PROSTATIT ICIN ROBOTIK RADIKAL PROSTATEKTOMI

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: PROSTATIT ICIN ROBOTIK RADIKAL PROSTATEKTOMI

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ozgurdodi yazdı:tarivid 400 mg 3 kutu 1x1 ve artrıl 600 mg 2x1 denermisin bide
merhaba özgür,hangi ilaçları ağırlıklı kullandınız acaba.en çok faydayı hangi ilaç kürü verdi.bitkisel kullandınız mı?
etmen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen etmen »

zindan sana özelden yazdım telefon ile görüşelim
prostagod
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen prostagod »

sevgili zindan tur ameliyatını ne zaman oldun nerde oldun tur dan sonra bütün şikayetlerin 3 yıllığına tamamen geçti mi ?
cevap verirsen sana minettar olurum
menemen

Mesaj gönderen menemen »

amelıyat olacak kadar kotu mu yaw bu hastalık
yada bızdemı bu kadar agrı yapmıyo
zindan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen zindan »

Agrin batman yangin sizin yoksa hic bozma keyfini menemen.. ben yuruyemiyorum prostatitten..
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

sevgili kardeşim ZİNDAN a
"Allah dağına göre kar yağdırır" diye bir söz vardır, hepiniz duymuşsunuzdur.
Bize hep kabullenmenin bir erdem olduğu öğretildi başımıza geleni kader kabul edip onunla yaşamanın kutsallığından bahsedildi.
Yakalandığımız hastalıktan dolayı acı çektik kimi zaman utandık kimseye söylemeden bu içimizdeki fırtınayla mücadele ettik
ya da kabullenip içimize gömdük.
O kabullenmedi ,
Bilmediği bir alanda elinde herhangi bir güç,bilgi birikim olmadan bu illetle savaştı
prostat masajı,enjeksiyon,sinir blokajı,tur ameliyatı.
Aklınıza gelecek her yöntemi denedi genç yaşına ve kısıtlı imkanlarına rağmen.
Ve şimdi kimsenin yapmadığı,yapamadığı bir şey yapıyor.
ROBOTİK RADİKAL PROSTATEKOMİ
Belki bunu yaparak bu alandaki bütün tabuları yıkacak,belki literatüre geçecek ,belki bu illete yakalanan ,hayatı kararan herkese UMUT IŞIĞI olacak.
Sevgili ZİNDAN
Mücadelenin ve kahramanlığının önünde saygıyla eğiliyorum.
Ve arkadaşlar sizden de bedenini ve gençliğini bu yola vakf eden genç arkadaşımız için en azından bir dua etmenizi diliyorum.
sevgili ZİNDAN
2 gün sonra olacağın ameliyatında sana başarılar ve şifa diliyorum.
yüreğiM yüreğimiz seninle allah a emanet ol.
KAHRAMAN KARDEŞİM
zindan

Mesaj gönderen zindan »

Allah bu yolda bana yardim etsin.. cok tesekkurler abi.. keske buralara gelmeseydik ama bu benim kaderimdi savasmak mucadele etmek ruhumda vardir..ama artik yoruldum iyiyken buralara geldik dedigim gibi kaderdi.. insallah guzel sonuclar alacagiz
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

benim düşünceme göre de ameliyat işini bir süre unut.en azından doktorun ameliyat edip kurtardığı kişinin iletişim bilgilerini alıp onunla konuş.çünkü bazı doktorlar para için olmadık şeyler yapabiliyorlar.yürüyemeyecek durumda olup da sonradan şikayetlerini çok hafif düzeylere indirebilmiş bir çok kişi tanıdım.ameliyat işinin geri dönüşü yok.
zindan

Mesaj gönderen zindan »

Abit kardesim inmiyor sikayetler nasil indirecez
zindan

Mesaj gönderen zindan »

Doktor ameliyat icin paraya hic karismadi bile hastane ilgileniyor parayla ve memorial kadikoy sifa yada baska hastanelerin fiyatinin cok altinda bir fiyatla giriyorum ameliyata
son

Mesaj gönderen son »

