MEHMETKONYASPOR !!!

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
kevin34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Re: MEHMETKONYASPOR !!!

Mesaj gönderen kevin34 »

kader48 yazdı:Ben bu tedavi hakkında bir ara baya araştırma yapmıştım.

Hastalığın ilk başında olursa çok etkili bir yöntem olduğunu ve tamamen hastalıktan kurtulunabileceğini söyleyen doktorlar var.

Fakat daha önce forumda, enfeksiyonun sadece prostat içinde değil, prostat dışındaki kabuktada mevcut olduğunu okumuştum. Bu yüzden erken tedavide uygulanabilecek bir yöntem.

Fakat enfeksiyon kabukta da mevcutsa, işe yarayacağı konusunda tereddütlerim var.

Herkese çok geçmiş olsun.
kader48 ben bu rahatsızlıktan 12 yıldır kurtulamıyorum bilimin ilerlemesi için dua ediyorum bel ağrısı çok fazla eswt yaptırdım enjeksiyon yaptırdım
zafer hocaya gittim adnan hocaya gittim 40.000 tl para harcadım ilaç doktor vs. ama kurtulamadım bir kurtulan varsa bize yol göstersin diye bir umut
takviye gıdalar hala denemeler yapıyorum
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Ben böle bir açıklamayı kabul etmiyorum tıp terimine bile yanlış ne kabuğu hocam bu portakalmı prostat şişiyor prostat büyümesinde olduğu gibi içi boşaltılmıdı nasıl agrı yapıcak bu kanser deil prostatın belli bir yumuluyor iltihaptan dolayı iltihap gidiyor o doku agrı yapıyor kabul deil bunu istediğiniz doktorada sorabilirsiniz
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kevin34 yazdı:

Hastalığın ilk başında olursa çok etkili bir yöntem olduğunu ve tamamen hastalıktan kurtulunabileceğini söyleyen doktorlar var.

Fakat daha önce forumda, enfeksiyonun sadece prostat içinde değil, prostat dışındaki kabuktada mevcut olduğunu okumuştum. Bu yüzden erken tedavide uygulanabilecek bir yöntem.

Fakat enfeksiyon kabukta da mevcutsa, işe yarayacağı konusunda tereddütlerim var.

kader48 ben bu rahatsızlıktan 12 yıldır kurtulamıyorum bilimin ilerlemesi için dua ediyorum bel ağrısı çok fazla eswt yaptırdım enjeksiyon yaptırdım
zafer hocaya gittim adnan hocaya gittim 40.000 tl para harcadım ilaç doktor vs. ama kurtulamadım bir kurtulan varsa bize yol göstersin diye bir umut
Bende 12 yıldır çekiyorum kurtulmak için uğraşıyorum
kevin34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen kevin34 »

asosyal yazdı:
kevin34 yazdı:

Bende 12 yıldır çekiyorum kurtulmak için uğraşıyorum
birbirimize destek olmamız lazım kurtulan elbet vardır.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Var kardeşim evli olup iğne ve hap kullanan arkadaşlar var çok eskilerden
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

ege44 yazdı:Ben böle bir açıklamayı kabul etmiyorum tıp terimine bile yanlış ne kabuğu hocam bu portakalmı prostat şişiyor prostat büyümesinde olduğu gibi içi boşaltılmıdı nasıl agrı yapıcak bu kanser deil prostatın belli bir yumuluyor iltihaptan dolayı iltihap gidiyor o doku agrı yapıyor kabul deil bunu istediğiniz doktorada sorabilirsiniz
Dedim ya, tam olarak hatırlamıyorum. Bir arkadaş yazmıştı. Enfeksiyonun kabukta olduğunuda yazmıştı. O yüzden birşey diyemeyeceğim. Holep yöntemi ile ameliyat olanlar illaki vardır. İle yarayıp yaramadığını bilmiyorum.

Ama bazı doktorların söylediği de şu. Prostatitte ameliyatın yeri yok.

Hatta yine forumda okudum, diplomamı yerim ama, kronik prostatit hastasını ameliyat etmem diyen doktorlarda varmış.

İşin uzmanı doktorlardan bilgi almak lazım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kader48 yazdı:
ege44 yazdı:Ben böle bir açıklamayı kabul etmiyorum tıp terimine bile yanlış ne kabuğu hocam bu portakalmı prostat şişiyor prostat büyümesinde olduğu gibi içi boşaltılmıdı nasıl agrı yapıcak bu kanser deil prostatın belli bir yumuluyor iltihaptan dolayı iltihap gidiyor o doku agrı yapıyor kabul deil bunu istediğiniz doktorada sorabilirsiniz
Dedim ya, tam olarak hatırlamıyorum. Bir arkadaş yazmıştı. Enfeksiyonun kabukta olduğunuda yazmıştı. O yüzden birşey diyemeyeceğim. Holep yöntemi ile ameliyat olanlar illaki vardır. İle yarayıp yaramadığını bilmiyorum.

Ama bazı doktorların söylediği de şu. Prostatitte ameliyatın yeri yok.

Hatta yine forumda okudum, diplomamı yerim ama, kronik prostatit hastasını ameliyat etmem diyen doktorlarda varmış.

İşin uzmanı doktorlardan bilgi almak lazım.
Prostatit hastaliginda ameliyatin yeri yoktur, care degildir.
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Doç Murat Aslan’ın sayfasında bir hastasını ameliyatla kurtarmış bileği ama adamın yaşı 65 tabikide bizim için ameliyat etmezler bu yaşta ama abi antibiyotikte bir yere kadar bir ömür hapçılar gibi böleni gezicez hadi diyete alıştıkta antibiyotik nasıl olucak
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

berkay yazdı:
boyturk yazdı:arkadaşlar belkide bu hadtalıgın çaresi mehmetin yaptırdıgı ooerasyondur.. aslına bakarsan mantıklı hastalıklı bölgeyi kesip atıyorlar; fakat bu doktorların hepsinin farklı agız kullanmaları benim kafamı karıştırıyor
Benim de aklıma yatan tek çözüm bu artık. Çünkü prostattaki hastalıklı bölge düzelecek gibi değil, tek kurtuluş tümör muamelesi yapılıp o kısmın çıkarılması.
Bekar veya genc biri icin ameliyat son care.Gecenlerde bebegimi ultrason cektirirken bir adama rastladim.prosratit hastasi ameliyat olmuş kesip atma iyilesmemis cinsellik %50 gitti dedi bosu bosuna acibadem de ameliyat etmisler.Simdi tamemen aldiricam dedi bende tuttum sevdigim bir hocaya götürdum simdi daha iyiyim ameliyat dusunmuyorum dedi adam.Ben israrla ameliyat ve enjeksiyona karşıyım.Yasin geçmiş olur işemeden isemeye kullanıyorum diyorsan belki ameliyat olabilir.onun disinda yaşın ne olursa olsun enjeksiyon cok saçma.Cok enjeksiyon zede tanıyorum videolarimdan dolayi beni yolda görüp soru soran cok oluyor konusuyorum enjeksiyondan sonra cok kotu oldum diyen kisi sayisi bir hayli fazla ozellikle malum doktor varya o mahvediyor milleti.
aksarayyy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen aksarayyy »

bu mehmetkonya abi den haberi olan varmı telefonu falan rica etsem birisi yardım edermi lütfen acill