Prostat ameliyatı..

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
zindan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Prostat ameliyatı..

Mesaj gönderen zindan »

Arkadaşlar merhaba ben zindan.
Bazı arkadaşlar bana ulaşmaya çalışmış ve değişik kişiler beni ariyor sürekli aynı şeyleri değişik insanlara anlatmaktan yoruldugum için lütfen bu yazıyı dikkatlice okuyunuz aklınıza takılanlari cevaplayacagim.
Arkadaşlar öncelikle ağır vaka değilseniz ayda yılda bir sıkıntımız varsa prostatitle prostatla düşünmenize uğraşmanıza bile gerek yok bu hastalık herkezde farklı seyir ediyor ben ağır vaka idim çok tedaviler gördüm fayda gördüğüm az şeyler oldu.
Ben robotik cerrahi radikal prostatektomi ameliyatına girdim prostatın komple aldırdım ve memnunum ameliyat olmaktan. Şuan gayet iyiyim bir problemim yok ağrılar azaldı. Günlük hayatıma geri döndüm. prostat aklıma bile gelmiyor artık sorunlar çözüldü. Ameliyata gelince iyi cerrah iyi hoca prosefyonel bir adam sizi ameliyat etmişse hiç korkmayin. Ben ne idrar kaçırıyorum ne cinsellikte sorun oldu.. eskiden neysem şimdide öyleyim cinsellik %90 aynı duruyor sertleşme problemim yok idrar kaçırmiyorum. Hiç bir skintim yok. Ağır vaka iseniz ameliyatı tavsiye ederim. Ameliyat olduktan sonra 5 6 ayda yavaş yavaş düzeliyor herşey. Hoca robotla oraya girdiğinde oranın yapış yapış olduğunu deforme olduğunu sorunlu olduğunu söyledi patalojide herhangi birşey çıkmadı deforme çıktı. Zaten bu hastalık bir virüs bir bakteri ile başlıyor sonra kendini deformeye zedelenme sinir ağrıları sorunlarına bırakıyor kendini.. diyeceğim oki ben gayet memnunum ameliyattan ve şiddetle ağır vaka hayatı perişan eden vakalara tavsiye ederim ameliyatı gerçi bu ameliyatı kimse size yapmaz yapacak dr bir yada ikidir.. turp tavsiye etmem. Açık ameliyat tavsiye etmem kesinlikle robotik cerrahi olmalı.. son olarak moralinizi bozmayın ümitsiz olmayın ben senelerdir prostatın p sİ bile aklıma gelmiyor ve iyiyim hayatınıza bakın sorunlar bir şekilde çözülür.. son olarak beni arayıp sürekli aynı şeyleri sormaniza gerek yok burda herşey açık ve net.. geri kalan size kalmış.. sevgiler..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostat ameliyatı..

Mesaj gönderen kadir »

Zindan kardesim, gösterdigin sorumlu, duyarli davranisin ve verdigin degerli bilgiler için sana teşekkür eder , sagliğinin devamini dilerim.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Kardeşim hangi hastanede hangi doktora ameliyat oldun
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bakbak »

boşalma olmuyor dimi ?
zindan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen zindan »

Kadir bey sağol..
Bak bak kardeş Boşalma haz his herşey aynidir hiç bir değişiklik yaşanmıyor.. sadece prostat alındığı için sperm dışarı çıkmaz idrar kesesine gelir ordan idrarla atılır insan gözü göremez.. çocuk sadece tüp bebekle olur..
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

zindan yazdı:Kadir bey sağol..
Bak bak kardeş Boşalma haz his herşey aynidir hiç bir değişiklik yaşanmıyor.. sadece prostat alındığı için sperm dışarı çıkmaz idrar kesesine gelir ordan idrarla atılır insan gözü göremez.. çocuk sadece tüp bebekle olur..
Hangi doktora oldunuz ameliyatı
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

Ameliyatı kim hangi dr yaptı size
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

doktoru neden söylemıyorsunuz sız zaten ıyılesmıssınız yanı baskalarının ıyı olması neden sorun oluyor hocam anlamıyorum
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Robotla prostat ameliyatı ankara ibni sinada var. Sadece robotun olduğunu biliyorum. Ameliyat filan olmadım. Doktor ismi de bilmiyorum, araştırmak lazım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