Zindan kardeşim görüyorumki hepimiz gibi senide psikolojik olarak çok etkilemiş bu hastalık insanın acısı nerdeyse canı oradadır diye bir söz var ama derim ki pire için yorgan yakma sen bu ameliyat işini bir daha düşün Allah esirgesin Midyata pirince giderken eldeki bulgurdan olma geri dönüşü olmayan bir yola girme
Dolphin61

Mesaj gönderen Dolphin61 »

@zindan bence doktorla son bir kez gorus riskler altında. Prostati aldirirsan meni disari atilamayabilir bosaltimda. Çocuğun varmı ? Kaç yasindasin vs önemli şeyler bunlar. Prostati aldırip şikayetlerin devam edebilir...
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Arkadaşlar benim durumum da zindanınkiyle aynı. Onun yaptırdıklarını bende yaptırdım. Sinir blokajı, prostata enjeksiyon,ilaçlar..vb. Ben de sürekli ağrı,sızı içerisindeyim. Oturamıyorum. Ameliyatı ben de yaptırmak istiyorum.
son

Mesaj gönderen son »

Vay amk ne hastalıkmış yahu bir erkek prostatını aldıracak kadar gözü döndüyse tıp biliminin mutlaka bu hastalığın tedavisi için ciddi ciddi kafa yorması gerek
son

Mesaj gönderen son »

Zindan rektoskopi yada kolonoskopi yapıldımı önce bunu bir yaptır belki uzun süre antibiyotik kullanımı sonucu kalınbağırsakta iltihabi bir hastalık olmuş olabilir buda yanma yapabilir
son

Mesaj gönderen son »

Arkadaşlar Sayın Dr.Ali hataya sorduğum sorunun aynen cevabı;Değerli hocam Allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin;hocam iki tane tanıdığım pi hastası var apış arasındaki yanmalardan o kadar bıkmış usanmışlarki ikisininde yaşının çok genç olmasına rağmen prostatı aldıracak kadar gözü dönmüş bu hastalık insanı bu noktaya getirirmi bu kadar zor çaresiz bir hastalıkmı
Cevap:
Öncelikle Geçmiş olsun;
Evet bu hastalık insanları bu hale getiriyor. Ama anlatamıyoruz Pİ nin tedavisi ameliyat değildir diye.
Allah yardımcıları olsun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
Tsunami1151

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

Umarım ameliyat olmazsın kac yaşındasın bilmiyorum ama prostat alindiktan sonra içe boşalma olayları çok oluyor ve o duygu çok ugrenç birşey . Bu hastaligin ana nedeni bagisiklik sisteminin zayif olmasi. Aynı bademcik iltihabi gibi birsey vucut kendi uretiyor. Zamanla muhakkak duzelir kendine iyi bakarsan duzenli beslenirsen sirke sogan sarimsak cok faydali. Bol bol ilişkiye gir ben gunde 2 3 kere girmeye calisuyrum ve cok faydasi oluyor akintim ve makat bolgesindeki yanmalar baya azaldi doktor 2 tane ilac verdi onlarda baya rahatlatti. Bu hastalikta kilit roller bu daha sonrasi iyi istirahat üşümemek ve iğneli antibiyotik tedavisi. Bunları dene faydasini goreceksin.
son

Mesaj gönderen son »

Tsunami1151 yazdı:Umarım ameliyat olmazsın kac yaşındasın bilmiyorum ama prostat alindiktan sonra içe boşalma olayları çok oluyor ve o duygu çok ugrenç birşey . Bu hastaligin ana nedeni bagisiklik sisteminin zayif olmasi. Aynı bademcik iltihabi gibi birsey vucut kendi uretiyor. Zamanla muhakkak duzelir kendine iyi bakarsan duzenli beslenirsen sirke sogan sarimsak cok faydali. Bol bol ilişkiye gir ben gunde 2 3 kere girmeye calisuyrum ve cok faydasi oluyor akintim ve makat bolgesindeki yanmalar baya azaldi doktor 2 tane ilac verdi onlarda baya rahatlatti. Bu hastalikta kilit roller bu daha sonrasi iyi istirahat üşümemek ve iğneli antibiyotik tedavisi. Bunları dene faydasini goreceksin.
Doktorun sana verdiği o iki ilaç hangileri?
Tsunami1151

