Turp holep thulep prostat ameliyatı

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Turp holep thulep prostat ameliyatı

Mesaj gönderen murat222 »

Merhaba prostat için bu ameliyatları olan veya tanıdığı olan var mı Babam için değerlendirip karar vericez
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Turp holep thulep prostat ameliyatı

Mesaj gönderen kadir »

murat222 yazdı:Merhaba prostat için bu ameliyatları olan veya tanıdığı olan var mı Babam için değerlendirip karar vericez
Merhaba Murat222 kardesim, geçmis olsun babanın neyi var?
murat222

kadir yazdı:
murat222 yazdı:Merhaba prostat için bu ameliyatları olan veya tanıdığı olan var mı Babam için değerlendirip karar vericez
Sağolasın kadir abim 10 ay önce baypass oldu baypass ameliyatıdan 3-4 sonra prostat çok sıkıştırdı sürekli tuvalet hissi oldu 2-3 üroloji doktoruna götürdüm prostat 60 ml ama üroflometri işeme testi zayıf çıktı.2 doktor ameliyat dedi Hüseyin seçgin bi ultrason la kendim bakayım dedi
Ameliyat için yeni yöntemler var.olursa hangisi olcak onu araştırıyorum Eskişehir de doktor bakıyorum
Sen nasılsın abi iyi misin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

murat222 yazdı:
kadir yazdı:
Sağolasın kadir abim 10 ay önce baypass oldu baypass ameliyatıdan 3-4 sonra prostat çok sıkıştırdı sürekli tuvalet hissi oldu 2-3 üroloji doktoruna götürdüm prostat 60 ml ama üroflometri işeme testi zayıf çıktı.2 doktor ameliyat dedi Hüseyin seçgin bi ultrason la kendim bakayım dedi
Ameliyat için yeni yöntemler var.olursa hangisi olcak onu araştırıyorum Eskişehir de doktor bakıyorum
Murat kardeşim...60 ml baya bir büyük.. ameliyat olmasi onun için iyi olacaktir. Eskisehirde olması daha iyi olacaktır...yanliz çok iyi araştır. Bende iyiyim kardesim işte çok şükür. Sen nasıl oldun? artık görünmüyorsun iyimisin?
murat222

kadir yazdı:
murat222 yazdı:
kadir yazdı: Merhaba Murat222 kardesim, geçmis olsun babanın neyi var?
Murat kardeşim...60 ml baya bir büyük.. ameliyat olmasi onun için iyi olacaktir. Eskisehirde olması daha iyi olacaktır...yanliz çok iyi araştır. Bende iyiyim kardesim işte çok şükür. Sen nasıl oldun? artık görünmüyorsun iyimisin?
Şükür abi iyiyim bi sıkıntım kalmadı elhamdulillah
Abi araştırıyorum da Eskişehir de bir bildiğim Hüseyin hoca var oda hastanede çalışmıyor özel muayenesi var
Başka çok bildiğim bir doktor yok iyi bir cerrah bakıyorum
Birde hangi yöntemle ameliyat daha iyi onu araştırıyorum
2-3 üroloji doktoruyla görüştüm holep için ticari amaçla yapılan bir yöntem dedi 100 gram üstünde prostatlar için idealmiş
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Thulepi araştırdınız mı şu an en son çıkan uygulama o gözüküyor. En önemli iddiası cinselliği etkilemediği ve nüks beklenmediği yönünde.