümüz kişileri Eskişehir'e davet edeceğiz. Eğer başka bir durum tespit edersek ilgili branşa yonlendirecegiz.
Önce psikolog sizi degerlendirecek sonra FTR uzmanımız, tedavinin en sonunda yine psikologla gorusecrksiniz.
Tedavi ile bir anda herşey mükemmel olmayacak
Bir baslangic yapacağız
Eve giderken yapmanız gereken egzersizleri anlatan broşür vereceğiz
Sağlıklı yaşam tarzını size anlatacağız
Kronik prostati tanımanızi sağlayıp nasıl baş edebileceginizi göstermeye çalışacağız.
Gittiğinizde yine belli araliklarla online görüşeceğiz. Gerekirse sizi yine Eskişehir'e cagiracagiz ...
Hocam şu söylediklerinizin yarısını bile gerçekleştirmeniz türkiyedeki hastaları boyut atlatacaktır, daha önce bu hastalığa bu kadar detaylı yaklaşıp bu denli bütüncül yaklaşan türk doktor görmemiştim, umarım her şey dediğiniz gibi olur da bu kadar insanın yüzü güler..
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Prostatite yazdı:Mutlaka önce online görüşeceğim basvuranla. Gerçekten fayda göreceğimizi düşündüğümüz kişileri Eskişehir'e davet edeceğiz. Eğer başka bir durum tespit edersek ilgili branşa yonlendirecegiz.
Önce psikolog sizi degerlendirecek sonra FTR uzmanımız, tedavinin en sonunda yine psikologla gorusecrksiniz.
Tedavi ile bir anda herşey mükemmel olmayacak
Bir baslangic yapacağız
Eve giderken yapmanız gereken egzersizleri anlatan broşür vereceğiz
Sağlıklı yaşam tarzını size anlatacağız
Kronik prostati tanımanızi sağlayıp nasıl baş edebileceginizi göstermeye çalışacağız.
Gittiğinizde yine belli araliklarla online görüşeceğiz. Gerekirse sizi yine Eskişehir'e cagiracagiz ...
Hocam direk nokta atışı aradığım şeyler bunlar. Harikasınız. Beklemedeyiz