TUM T İŞLEMİ HAKKINDA

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
Bardo

Re: TUM T İŞLEMİ HAKKINDA

Mesaj gönderen Bardo »

odysiea87 yazdı:
Bardo yazdı:
odysiea87 yazdı: Cok sağ ol canım abim.
Ody iyilesirsen gidersen özleyeceğiz neşeli yorumlarinı. Doktor basari sansını nasıl görüyor? Neden Bursada yaptırıyorsunuz Hakanvanlıda Bursada yaptırdı.?
Aman inşallah özlersiniz :)

Ban Manisalıyim. İzmir yakın Ersin var İzmirde onun basarısız vakkaları var. Makınası eski falan diyorlar.Eskisehirde Coskun bi 5000 daha ucuz ama ben ona güvenmiyorum. Bu adamın makina 2022 model. Hakan abiyle konustum ilerleme var deyince dümeni buraya kırdik. Doktor şaibeli konuşuyor yüzde 75 oranında semptomlarda gerileme olabilir falan. Ama dürust adam. Hakan abiyle beraber prostatitli 5 kişiye yapmıs şimdiye kadar ben 6 olacağım. Yani özel bir sebebi yok.
İnsallah iyi olur abim . Fiyatlar cok yüksek
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Bardo yazdı:
odysiea87 yazdı:
Bardo yazdı: Ody iyilesirsen gidersen özleyeceğiz neşeli yorumlarinı. Doktor basari sansını nasıl görüyor? Neden Bursada yaptırıyorsunuz Hakanvanlıda Bursada yaptırdı.?
Aman inşallah özlersiniz :)

Ban Manisalıyim. İzmir yakın Ersin var İzmirde onun basarısız vakkaları var. Makınası eski falan diyorlar.Eskisehirde Coskun bi 5000 daha ucuz ama ben ona güvenmiyorum. Bu adamın makina 2022 model. Hakan abiyle konustum ilerleme var deyince dümeni buraya kırdik. Doktor şaibeli konuşuyor yüzde 75 oranında semptomlarda gerileme olabilir falan. Ama dürust adam. Hakan abiyle beraber prostatitli 5 kişiye yapmıs şimdiye kadar ben 6 olacağım. Yani özel bir sebebi yok.
Kesin cözüm olsa para deği abi. Sehir sehir doktor doktor test test gezergen kac kati gidiyor bana biopsi bile yaptılar
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

odysiea87 yazdı:
Bardo yazdı:
odysiea87 yazdı: Aman inşallah özlersiniz :)

Kesin cözüm olsa para deği abi. Sehir sehir doktor doktor test test gezergen kac kati gidiyor bana biopsi bile yaptılar
Abi İzmirde Ersinden baska Evren İşikda yapiyor Tumt fiyat bilmiyorum bana önermisti makina bilgim yok
odysiea87

CanÖzdilek yazdı:
odysiea87 yazdı:
Bardo yazdı: İnsallah iyi olur abim . Fiyatlar cok yüksek
Abi İzmirde Ersinden baska Evren İşikda yapiyor Tumt fiyat bilmiyorum bana önermisti makina bilgim yok
Burasi icime yattı abim. Gide gele alıstik yol değil insanlar yoruyor beni.

Tüm arkadaslara Tumt un kesin cözüm olmadigi yöntemlerden sadece biri oldugunu hatırlatmak istiyorum
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

odysiea87 yazdı:
Bardo yazdı:
odysiea87 yazdı: Aman inşallah özlersiniz :)

Ne diyim.abi haklısin
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

inşallah iyileşirsin ody hocam bu hastalık yordu hepimizi.
odysiea87

jamiryo yazdı:inşallah iyileşirsin ody hocam bu hastalık yordu hepimizi.
Sag ol Jamiryom Allah razi olsun
Ylcngnl
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ylcngnl »

İyileşme olursa bizi haberdar edin hocam bende araştıyorum niyetine girdim yaptıracağım belki bu tedaviden şifa buluruz
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

odysiea87 yazdı:
geçmiş olsun, levent hoca yı neden düşünmediniz?
odysiea87

ap0calypse yazdı:
odysiea87 yazdı:
geçmiş olsun, levent hoca yı neden düşünmediniz?
Sadece Levent hoca değil Tumt kararı alınca 20.ye yakın hocayı düsunmemis oluyorsunuz.
odysiea87

Tumt isi bitti arkadaslar. 10:30 gibi başladık bir saat sürüyor sondasiyla falan Uygulama cok sevimli bir his değil. Sondalı cıktım. Taksiye bindim Otele yerlestim. Ilk deneyim ağrım var birazdan agrı kesici alacagım. Sondada rahasız ediyor. 3 gün sonra sondanın cıkmasını bekleyeceğim. Eğer faydası olacaksa cekilir. Ama buda fayda etmezse artık hem ne yapacağımı bilmiyorum hem bu cektiklerim için üzülürüm
odysiea87

