Ürolojide ESWT yöntemi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Ürolojide ESWT yöntemi

Mesaj gönderen opulentia »

Arkadaslar eswt ve lswt ben ikisinide oldum bana cinsellik için cok ıyi gelmisti agrilar icinde iyi geldi ama zamanla agri uzerindeki etkisi kayboldu bu tio tedavilerin etkisi kişiden kişiye değişiyor.mucize beklememek lazım.damla urolojide her seans sonrasi masaj yapiyor istersen hoca onuda mutlaka iste.
laedri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen laedri »

opulentia yazdı:Arkadaslar eswt ve lswt ben ikisinide oldum bana cinsellik için cok ıyi gelmisti agrilar icinde iyi geldi ama zamanla agri uzerindeki etkisi kayboldu bu tio tedavilerin etkisi kişiden kişiye değişiyor.mucize beklememek lazım.damla urolojide her seans sonrasi masaj yapiyor istersen hoca onuda mutlaka iste.
peki cinsellik nasıl? o da ağrı gibi etkisini yitiriyor mu?
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen blacklui »

Hakan2017 yazdı:Herhangi bir iğne tedavisi görüyomusun...aslında masaj+eswt+iğne tedavisi çok daha etkili olur bence
katılıyorum hocam ..tedavinin ortasında antibiyotik vereceğim dedi hoca . kanlanmışken prostat antibiyotik işe yarayabilir dedi .. ben iğne talep edeceğim inşallah ikna olur . İESEF en etkili iğne anladığım kadarı ile
blacklui

opulentia yazdı:Arkadaslar eswt ve lswt ben ikisinide oldum bana cinsellik için cok ıyi gelmisti agrilar icinde iyi geldi ama zamanla agri uzerindeki etkisi kayboldu bu tio tedavilerin etkisi kişiden kişiye değişiyor.mucize beklememek lazım.damla urolojide her seans sonrasi masaj yapiyor istersen hoca onuda mutlaka iste.
evet hoca yapıyor opulentia kardeş . her seanstan sonra şifamız için parmağı yiyoruz :lol:
Hakan2017

Mesaj gönderen Hakan2017 »

blacklui yazdı:
Hakan2017 yazdı:Herhangi bir iğne tedavisi görüyomusun...aslında masaj+eswt+iğne tedavisi çok daha etkili olur bence
katılıyorum hocam ..tedavinin ortasında antibiyotik vereceğim dedi hoca . kanlanmışken prostat antibiyotik işe yarayabilir dedi .. ben iğne talep edeceğim inşallah ikna olur . İESEF en etkili iğne anladığım kadarı ile
İesef iv olanından yaptır yani damardan daha etkili olur
blacklui

Hakan2017 yazdı:
blacklui yazdı:
İesef iv olanından yaptır yani damardan daha etkili olur
onu dr. lar kolay kolay kabul etmiyorlar hocam. ben iğneye ikna etsem yeter bana
boracan

Mesaj gönderen boracan »

12 seansın tamamı mi 2500 TL? Bir gün de 3 seans mı yapılıyor? Yoksa bir mi? Cinsellikte kalıcı düzelme sağlama ihtimali yüksek mi acaba.İnsallah şifa olur size biz de yaparız.
boracan

Mesaj gönderen boracan »

Eswt ile Lswt arasındaki fark ne.Cevap verirseniz sevinirim.Allah şifalar versin
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Eswt ve enjeksiyon tıp olarak terkedildi dedi boşuna para kaptırmayın bilimsel olarak heyeti ikna edici değil dedi öyle olsa çoğu üniversite kullanırdı
blacklui

asosyal yazdı:Eswt ve enjeksiyon tıp olarak terkedildi dedi boşuna para kaptırmayın bilimsel olarak heyeti ikna edici değil dedi öyle olsa çoğu üniversite kullanırdı
kim dedi hocam ? .. yani ESWT ve LSWT olayı prostatı kanlandırma işlevi sadece; yani mucize beklememek lazım .. ben 3 aydır lokositi 0 ladım şimdi prostatta oluşan harabiyeti onarmalıyım bir an önce diye düşündüm , kanlanan organ çabuk iyileşir mantiği ile ve maddi durumumda el verdiği için bunu denemeye karar verdim . bence de prostatta mikrop bariz varsa yani lokosit yüksekse prostat şiş ve idrarda fazlaca kan varsa(kanayan prostat) ESWT işe yaramaz gibi geliyor bana .. bende olumlu etkiler başladı mesela yarım saat araba kullansam apış aram yanar kalçalarımdan bacaklarıma kadar ağrı olur bacaklarımı halsiz bırakırdı . bugun istanbul trafiği artı 2,5 saatlik yol yaptım eskiye nazaran çok daha az bir ağrı ile yolculuğu tamamladım. hoca kanlanmışken organ antibiyotik yazalım dedi kabul ettim novasef iğne 6 adet ve tetradox yazdı . zaten bu devirde herkes kendinin doktoru olacak . olivium un karşısında çağlar eczanesi var gittim oraya 6 novasef yazmış dr. bana 3 tane vermiş eczane sistem izin vermememiş diğer 3 üne .. bana eczacı söylemiyor verdi pketi elime gönderdi . iğneler için reçete veriyorlar , o reçeteden bir baktım 6 adet yazıyor gittim konuştum şöyle olmuş böyle olmuş .. yani cahil olsan 3 tane iğne yaptıracaksın tedaviyi erken bırakacaksın sonra da bakteri belki direnç geliştirecek . burası türkiye malesef .. biraz uzun oldu kusura bakmayın forumdaşlar :)
blacklui

