TUM T İŞLEMİ HAKKINDA

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
Urolog5

Re: TUM T İŞLEMİ HAKKINDA

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bu ısĺemin turkiyenin her yerindeki fiyatı ayni ..30 bin tl
canberkoner
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen canberkoner »

30 bin TL imiş rakam hoca mesaj attı özelden ilgilenenler için.
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Bakteri varsa da etkili mi bu işlem yoksa bakteri yoksa ya da bakteri bitirildikten sonra mı etkili? Bir de tek seans mı sadece yoksa duruma göre mi?
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bakteriyelde ve nonbakteriyelde etkili.tek seans.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Urolog5 yazdı:Bakteriyelde ve nonbakteriyelde etkili.tek seans.
Penis kökünde, penis ucunda, perinede ağrı, bastırınca batma
Penis ucunda aşırı hassasiyet, Pelvik kaslarda gerginlik, sık idrar, ereksiyon da Ağrı. Boşalırken penis kökünden meninin zor çıkması.

İstanbulda Tibet hocays ya gittim muayene ve şikayetlerimi not ettikten sonra sende prostatit yok dedi.
Makat içinden bir yere bastırdı burda ağrı varmı dedi evet dedim, sorunun kas spazmı dedi. 8 seans fizyoterapi tedavisi aldım sorun geçmedi. Ne yapmam lazım hocam bilemedim?
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bizim bir pelvik terapi cihazimiz var makattan ince bir prob konuyor. Sonra cihaz çaliştiriliyor.pelvik kaslari çaliştiriyor. Uyarici sinyaller yolluyor.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bununla birlikte pelvik taban kaslarina yönelik agizdan ilac tedavisi ile olumlu sonuc alinir diye duşünuyorum
mustafaa

Mesaj gönderen mustafaa »

Urolog5 yazdı:Bununla birlikte pelvik taban kaslarina yönelik agizdan ilac tedavisi ile olumlu sonuc alinir diye duşünuyorum
Eklemeyi unuttum idrardan sonra penis ucunda ağrı ve idrarı başlatırken penis kökünde ara ara ağrı Ayriyeten peniste ve tesislerde geri çekilme, üşüme ve peniste sert duruş var, penis ucu iç çamaşırına değdikçe ağrı yapıyor bu semptomların tamamı kaslarlamı alakalı daha hiçbir doktor bana kesin bir cevap vermedi. Egzersizler ağrı düzeyini anlık olarak hafifletiyor ama geçmiyor.

Doktorun teşhis ettiği nokta sol ön levator kasında spazm olduğunu söyledi ve bu durum penis kökündeki idrarı durdurup başlatmaya yarayan kastada sanki spazm varmış gibi ağrı oluyor. Bu kas bukadar semptomu tek başına yapabilirmi?
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Evet bu sikayetleri yapabilir. Prostatitte de ayni semptomlar var. Prostatitten suphe edilip bir kultur pcr yaptirabilirsin. Yine bir kontrastli pelvik mr cektirebilirsin bu sikayetlerin sebeplerine yonelik. Bunlar teshisi daha netlestirecektir.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Urolog5 yazdı:Bununla birlikte pelvik taban kaslarina yönelik agizdan ilac tedavisi ile olumlu sonuc alinir diye duşünuyorum
Merhabalar Levent hocam, ağızdan hangi ilaçları reçete ediyorsunuz pelvik taban için
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Ilaç ismi veremiyoruz buradan. Özellikle ciddi ilaçları
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Urolog5 yazdı:Ilaç ismi veremiyoruz buradan. Özellikle ciddi ilaçları
Pelvik spazma diazepam iyi geliyormuş sanırım. Hemoroid sıkıntım var onu halledip size gelicem zaten o zmn görüşürüz. Kolay gelsin.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

jamiryo yazdı:
Urolog5 yazdı:Ilaç ismi veremiyoruz buradan. Özellikle ciddi ilaçları
Pelvik spazma diazepam iyi geliyormuş sanırım. Hemoroid sıkıntım var onu halledip size gelicem zaten o zmn görüşürüz. Kolay gelsin.
Sağolun gorüşmek üzere
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

mustafaa yazdı:
Eklemeyi unuttum idrardan sonra penis ucunda ağrı ve idrarı başlatırken penis kökünde ara ara ağrı Ayriyeten peniste ve tesislerde geri çekilme, üşüme ve peniste sert duruş var, penis ucu iç çamaşırına değdikçe ağrı yapıyor bu semptomların tamamı kaslarlamı alakalı daha hiçbir doktor bana kesin bir cevap vermedi. Egzersizler ağrı düzeyini anlık olarak hafifletiyor ama geçmiyor.

Doktorun teşhis ettiği nokta sol ön levator kasında spazm olduğunu söyledi ve bu durum penis kökündeki idrarı durdurup başlatmaya yarayan kastada sanki spazm varmış gibi ağrı oluyor. Bu kas bukadar semptomu tek başına yapabilirmi?
Farate Tumtun pevlik kaskara iyi geldiğini ifade etmisti. Pevlik kasların kasılmasının sebebi prostat. Forumda doktorlar vs cok pevlik pevlik diyolar ama fizik tedavi sadece mevcut durumu hafifletiyor. 10 seans tedavi al. Alkol al nüks yersin. Normalde sorun kasta olsa ne alaka alkol. Bu prostatı halletmek gerekiyor bence
Hakanvanlı

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Ben deneyecem ya Tumt u en büyük korkum buda olmazsa neyaparım. 2014 de basladı bel sogukluguyla... mikrop yok lökesitte baktırdım kac defa cıkmiyor. Ozon tedavisi aldım. Yok yok olmadı. Allah sizlerden razı olsun. Dünyada tek gibiydim. Doktorlar görünce pislik geldi gibi bakıyolar canımdan bezmistim.

