Prostatik Enjeksiyon ile Fena Olanlar

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
cemcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Prostatik Enjeksiyon ile Fena Olanlar

Mesaj gönderen cemcak »

kadir yazdı:Kesinlikle tavsiye etmiyorum, 3 defada ben olmustum...iyilesmisken igne olmustum. Hayatimda yasamadigim semptomlari yasadim. Tekrar Iyilesmem 3 senemi aldi. Prostattada hasar birakiyor. Yapan drlar para icin insan hayatini hice sayan kisiligi bozuk insanlardir. Bu yöntem zaten faydasi olmadigi icin birakilmis bir yontemdir.
Slm Kadir abi, sizin sperminizden ne kadar aüre kan geldi? Enjeksiyon tedavisini 3 defa olmuşsunuz, ben 6 kere oldum, bana soruyordu her seferinde, iyileşme yok diyordum, yine yapıyordu. 6. yı yaptı bir hafta sonra kontrole gittim, görüşme bile yapmadı doktor bozuntusu, yan odada duran ne iş yaptığı belli olmayan adam benle konuştu, prostatit olsaydın geçerdi diyip beni algolojiye yönlendirdi. Sanki birine derman olmuşlarda topu da hemen taça atıyorlar.
Acaba benim prostata çok mu zarar verdi bu enjeksiyonlar, niye geçmiyor bu kanama, bi fikriniz var mı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

cemcak yazdı:
kadir yazdı:Kesinlikle tavsiye etmiyorum, 3 defada ben olmustum...iyilesmisken igne olmustum. Hayatimda yasamadigim semptomlari yasadim. Tekrar Iyilesmem 3 senemi aldi. Prostattada hasar birakiyor. Yapan drlar para icin insan hayatini hice sayan kisiligi bozuk insanlardir. Bu yöntem zaten faydasi olmadigi icin birakilmis bir yontemdir.
Slm Kadir abi, sizin sperminizden ne kadar aüre kan geldi? Enjeksiyon tedavisini 3 defa olmuşsunuz, ben 6 kere oldum, bana soruyordu her seferinde, iyileşme yok diyordum, yine yapıyordu. 6. yı yaptı bir hafta sonra kontrole gittim, görüşme bile yapmadı doktor bozuntusu, yan odada duran ne iş yaptığı belli olmayan adam benle konuştu, prostatit olsaydın geçerdi diyip beni algolojiye yönlendirdi. Sanki birine derman olmuşlarda topu da hemen taça atıyorlar.
Acaba benim prostata çok mu zarar verdi bu enjeksiyonlar, niye geçmiyor bu kanama, bi fikriniz var mı?
Slm kardesim, ben allahtan 3 defa oldum, zaten kötü duruma geldigimi anlayinca devam etmedim.Benden cok sukur kan gelmemisti.Evet prostata zarar verdigi kesin. Prostatin iç yapisi birbirinden farkli dokulardan olusmus hassas bir yapiya sahip, bir nevi beyin gibi. İgne ile delik desik ediliyor.
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

insanliktan nasibini almamis kisiler ancak gozgore gore bu işlemi yapmaya devam eder. ben de 3 kez enjeksiyon oldum. olmaz olsaydim. bir insan sadece para kazanmak uģruna bu karaktersizligi nasil yapiyor ve digerlerine manevi ve maddi zarar veriyor anlamiyorum. ahirette yakasına yapışacağim ben onun
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

chem77 yazdı:insanliktan nasibini almamis kisiler ancak gozgore gore bu işlemi yapmaya devam eder. ben de 3 kez enjeksiyon oldum. olmaz olsaydim. bir insan sadece para kazanmak uģruna bu karaktersizligi nasil yapiyor ve digerlerine manevi ve maddi zarar veriyor anlamiyorum. ahirette yakasına yapışacağim ben onun
Slm, sende kanama oldumu? Ya da ne gibi olumsuzluklar yaşadın prostat enjeksiyonundan sonra.
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

cemcak yazdı:
chem77 yazdı:insanliktan nasibini almamis kisiler ancak gozgore gore bu işlemi yapmaya devam eder. ben de 3 kez enjeksiyon oldum. olmaz olsaydim. bir insan sadece para kazanmak uģruna bu karaktersizligi nasil yapiyor ve digerlerine manevi ve maddi zarar veriyor anlamiyorum. ahirette yakasına yapışacağim ben onun
Slm, sende kanama oldumu? Ya da ne gibi olumsuzluklar yaşadın prostat enjeksiyonundan sonra.
kanama oluyor biraz evet. forumda daha once yazmistim. bende mikrop bulasmisti cok kotu olmustum...
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

chem77 yazdı:
cemcak yazdı:
kanama oluyor biraz evet. forumda daha once yazmistim. bende mikrop bulasmisti cok kotu olmustum...
Ne kadar sıklıkta oluyor? Enjeksiyondan evvelde var mıydı?
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

