TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
Ahmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Ordu52 yazdı:Arkadaşlar selamlar. Bugün termo terapi olduktan sonraki 9. Günüm. Doktorun bana verdiği hippurin infix lifta bu ilaçlara başlayalı 5 gün oldu ve doktorun tavsiye ettiği akupuntur tedavisinede başladım haftada 2 seans alacağim bunu 1. Seansı oldum. Akupunturdan sonra nöro terapi ve miyorelaksasyon tedavilerinide alacağım. Bu tedavilerde coşkun hocanın bana olmam için verdiği tedaviler.
Şu anki durumuma gelince herhangibir ağrı sızım yok allaha şükür sadece prostatta şişlik var buda beni otururken yurufken zorluyor. İnşallah zamanla geçer. İdrarı yazmıyorum çünkü benim o konuda hiç sikintım olmadı. İnşallah daha iyi olurum diye umuyorum.

Selam Arkadaşım,

Çok geçmiş olsun, şifan daim olur inşallah. Tump tedavi aldıktan sonra, diğer tedavileri hala ihtiyaç hissediyormusun. Akupunktur, nöro terapi ve miyorelskson. Ayrıca bu tedaviler hakkındaki bilgi verirmisin…

Teşekkür ederim
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

As. Saol kardeşim. Diğer tedaviler zaten bu tedavinin devamı. Zaten coşkun hoca termodan sonra bu tedavileri veriyor. İhtiyaç duymak yada duymamak önemli değil. Temoterapi olan kişilerin zaten bu tedavilerle devam edip sonucu görmesi gerekli. Sürecin devamı gibi düşün.
Ahmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Ordu52 yazdı:As. Saol kardeşim. Diğer tedaviler zaten bu tedavinin devamı. Zaten coşkun hoca termodan sonra bu tedavileri veriyor. İhtiyaç duymak yada duymamak önemli değil. Temoterapi olan kişilerin zaten bu tedavilerle devam edip sonucu görmesi gerekli. Sürecin devamı gibi düşün.
Selam kardeşim

Tedaviyi aldıktan sonra, hastaneden hemen mi taburcu oldun
Sonda ne kadar kaldı
Tedavi sürecinde Eskişehir de mi kalıyorsun
Diğer ek tedavileri nerede alacaksın

Teşekkür ederim kardeşim
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

Ahmet34 yazdı:
Ordu52 yazdı:As. Saol kardeşim. Diğer tedaviler zaten bu tedavinin devamı. Zaten coşkun hoca termodan sonra bu tedavileri veriyor. İhtiyaç duymak yada duymamak önemli değil. Temoterapi olan kişilerin zaten bu tedavilerle devam edip sonucu görmesi gerekli. Sürecin devamı gibi düşün.
Selam kardeşim

Tedaviyi aldıktan sonra, hastaneden hemen mi taburcu oldun
Sonda ne kadar kaldı
Tedavi sürecinde Eskişehir de mi kalıyorsun
Diğer ek tedavileri nerede alacaksın

Teşekkür ederim kardeşim
Kardeş ben termoyu olduktan sonra sonda alinana kadar hastanede kaldım. İstersen sondayla çikabiliyorsun. Ama ben riskli gördüğüm için kaldım. Akupuntur, nöro terapi ve miyorelaksasyon tedavileri var şu anda ben akupuntura başladım istanbul ümraniye afiyet hastanesinde en uygun burada buldum birde ilaçlar var lifta infix hippurin ve 1 ay sonra başlayacağım saw palmetto
Mrt44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Mrt44 »

gokhan yazdı:Malatya da olan arkadaş kimdi
Abicim malatyada tumt olan arkadaş bana ulaşabilir mi
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen gokhan »

Kardeş bende bilmiyorum ama devlet hastanesi de Muhammed hoca bana tavsiye etmisdi
bkr60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen bkr60 »

Arkadaşlar prostatim çok buyumus sizce eskisehirde tupmt tedavisi olsam faydasi olur mu bu baslik neden alt siralara indi fayda gormedimi kimse
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Termo olanlar durumlarini hangi semptomlarina iyi geldigini burdan paylasabilirlermi? Coskun hocam sizde suana kadar aldiginiz geribildirimler hakkinda bilgi vermeniz mumkunmu? 3-5 sene iyilesemeyen artik antibiyotik kullanmak istemeyenler icin bir kurtulus olabilir belki fakat sonucta uretraya girildigi icin ve isi verildigi icin yas gencse insanlar olasi yan etkilerinden de cekiniyor, buradan islem hakkinda biraz ayrintili bilgi vermeniz ve geri donutler hakkindada bilgilendirmeniz mumkunmu? Ayrica olan arkadaslarda yazabilirlerse cok iyi olur.
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