boracan yazdı:12 seansın tamamı mi 2500 TL? Bir gün de 3 seans mı yapılıyor? Yoksa bir mi? Cinsellikte kalıcı düzelme sağlama ihtimali yüksek mi acaba.İnsallah şifa olur size biz de yaparız.
hocam oturma koltuğu+ESWT belki de LSWT bilmiyorum cihaz ne 12 SEANS TOPLAM 2500 TL. her seans öncesi 250 tl veriyorum seansa giriyorum oturma koltuğu iki farkli masaj yapıyor 20 dk kadar . sonra hocanın kendi gelip ESWT uyguluyor 15 dk. kadar sonra da prostat masajı yapıp prostatınızın durumu hakkında kısaca bilgilendirip gidiyor. iki günde bir seansa giriyorsunuz , zaten günde 3 seansa dayanamazsınız ESWT çok olmasada acıtıyor. yani apış aranızda ki deri hassaslaşıyor haliyle 2 ya da 3 günde bir en ideali... bu şekilde yanı 6. seanstan sonra antibiyotik yazıyor hoca kanlanmışken antibiyotik etkili olabilir mantığı ile
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

blacklui yazdı:
asosyal yazdı:Eswt ve enjeksiyon tıp olarak terkedildi dedi boşuna para kaptırmayın bilimsel olarak heyeti ikna edici değil dedi öyle olsa çoğu üniversite kullanırdı
kim dedi hocam ? .. yani ESWT ve LSWT olayı prostatı kanlandırma işlevi sadece; yani mucize beklememek lazım .. ben 3 aydır lokositi 0 ladım şimdi prostatta oluşan harabiyeti onarmalıyım bir an önce diye düşündüm , kanlanan organ çabuk iyileşir mantiği ile ve maddi durumumda el verdiği için bunu denemeye karar verdim . bence de prostatta mikrop bariz varsa yani lokosit yüksekse prostat şiş ve idrarda fazlaca kan varsa(kanayan prostat) ESWT işe yaramaz gibi geliyor bana .. bende olumlu etkiler başladı mesela yarım saat araba kullansam apış aram yanar kalçalarımdan bacaklarıma kadar ağrı olur bacaklarımı halsiz bırakırdı . bugun istanbul trafiği artı 2,5 saatlik yol yaptım eskiye nazaran çok daha az bir ağrı ile yolculuğu tamamladım. hoca kanlanmışken organ antibiyotik yazalım dedi kabul ettim novasef iğne 6 adet ve tetradox yazdı . zaten bu devirde herkes kendinin doktoru olacak . olivium un karşısında çağlar eczanesi var gittim oraya 6 novasef yazmış dr. bana 3 tane vermiş eczane sistem izin vermememiş diğer 3 üne .. bana eczacı söylemiyor verdi pketi elime gönderdi . iğneler için reçete veriyorlar , o reçeteden bir baktım 6 adet yazıyor gittim konuştum şöyle olmuş böyle olmuş .. yani cahil olsan 3 tane iğne yaptıracaksın tedaviyi erken bırakacaksın sonra da bakteri belki direnç geliştirecek . burası türkiye malesef .. biraz uzun oldu kusura bakmayın forumdaşlar :)
Doktorum ile konuştum kardeşim en başta etki gösteriyor sonra gene eskiye dönüyor dedi kendisi de hem enjeksiyon hemde eswt ses dalgası olayını kullanmış biri ama tıp kurulu tarafından etkisi olmadığı anlaşıldığı için üniversiteler bile yapmıyor artık dedi
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Arkadaşlar geçmiş olsun bu yöntemi İzmirde yapan yer varmı bilgi verirseniz çok sevinirim herkese geçmiş olsun
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Dun şifalı sıcak su havuzunda bir saate yakin masaj etkisi yapan suyun üstünde durdum ve bugün kendimi çok iyi hissediyorum eswt yöntemini bu form sayesinde öğrendim İzmirde ersin konyalioglundan yarin randevu aldım bu yöntem kafama yattı inşallah şifa olur