Bu tedavi Diyarbakır memorialda 35 bin, levent hoca 30 000. Eskisehirde 20 000, Mesut Yesil Bursa 25 bin, Gözde hastanesi İzmir 20 000. Birine karar verip yaptıracagım. Cihazlari bir arastırayım.
James

Mesaj gönderen James »

Hakanvanlı yazdı:Ben deneyecem ya Tumt u en büyük korkum buda olmazsa neyaparım. 2014 de basladı bel sogukluguyla... mikrop yok lökesitte baktırdım kac defa cıkmiyor. Ozon tedavisi aldım. Yok yok olmadı. Allah sizlerden razı olsun. Dünyada tek gibiydim. Doktorlar görünce pislik geldi gibi bakıyolar canımdan bezmistim.

Bu tedavi Diyarbakır memorialda 35 bin, levent hoca 30 000. Eskisehirde 20 000, Mesut Yesil Bursa 25 bin, Gözde hastanesi İzmir 20 000. Birine karar verip yaptıracagım. Cihazlari bir arastırayım.
Hakan hocam yanlis anlamayın ama size şunu soylemek istiyorum sizin ayak bacak elde üşüme yapıyor sanırım bunun için biraz spor takviye denemesi yapsanız iyi olmazmi
Cunki bana göre bu lanet işte en kotu durum ağrı ve ve idrar problemleri sizde bunlar yok iyice düşünün derim
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Gözde yapmiyor şu an ersinle ďaha dün konuştum
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Hakanvanlı yazdı:Ben deneyecem ya Tumt u en büyük korkum buda olmazsa neyaparım. 2014 de basladı bel sogukluguyla... mikrop yok lökesitte baktırdım kac defa cıkmiyor. Ozon tedavisi aldım. Yok yok olmadı. Allah sizlerden razı olsun. Dünyada tek gibiydim. Doktorlar görünce pislik geldi gibi bakıyolar canımdan bezmistim.

Tempro disindakiler yeni cihaz değil. Eski tip cihazlara guvenmeyin. Turkiyede su an en yeni cihaz tempro
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Urolog5 yazdı:Gözde yapmiyor şu an ersinle ďaha dün konuştum
Ben 1 ay önce fiyat almistım. Fiyatlar ülkenin sartlarınsa hızlı değisiyor. Demek bırakmıslar. Oradaki cihaz eskiydi. İki üyemiz Hola ile bir uye daha burada tumt oldular basarisız oldu tedavileri.
Hakanvanlı

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

James yazdı:

Hakan hocam yanlis anlamayın ama size şunu soylemek istiyorum sizin ayak bacak elde üşüme yapıyor sanırım bunun için biraz spor takviye denemesi yapsanız iyi olmazmi
Cunki bana göre bu lanet işte en kotu durum ağrı ve ve idrar problemleri sizde bunlar yok iyice düşünün derim
Oluyor kardesim. Agrıda oluyor ama ben dısarda calıstığimdan. Üşüme gelince titreme krizine giriuorum daha etkiliyor. Üşüme genelde ağriyla artıyor.
James

Mesaj gönderen James »

Hakanvanlı yazdı:
James yazdı:

Oluyor kardesim. Agrıda oluyor ama ben dısarda calıstığimdan. Üşüme gelince titreme krizine giriuorum daha etkiliyor. Üşüme genelde ağriyla artıyor.
Anlamıyorum ya kalça ayak bacak bel ağrısı nasıl yapar bu organ kafam almıyor fındık kadar
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Tumt u olmaktan korkuyorum işlemden değil bu da yaramazsa ne yaparım diye korkuyorum. Şimdi tumt olurum ya diye avunuyorum
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Doktorlar hep eswt diyrlar sizce eswt i tumt mu?
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Bakteriyelde işe yarıyor diyorlar. Coskun hoca bakteriyele öneriyor. Özellikle benim gibi belirli igne antileri kullanınca hastalıgın gecer gibi oldugu bırakınca inatcı bir şekilde nüks eden sürekli prostat sıvısında aynı bakteriyi yakalayan biri için birebirmişşşş. Fiyatı aynı verdi o da. Ben denemeyi düşünüyorum bu aralar ciddi ciddi. Kalıcı yan etki olmaması en büyük avantaj. İşe yarar yaramaz bilemem ama kalıcı yan etki kesinlikle yoksa denenebilir. 2 - 3 gün üretra sızısı cekeriz biter gider. Acının allahını cekiyoruz zaten kac yıldır =)
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Ama gel gelelim iki haftadır düzenli kardiyoya başladım. Yüzde 80'e geldim. Bu nasıl bakteriyel kaslarla ilgili bisey var sanki dedirtiyor da adama. Garip yaa..