Prostatite yazdı:
canadianguy1 yazdı:Termo olanlar durumlarini hangi semptomlarina iyi geldigini burdan paylasabilirlermi? Coskun hocam sizde suana kadar aldiginiz geribildirimler hakkinda bilgi vermeniz mumkunmu? 3-5 sene iyilesemeyen artik antibiyotik kullanmak istemeyenler icin bir kurtulus olabilir belki fakat sonucta uretraya girildigi icin ve isi verildigi icin yas gencse insanlar olasi yan etkilerinden de cekiniyor, buradan islem hakkinda biraz ayrintili bilgi vermeniz ve geri donutler hakkindada bilgilendirmeniz mumkunmu? Ayrica olan arkadaslarda yazabilirlerse cok iyi olur.
Fayda goren de oldu görmeyen de oldu. iyileşmeyenlere şimdiki bakış açım olsa yapmayabilirdim. Ama hiç yan etki söyleyen olmadı. Prostat büyümesi olan yaşlı erkrklerde de bir yan etkisi olmadı.
bayramoglu yazdı:
bayramoglu yazdı:Hocam kitabınızı okudum. Çok faydalı ve başarılı.sizi yürekten tebrik ediyorum. Ben eski özel harekatçıyım. Yaşam koşulları nedeniyle ve çalışma yoğunlundan dolayı biraz ihmal ettiğimin farkındayım. Bende peniste şiddetli geri çekilme var soğuk ve kurumuş gibi. 4 5 yıldır resmen küçücük kaldı. Hocam benim hiç idrar şikayetim yok. İşerken yanmam var sadece okadar. Oda çok baharatlı ve ya acı yersem, ki hep uzak duruyorum bunlardan. Hocam benim problemim ciddi sertleşme bozukluğu ve diplerde olan cinsel isteksizlik. Hiç isteğim yok desem yeridir. Biraz uğraştım bu hastalıkla ama baş edemedim. Hocam sizi rahatsız etmeden iletişime geçebilirsem çok sevinirim. Bir an önce hastanenize gelip sizinle görüşmek istiyorum. Eğer gerekiyosa hemen termo terapi olup fayda görmek istiyorum çünkü çok yoruldum bu hastalıktan. Hocam sizinle telefonla iletişime geçmem mümkün mü ? Çünkü yaklaşık bi 15 20 gün sonra eskişehire gelmek istiyorum.
Hocam bu arada yaşım 34 bekarım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar, kaç kişi termoterapi oldu? İyilesen kaç kişi var? Bunları bilmemiz lazım. Bu yöntemden kaç kişi fayda gördü? Yada görmedi. Görmeyenlerin durumu hakkinda bilgi alabilirmiyiz?
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Ben iyiyim... Çok sukur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Farate yazdı:Ben iyiyim... Çok sukur
Seni biliyoruz farate kardeşim, başka yokmu iyi olan?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bir kaç kişi daha vardı iyi olan ama tedaviye cevap vermeyen daha çok bildiğim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

asosyal yazdı:Bir kaç kişi daha vardı iyi olan ama tedaviye cevap vermeyen daha çok bildiğim
Bu arkadaşlar niye bilgi vermez anlamiyorum.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Abi bnde tumt düşünüyor um şükür covit19 PCR testi m üç pozitif çıkması ardından şükür ilk negatif çıkması beni işe başlama m açısından da mutlu etti iki negatif testi istiyor lar onuda yarın vereceğim ege üniversitesi tıp fakültesi hastanesi nde çalışıyor um abi hasta taşıma personel iyim bnde tumt önerdi bana gözde hast üroloji uzmanı Dr Ersin by ama biraz açıkçası orası için konuşuyorum tâbi az ticari buldum gerçi bir çok yer öyle sağlığa para girdi bizim derdimiz para değil şifa tabi ki bilhassa son gittiğimde. Şu ana kadar hiç prstat masajı ile PCR baktırmadm sadece dinleyip ilk teşhis i çalıştığı m.hastanede 2017 de prfff Dr öykü dinleyerek teşhis etmişti stajyer Lee r le birlikte. Şimdi tumt düşünüyor olsam bile önce masaj ı deneyim fayda etmezse ücreti öğrenip ona göre tedavi yöntemleri deneyip okuyup danışıp ve önemli si foruma yazacağım . Allah'a ısmarladık esence kalın inş.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Sevgili kardeşlerim Prostatın içini kazitinca sık idrara çıkma sorunlarım biter mi sizce evliyim 2 oğlum var başka çocuk düşünmüyoruz eşimle cinselliği etkilermi kazımak ve bunu yapan hastaneler veya Doktorlar varmı Türkiye de
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hola yazdı:Sevgili kardeşlerim Prostatın içini kazitinca sık idrara çıkma sorunlarım biter mi sizce evliyim 2 oğlum var başka çocuk düşünmüyoruz eşimle cinselliği etkilermi kazımak ve bunu yapan hastaneler veya Doktorlar varmı Türkiye de
Cinselligi etkiler.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Tetik nokta masajı nasıl yapılır hocam buradaki doktorlar bilmezler
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