cemcak yazdı:
chem77 yazdı:
cemcak yazdı:
enjeksiyondan once yoktu. o iğne dokuya girince illa ki damarlara da denk gelip kanama yapiyor. prostati fiziken delik desik deforme ediyor. ilerledigi dokulardan dokulararasi mikroorganizma ya da igneyle diş ortamdan mikrop ekilmiş oluyor prostata. dunyada kabul edilmis bir tibbi uygulama degildir bu çok sakat bi uygulama
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

chem77 yazdı:
cemcak yazdı:
chem77 yazdı: kanama oluyor biraz evet. forumda daha once yazmistim. bende mikrop bulasmisti cok kotu olmustum...
enjeksiyondan once yoktu. o iğne dokuya girince illa ki damarlara da denk gelip kanama yapiyor. prostati fiziken delik desik deforme ediyor. ilerledigi dokulardan dokulararasi mikroorganizma ya da igneyle diş ortamdan mikrop ekilmiş oluyor prostata. dunyada kabul edilmis bir tibbi uygulama degildir bu çok sakat bi uygulama
tıbbi değil dersen yanlış olur, denenmiş uygulanmış sonuç alınamamış bırakılmış hala yapanlar kalpazanlar bence
kevin34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen kevin34 »

istanbulda anadolu yakasında karşıda enjeksiyon oldum doktor 6-7 bin tl mi alıp 3 kez yapacağız diye yola çıkmıştık. enjeksiyonu 1 kez yaptı. ve tabikide iyileşememiştim.Devamını yapmayacağını söyledi senin işlemin bu kadar dedi ve beni gönderdi.İnternette bu işi yapan videosu alan 2 doktor vardı onlardan biriniseçtim yaptırdım. bendende kan keldi 10 gün sonra gelmedi. enjeksiyon yaptırmayın. eswt bana fayda yaptı. seansları çok pahalı oyuzden makinenin kendisi 1000 dolar onumu alsam diye düşünüyorum. masaj bu işin sırrı bence ama insan kendi kendine masajı nasıl yapacak.
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

kevin34 yazdı:istanbulda anadolu yakasında karşıda enjeksiyon oldum doktor 6-7 bin tl mi alıp 3 kez yapacağız diye yola çıkmıştık. enjeksiyonu 1 kez yaptı. ve tabikide iyileşememiştim.Devamını yapmayacağını söyledi senin işlemin bu kadar dedi ve beni gönderdi.İnternette bu işi yapan videosu alan 2 doktor vardı onlardan biriniseçtim yaptırdım. bendende kan keldi 10 gün sonra gelmedi. enjeksiyon yaptırmayın. eswt bana fayda yaptı. seansları çok pahalı oyuzden makinenin kendisi 1000 dolar onumu alsam diye düşünüyorum. masaj bu işin sırrı bence ama insan kendi kendine masajı nasıl yapacak.
O adam sahtekarın teki idrardan da pcr yaptırdımı size onuda yapar sonra ilk Tedaviden sonra düzelme yok dediğimde ben sana iyileşirain demedimkü der çıkar i
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

Kronik23 yazdı:
kevin34 yazdı:istanbulda anadolu yakasında karşıda enjeksiyon oldum doktor 6-7 bin tl mi alıp 3 kez yapacağız diye yola çıkmıştık. enjeksiyonu 1 kez yaptı. ve tabikide iyileşememiştim.Devamını yapmayacağını söyledi senin işlemin bu kadar dedi ve beni gönderdi.İnternette bu işi yapan videosu alan 2 doktor vardı onlardan biriniseçtim yaptırdım. bendende kan keldi 10 gün sonra gelmedi. enjeksiyon yaptırmayın. eswt bana fayda yaptı. seansları çok pahalı oyuzden makinenin kendisi 1000 dolar onumu alsam diye düşünüyorum. masaj bu işin sırrı bence ama insan kendi kendine masajı nasıl yapacak.
O adam sahtekarın teki idrardan da pcr yaptırdımı size onuda yapar sonra ilk Tedaviden sonra düzelme yok dediğimde ben sana iyileşirain demedimkü der çıkar i
naşkalarının canını da yakmaması, yeni kurbanlar olmaması için birşeyler yapılmalı
kevin34

Mesaj gönderen kevin34 »

chem77 yazdı:
Kronik23 yazdı:
naşkalarının canını da yakmaması, yeni kurbanlar olmaması için birşeyler yapılmalı
aynen benide başından attı bu şekilde. dertleri para bu durumda olan insanların paralarını alıp sonrada başından def ediyorlar.
kevin34

Mesaj gönderen kevin34 »

kevin34 yazdı:
chem77 yazdı:
Kronik23 yazdı: O adam sahtekarın teki idrardan da pcr yaptırdımı size onuda yapar sonra ilk Tedaviden sonra düzelme yok dediğimde ben sana iyileşirain demedimkü der çıkar i
aynen benide başından attı bu şekilde. dertleri para bu durumda olan insanların paralarını alıp sonrada başından def ediyorlar.
bana pcr dan ultrasano herey yaptırdı hepsinden ayrı ayrı para aldı
ruarmodies
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen ruarmodies »