"Radikal Robotik Prostatoktemi" diye yotube yazın bir kaç yerde ameliyat videoları var.
etmen63
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen etmen63 »

Mrb ben etmen zindan arkadaş kendi hakkında bilgilendirme yapmış sağ olsun. Bende kendi ameliyatım ile ilgili bilgi vereyim. 2016 yılında prostatın içini TAMAMEN kazıttım. Yani içeride prostat dokusu yok, sadece dış kabuğu var. Çok şükür ağrım sızım yok, hiçbir şekilde cinsellik ile de ilgili sıkıntı yok. Tabi meninin geri kaçması dışında o da benim için problem değil çünkü 62 yaşındayım. Zindanın dediği gibi ameliyatı yapacak olan doktorun çok iyi olması lazım. Ben Ankara koru hastanesinde ameliyat oldum, ancak ameliyattan sonra üreta’da yapışma oldu onu da Kırıkkale de özel yeni yaşam hastanesinde oldum çok şükür bir daha yapışma olmadı. Hepinize geçmiş olsun Kadir bey size de çok teşekkür ederim hasta arkadaşlarımıza yardımcı olduğunuz için sağlıcakla kalın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Mrb etmen bey, özledik sizi. İyi oldugunuza cok sevindim. Ara sira boyle paylaşim yaparsaniz ameliyat konusundada hastalar bilgi sahibi olur. Ben tşk ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

zindan yazdı:Arkadaşlar merhaba ben zindan.
Bazı arkadaşlar bana ulaşmaya çalışmış ve değişik kişiler beni ariyor sürekli aynı şeyleri değişik insanlara anlatmaktan yoruldugum için lütfen bu yazıyı dikkatlice okuyunuz aklınıza takılanlari cevaplayacagim.
Arkadaşlar öncelikle ağır vaka değilseniz ayda yılda bir sıkıntımız varsa prostatitle prostatla düşünmenize uğraşmanıza bile gerek yok bu hastalık herkezde farklı seyir ediyor ben ağır vaka idim çok tedaviler gördüm fayda gördüğüm az şeyler oldu.
Ben robotik cerrahi radikal prostatektomi ameliyatına girdim prostatın komple aldırdım ve memnunum ameliyat olmaktan. Şuan gayet iyiyim bir problemim yok ağrılar azaldı. Günlük hayatıma geri döndüm. prostat aklıma bile gelmiyor artık sorunlar çözüldü. Ameliyata gelince iyi cerrah iyi hoca prosefyonel bir adam sizi ameliyat etmişse hiç korkmayin. Ben ne idrar kaçırıyorum ne cinsellikte sorun oldu.. eskiden neysem şimdide öyleyim cinsellik %90 aynı duruyor sertleşme problemim yok idrar kaçırmiyorum. Hiç bir skintim yok. Ağır vaka iseniz ameliyatı tavsiye ederim. Ameliyat olduktan sonra 5 6 ayda yavaş yavaş düzeliyor herşey. Hoca robotla oraya girdiğinde oranın yapış yapış olduğunu deforme olduğunu sorunlu olduğunu söyledi patalojide herhangi birşey çıkmadı deforme çıktı. Zaten bu hastalık bir virüs bir bakteri ile başlıyor sonra kendini deformeye zedelenme sinir ağrıları sorunlarına bırakıyor kendini.. diyeceğim oki ben gayet memnunum ameliyattan ve şiddetle ağır vaka hayatı perişan eden vakalara tavsiye ederim ameliyatı gerçi bu ameliyatı kimse size yapmaz yapacak dr bir yada ikidir.. turp tavsiye etmem. Açık ameliyat tavsiye etmem kesinlikle robotik cerrahi olmalı.. son olarak moralinizi bozmayın ümitsiz olmayın ben senelerdir prostatın p sİ bile aklıma gelmiyor ve iyiyim hayatınıza bakın sorunlar bir şekilde çözülür.. son olarak beni arayıp sürekli aynı şeyleri sormaniza gerek yok burda herşey açık ve net.. geri kalan size kalmış.. sevgiler..
Zindan rumuzlu arkadaş prostatını aldirdi..durumunu anlatmış.
Hasta124