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

son yazdı:
Tsunami1151 yazdı:Umarım ameliyat olmazsın kac yaşındasın bilmiyorum ama prostat alindiktan sonra içe boşalma olayları çok oluyor ve o duygu çok ugrenç birşey . Bu hastaligin ana nedeni bagisiklik sisteminin zayif olmasi. Aynı bademcik iltihabi gibi birsey vucut kendi uretiyor. Zamanla muhakkak duzelir kendine iyi bakarsan duzenli beslenirsen sirke sogan sarimsak cok faydali. Bol bol ilişkiye gir ben gunde 2 3 kere girmeye calisuyrum ve cok faydasi oluyor akintim ve makat bolgesindeki yanmalar baya azaldi doktor 2 tane ilac verdi onlarda baya rahatlatti. Bu hastalikta kilit roller bu daha sonrasi iyi istirahat üşümemek ve iğneli antibiyotik tedavisi. Bunları dene faydasini goreceksin.
Doktorun sana verdiği o iki ilaç hangileri?
Yaklaşık 2 haftadır.
Lioresal ve flomax mr kapsul gunde 1 er tane iciyorum çok aman aman bi faydası olmadı ama gene de baya rahatlama sağladı arada içe boşalma olayı yapmış olmasına ragmen. Belki bu forumda en fazla antibiyotik ilaç çeşidi deneyen benimdir şu ana kadar kullandığım ilaçlar arasında genta iğne den sonra en etkili gelenleri bunlar. Agustos sonuna doğru çok daha farkli bir tedavi yöntemi deneyeceğim vucudumu dinlendiriyorum. Bu arada bende üreyen mikrop streptekok hep antibiyogram kulturune gore hareket ediyorum.
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Zindan arkadaşımız son durumun nedir?
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

ZINDAN KARDESIM BASTA OLMAK UZERE HERKESE SIFA VE GECMIS OLSUN DILEKLERIMI SUNARIM
YANLIZ ANLAMADIGIM KADARI ILE ZINDAN KARDESIMIZ TUR AMELIYATI OLDU HANGI TUR BILMIYIRUM LAZER AMERIKAN TEK BILDIGIM KASARI ILE BU AMELIYAT OLDUGUNDA ODEM KALIFIKASYON FAZLALIKLAR ALINARAK PROSTATIN BELLI SURE DUZELIP RAHATLAMASIDIR TUR CERAHI YONTEM OZEL HASTANELERDE EN AZ 1500 TL CIVARI .SIZIN BU AMELIYAT KAFA KARISTIRDI.
YENI EN SON SISTEM TUMT MICRODALGA CERAHI BAYILMADAN HASTANEDE YATMADAN 15 DAKIKA ISI ILE YAKARAK TEMIZLEYEN BU YONTEM PROSTATIT ICIN UYGUN DOKTORLARIN ONERDIGI BU MUDALE MALIYET 3000 TL DEVLET HASTENELERINDE VARMI BILMIYORUM
AMA BEN DOKTORLARA PROSTATIT ICIN TEK COZUMUN DA VINCI ROBOTIK CERAHI OLDUGUNU ILETIYORUM HEKIMLER OLMAZ ROBOTIK KANSER HASTALARI ICIN UYGUN DIYORLAR ISIN ICINDEN CIKIYORLAR AMA BU PROSTATI ODEM KALIFIKASYON ENFEKSIYON NE VARSA TEMIZLEYEN BIR CIHAZ TABII DOKULARA ZARAR VERMEMEKTEDIR.
UMIT EDIYORUM TUMT DERKEN YAKINDA PROSTATIT ICIN YAKINDA DAVINCI ROBOTIK CERAHI KESIN TEDAVI OLACAKTIR HEMDE KISA SUREN OPERASYON SONUCUNDA
IYI AKSAMLAR....
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