Bunu keske hastane ortaminda yapabilecegimiz merkezler olsa. Cok sahipsiz prostatitler. Kimse ilgilenmek istemiyor.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Geçmis olsun. Umarım iyi olur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Gecmis olsun kardesim..inş şifa olur.
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

odysiea87 yazdı:Tumt isi bitti arkadaslar. 10:30 gibi başladık bir saat sürüyor sondasiyla falan Uygulama cok sevimli bir his değil. Sondalı cıktım. Taksiye bindim Otele yerlestim. Ilk deneyim ağrım var birazdan agrı kesici alacagım. Sondada rahasız ediyor. 3 gün sonra sondanın cıkmasını bekleyeceğim. Eğer faydası olacaksa cekilir. Ama buda fayda etmezse artık hem ne yapacağımı bilmiyorum hem bu cektiklerim için üzülürüm
Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin
MY4545
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen MY4545 »

Geçmiş olsun Allah şifa versin
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin
odysiea87

Orhanbasak yazdı:Geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin
Orhan abim Allah razı olsun. Çok arastırdım.olmadan. Bedava yapılırken sizde bir düşünmüssünüz sonra vazgecmissiniz galiba. Gerek özelden gerek burdan desteğinizi hic esirgemediniz. Belki forumun en deneyimli hastasısını ama bize hep moral verdiniz sağ olun var olun
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

odysiea87 yazdı:
Orhan abim Allah razı olsun. Çok arastırdım.olmadan. Bedava yapılırken sizde bir düşünmüssünüz sonra vazgecmissiniz galiba. Gerek özelden gerek burdan desteğinizi hic esirgemediniz. Belki forumun en deneyimli hastasısını ama bize hep moral verdiniz sağ olun var olun
Odysiea87 kardeşim senin tumt olmadığını iddia ediyorlar bunu belgeleme imkanın var mı?
odysiea87

Turgutk yazdı:
odysiea87 yazdı:
Odysiea87 kardeşim senin tumt olmadığını iddia ediyorlar bunu belgeleme imkanın var mı?
Valla Turgut iddia edenin kim olduğu belli. Neye göre iddia ettiği belli değil. Tumt olduğum doktorun adını dahi vermedim. Forumda Tumtla iyi olan sadece iki kisi var. Farate ve Raci baska kimse yok yanlarına inşallah ben eklensem herkes koşa koşa tumta mı gidicek.Adını vermediğim doktor burdan gidenler için bana komisyon mu verecek Neden böyle bir yalan söyleyeyim tumt olsam ne olur olmasam ne olur. Özel bir klinikte oldum bu tedaviyi elimde belge yok. Tumt olurken resmlerim var. Bursada kaldığım otelin ödeme belgesi var. Otelde sondalı yatarken resimlerim var. Resimleri Hakanvanlı abiyle aynı yerde aynı hocaya olduk. Hakanvanlıya, Watsaptan o gün bana destek olan İzmirli kardeş Can Özdilekle paylastım. İster onlardan iste ister numaranı gonder sanada göndereyim kardeşim.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

odysiea87 yazdı:
Turgutk yazdı:
odysiea87 yazdı: Orhan abim Allah razı olsun. Çok arastırdım.olmadan. Bedava yapılırken sizde bir düşünmüssünüz sonra vazgecmissiniz galiba. Gerek özelden gerek burdan desteğinizi hic esirgemediniz. Belki forumun en deneyimli hastasısını ama bize hep moral verdiniz sağ olun var olun
Valla Turgut iddia edenin kim olduğu belli. Neye göre iddia ettiği belli değil. Tumt olduğum doktorun adını dahi vermedim. Forumda Tumtla iyi olan sadece iki kisi var. Farate ve Raci baska kimse yok yanlarına inşallah ben eklensem herkes koşa koşa tumta mı gidicek.Adını vermediğim doktor burdan gidenler için bana komisyon mu verecek Neden böyle bir yalan söyleyeyim tumt olsam ne olur olmasam ne olur. Özel bir klinikte oldum bu tedaviyi elimde belge yok. Tumt olurken resmlerim var. Bursada kaldığım otelin ödeme belgesi var. Otelde sondalı yatarken resimlerim var. Resimleri Hakanvanlı abiyle aynı yerde aynı hocaya olduk. Hakanvanlıya, Watsaptan o gün bana destek olan İzmirli kardeş Can Özdilekle paylastım. İster onlardan iste ister numaranı gonder sanada göndereyim kardeşim.
Haluk benden iki hafta sonra tumt oldu. Bir para sıkıntısı vardı yoksa benden evvel olacaktı dileyen doktoruda arayabilir. Tumt öyle büyüttünüz gibi büyük bir olay değil. Parası fazla sadece
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

İşe yaradımı peki nasıl gidiyo bide ondan bahsedin verilen paraya degecek bir tedavimi
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

ali ankara yazdı:İşe yaradımı peki nasıl gidiyo bide ondan bahsedin verilen paraya degecek bir tedavimi
Daha erken. İdrar kalma hissi. Debi düsüklügü ve ağrıların bir bölümü gecti. Ama ayak bacak kslca agrıları penis altı ağrisı devam ediyor.
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Rabbim şifa versin hepsi tez zamanda kaybolur işşallah