kadir yazdı:
asosyal yazdı:Bir kaç kişi daha vardı iyi olan ama tedaviye cevap vermeyen daha çok bildiğim
Abi belki de iyi olmuslardir. Ugramiyorlar bile. Farate'ye ben bakiyorum giriyor forma ama yaziyorum cevap yok. Sanirim konusmak bile istemiyor artik bu durumu.
Farate

Mesaj gönderen Farate »

wolfpack yazdı:
kadir yazdı:
Abi belki de iyi olmuslardir. Ugramiyorlar bile. Farate'ye ben bakiyorum giriyor forma ama yaziyorum cevap yok. Sanirim konusmak bile istemiyor artik bu durumu.
Hocam ben burdayım
Stresli zamanlar geçiriyorum işim gereği hep stres altındayım zaten...
Ne zaman yazdın görmedim
Ara ara girer bakarım
Söz vermiştim iyileşsemde çekip gitmeyeceğim diye.
Kış geldi ufak ağrılarım oldu ( soğuktan bağımsız pskologa gidip antidepresan aldım geçti prostatit ile mi bağı vardı başka bir şeymi bilmiyorum. Ereksiyon da git gel yaptı 1 hafta boyunca antidepresan başlayınca düzeldim )
Sorun varsa sorabilirsin.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Farate forumda cevap veriyor kardeşim termoterapi yaptırmıştı o düzeldi arada uğrar
Farate

Mesaj gönderen Farate »

asosyal yazdı:Farate forumda cevap veriyor kardeşim termoterapi yaptırmıştı o düzeldi arada uğrar
Burdayım abi :D
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Ferate sen nerede yaptırmıştın
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Hola yazdı:Ferate sen nerede yaptırmıştın
Eskişehir coşkun hocada yaptırdım
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

Farate yazdı:
wolfpack yazdı:
kadir yazdı: Bu arkadaşlar niye bilgi vermez anlamiyorum.
Hocam ben burdayım
Stresli zamanlar geçiriyorum işim gereği hep stres altındayım zaten...
Ne zaman yazdın görmedim
Ara ara girer bakarım
Söz vermiştim iyileşsemde çekip gitmeyeceğim diye.
Kış geldi ufak ağrılarım oldu ( soğuktan bağımsız pskologa gidip antidepresan aldım geçti prostatit ile mi bağı vardı başka bir şeymi bilmiyorum. Ereksiyon da git gel yaptı 1 hafta boyunca antidepresan başlayınca düzeldim )
Sorun varsa sorabilirsin.
Cok gecmis olsun Farate. Umarim nukssuz hep boyle kalirsin. Termo dusunuyorum bende. O yuzden ulasmaya calistim sana. Ciddi sekilde bosalirken meninin az cikmasi (ya tikaniklik var ya geri kacma var uretimde bisey yok eminim ya da fiskirtma mekanizmasinda bisey var), ereksiyon problemi (antidepresan alinca duzeliyor gibi), bosalirken yanma, agri (ara ara), bosalinca rahatlayamama gibi beni biktiran bazi semptomlardan kurtulmak istiyorum. Agriyi siziyi gectim artik ben onlara raziyim. Bosalma problemleri ve bosalirken rahatlayamama zevk alamama durumunu cozsem yeterli. Bir omur idare ederim bunlari cozersem. Termo bunlara iyi gelir mi onu merak ediyor ve arastirmaya calisiyorum. Cinsel hayatim bitti son 1 2 yildir. Buyuk problem olmaya basladi hayatimda.