Caresiz yazdı:ZINDAN KARDESIM BASTA OLMAK UZERE HERKESE SIFA VE GECMIS OLSUN DILEKLERIMI SUNARIM
YANLIZ ANLAMADIGIM KADARI ILE ZINDAN KARDESIMIZ TUR AMELIYATI OLDU HANGI TUR BILMIYIRUM LAZER AMERIKAN TEK BILDIGIM KASARI ILE BU AMELIYAT OLDUGUNDA ODEM KALIFIKASYON FAZLALIKLAR ALINARAK PROSTATIN BELLI SURE DUZELIP RAHATLAMASIDIR TUR CERAHI YONTEM OZEL HASTANELERDE EN AZ 1500 TL CIVARI .SIZIN BU AMELIYAT KAFA KARISTIRDI.
YENI EN SON SISTEM TUMT MICRODALGA CERAHI BAYILMADAN HASTANEDE YATMADAN 15 DAKIKA ISI ILE YAKARAK TEMIZLEYEN BU YONTEM PROSTATIT ICIN UYGUN DOKTORLARIN ONERDIGI BU MUDALE MALIYET 3000 TL DEVLET HASTENELERINDE VARMI BILMIYORUM
AMA BEN DOKTORLARA PROSTATIT ICIN TEK COZUMUN DA VINCI ROBOTIK CERAHI OLDUGUNU ILETIYORUM HEKIMLER OLMAZ ROBOTIK KANSER HASTALARI ICIN UYGUN DIYORLAR ISIN ICINDEN CIKIYORLAR AMA BU PROSTATI ODEM KALIFIKASYON ENFEKSIYON NE VARSA TEMIZLEYEN BIR CIHAZ TABII DOKULARA ZARAR VERMEMEKTEDIR.
UMIT EDIYORUM TUMT DERKEN YAKINDA PROSTATIT ICIN YAKINDA DAVINCI ROBOTIK CERAHI KESIN TEDAVI OLACAKTIR HEMDE KISA SUREN OPERASYON SONUCUNDA
IYI AKSAMLAR....
Umarim tedavisi budur ve uygulanır yakinda hocam ..
Hepsi geçecek
etmen

Mesaj gönderen etmen »

zindan prostatını robotik cerrahi ile aldırdı kendisinden haber alan arkadaş varmı
son

Mesaj gönderen son »

Arkadaşlar bu hastalıkta ameliyatın yeri yok kafanızdan çıkarın
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Cok keskin konusmussun SON kardes doktorlar bu kadar net konusmazken. Hic bir seyi bilmezken kendi ilacimizi antibiyotimizi biz soylerken leblebi seker gibi bunlari kullamissken Inanin bu forum masallah doktorlardan daha bilgili Ama iyilesen parrmakla zor sayiyoruz.. Bu sirf sana degil elestirim genel Ama hep ayni seyler konusuldu Sonuc yok Hala ayni seyler konusuluyor Son kardes Insan boyle yeni seyleri duyunca bir umut bekliyor
Ya buraya Uzmanlar ve doktorlar giriyor ondan bu kadar net konusuyorlar.Ama bizim yanimizda eveleyip kekeliyip bos bos gereksiz tahlill tetkikleri yaptiriyorlar Ozellikle ozel hastane doktorlari
Zindan kardesim prostat alinacak diyor ama bence oyle degil Basarisiz Tur ameliyati sonrasi kalan kalinti kalifikasyon Odem bunu temizleyecek bu alet veya Robot dokulara zarar vermeden bu isi yapar.
Bu uygulama ilk ve yeni bir sey olacak bekleyelim gorelim
Zindan kardesimize dua edelim Sifasini bulsun
Arkadaslar ben Doktor degilim o tahlil lokosit yok erosirit ben anlamam brn iyilesmeme bakarim Hem tam iyilesme
Simdi soyluyorim ben ve bazi arkadaslar yuzde 40 yuzde 50 iyiyiz diye Bu sene kis sert gececek onemli olan kendimizi koruyarak Iyi olalim Bagisiklik sistemimiz guclu tutalim