Mesaj gönderen Hasta124 »

zindan yazdı:Kadir bey sağol..
Aman yarabbi. valla daha ağrısada sızlasada yansada şikayet etmem. Allah yardımcın olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bu arkadas kanser degildi prostatitti cok ugrasti...fakat agrilari son zamanlarda dayanilacak gibi degildi. O yuzden aldirdi.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

zindan yazdı:Arkadaşlar merhaba ben zindan.
prostatı alınca ortadaki üretra yerine ne takıyorlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostati aldirmayi ben sahsen prostatit için önermem, heleki yaş genç ise. Tabi allah gostermesin prostat ca dışında. Kendisi memnun oldugunu söyluyor. Allah sifasini versin. Demekki ameliyatini iyi yapmislar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatite yazdı:Ameliyatla alakalı değil de bazen vücut o organ alınsa bile sanki o organ ordaymus da ağrısı varmış gibi hissedebiliyor ( fantom sendromu gibi)
Evet oyle vakalar var...prostatini prostatit yüzünden aldiran ama semptomlari gecmeyen bir hastaya şahit olmustum.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Az önce uzun zaman sonra mast boşalma oldu ama zor zar sanki tıkalı gibi azitro da etki etmedi idrar ve meni artık zor çıkıyor sarı renkli sonunda şeffaf suyu gibi. Konuyla alakalı değil gibi ama ameliyat gerek rrir mi idrar yolu da tıkalı uretrit mi var PCR de bsktiramadim henüz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı:Az önce uzun zaman sonra mast boşalma oldu ama zor zar sanki tıkalı gibi azitro da etki etmedi idrar ve meni artık zor çıkıyor sarı renkli sonunda şeffaf suyu gibi. Konuyla alakalı değil gibi ama ameliyat gerek rrir mi idrar yolu da tıkalı uretrit mi var PCR de bsktiramadim henüz
Darlık olabilir sistoskopi yaptirmanizda fayda var kardesim.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Anldm abi bu ay özel hocaya cikmaliym ama İzmir ama İstanbul fark etmez. Çünkü penis ucunda yanma var kesin dediğin z gibi bir işlem gereken dir Kadir abi tumt mu sistoskopimi izinli günümde yaptıracam mecbur en önce iltihap mikrop ne onun ilacı yazılmalı demi abicim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet önce enfeksiyon bulgusu varmi ona baktırman lazim. Idrar ve prostat sivisindan lokosit ve kültür gibi mikroskobik incelemesi yapilmasi gerekir. Tumt baska birsey. Antibiyotik tedavisi fayda etmez ise tumt düsünülebilir. Tikaniklik var diyorsun bunun icin sistoskopi ile ayrica bakilacak.
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

Zindan arkadaşın la çok hasta dönemlerde Rusya gidiş dönemleri başka forumlarda konusmuslugumuz vardır gerçektende çok ugrasdi ben ozamanlar daha iyidim konusdugumuz dönemlerde ben çok iyi idim ara ara çok kötü oluyodum duzeliyordu ağrılarım son 5 yıl zindan arkadaşın durumundayım kayltiliyorum zindan arkadaşıma bu işin kurtulusu yok idare ediyosaniz bekleyin tahammülun kalmadığı zamanda aldırmaktan baska çare yok gercekten bu isden anlayan doktor proflar tek çare ameliyat diye Anten açıkça söylüyor fakaat yaz 40 üsdu olması şartı ile
drhakan

Mesaj gönderen drhakan »

İyi bir labda sperm kültürü yaptırabilirsin,ben izmirde uçkun labda yaptırıp fayda görmüştüm.
fahrettin33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen fahrettin33 »

Zindan arkadaşın Robotik radikal prostatektomi ameliyatını yspan doktorun ismi neden sır gibi saklanıyor onu anlamıyorum.