Allah hepinizden şu Cuma vakti razı olsun. Yaşadıklarınızı bu kadar içten ve samimi olarak yazdığınız için teşekkürler. İnşallah hepimiz şifa bulacağız güzel insanlar ya da en azından hayat kalitemizi etkilemeyeceği hale geleceğiz. Dua ve sabır..
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

Mert34 yazdı:Bende enjeksiyon oldum bu şahısa berbat oldum uzak durun ne paralar harcadık yav haram zıkkım olsun diyorum
kimdir bu sahis arkadasim paylasin da bileleim , sonucta doktor paylasimi yapiyoruz bu sitede , zafer oyman olsun eskisehirdeki huseyin hoca olsun ...
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

chem77 yazdı:
Mrshadow yazdı:Abi psikilojik sorunlar herkese inanmayi sagliyor. Burada 1500 tl e ot satan insanlar bile ekmek yedi maalesef :(

Neyse anliyorum durumunu. Benim yapabilecegim en buyuk cilginlik ice bosalmayi goze alip tumt yaptirmak olur o da 50 yasi gecince
Psikolojik sorunlar demesek şuna ! Çaresizlik daha doğru olur. Bu hastalikta en buyuk sorun doktorlarin kifayetsiz kalip hasta psikolojisinin bozuk oldugunu dusunmesi zaten. bu hastalik manevi yonden oldukca yipratici olabiliyor.
Prensipte antibiyotik gecisi olmayan bu dokuya direkt enjeksiyon akilci gelse de pratikte ters tepmektedir. kadir bey de ayni uygulama nedeniyle daha kotu olmustur gecmiste
tespit dogru , muhendis gibi yaklasmissin olaya ... meslektas olabiliriz ...
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

esanjor01 yazdı:
Mert34 yazdı:Bende enjeksiyon oldum bu şahısa berbat oldum uzak durun ne paralar harcadık yav haram zıkkım olsun diyorum
kimdir bu sahis arkadasim paylasin da bileleim , sonucta doktor paylasimi yapiyoruz bu sitede , zafer oyman olsun eskisehirdeki huseyin hoca olsun ...
Kardeş hukuki sakıncası olur diye burdan paylaşamıyoruz
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

bu ahlaksız doktor fatih yenikapıda. yanımda 2 tane tipinde meymenet olmayan at hırsızı kılıklı bebe var. biri kasiyer diğeri enjeksiyon öncesi yardımcı. rezil adamın adı levent ve insanların çaresizliğinden yararlanıyor. başka ülkede olsa diplomasını elinden alırlar. insan olmasam, karşımdaki insan olmasa, Allah hesap sormasaydı ....
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

Kronik23 yazdı:
esanjor01 yazdı:
fatih te yeri adı levent
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

Enjeksiyon olmayın, sakın haaa
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

yani bu adam adını zikredeni mahkemeye veriyor oylemi bende onu cimere yazicam bakalim kac kisiye fatura kesiyor ayrica bu enjeksiyon kokteyili neye dayanarak yapiyor isyeri steril mi gidip baksınlar tek tek sikayet edicem bunu cimere hemde kimi tanıyorsam onada ettiricem.ki surekli kontrol görsün.
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ifsayok »

chem77 yazdı:
Kronik23 yazdı:
esanjor01 yazdı:
fatih te yeri adı levent
Bu adam HPV forumlarinda da soyle halleriz boyle hallederiz diye musteri avinda.. Allah askina bir doktorun internet forumunda isi ne olur? Mantikli dusunun, hastasi yoksa ya da para pesindeyse forumda musteri arar.
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

Enjeksiyon oldum bu doktor bozuntusuna, 3 yıl boyunca spermimden kan geldi, zafer hoca’ya 1 yıldır tedavi oluyorum, yeni yeni düzelmeye başladım. Tekrar söylüyorum, prostat enjeksiyonu kabul edilmiş bir tedavi değil, olupta iyi olanı duymadım.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

ifsayok yazdı:
chem77 yazdı:
Kronik23 yazdı: Kardeş hukuki sakıncası olur diye burdan paylaşamıyoruz
fatih te yeri adı levent
Bu adam HPV forumlarinda da soyle halleriz boyle hallederiz diye musteri avinda.. Allah askina bir doktorun internet forumunda isi ne olur? Mantikli dusunun, hastasi yoksa ya da para pesindeyse forumda musteri arar.
Levent Türk doktor iyi ettiği insan yok ben face den iyileşen hastalarınız neden yorum atmıyor ya da bize referans hasta gösterin dediğim de engellenmiştim
Kaan2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kaan2 »

Cernilton siparişi verdim bugün arkadaşlar daha önce kullanan Oldumu? 10 günde elimde olacak 200 tablet var içinde