TUM T İŞLEMİ HAKKINDA

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
hakan1234
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: TUM T İŞLEMİ HAKKINDA

Mesajgönderen hakan1234 » 21.01.2023 - 16:12

Kardeşim benim çok böyük sıkıntım göbek altında kasıklarım yan kemikler çok şiddetli bir yıldır ağrıyor ve apış arasında ayrım var yeni yanma başladı penis açıyor hiç geçmedi bir yıldır pcr yaptırdım sade enterkok üredi 10.7 diyor kültür yaptırdım düzende üç tane stapkok lar üredi hiç geçmiyor agrılarım ne yapacağım bilmiyorum Allah yardımcımız olsun inşallah

hakan1234

Mesajgönderen hakan1234 » 21.01.2023 - 16:20

Boşaldımmı ölüyorum onun için boşalmiyorum

Bardo

Mesajgönderen Bardo » 21.01.2023 - 16:38

hakan1234 yazdı:Boşaldımmı ölüyorum onun için boşalmiyorum

Hakan abi erkek sağlığı fizyoterapistini denedin mi hiç

hakan1234

Mesajgönderen hakan1234 » 21.01.2023 - 16:45

Denemedik kardeşim ne denesem hiç fayda etmiyor

mahlas3435

Mesajgönderen mahlas3435 » 21.01.2023 - 22:07

ozcartman yazdı:
hakan1234 yazdı:Hocam bu flora bakterileri hakkında ne düşünüyorsunuz acaba stapkok lar antibiyotik öldürmüyor tikkate alan yok

Hocam bir kaç farklı yer ve zamanda aynısı çıkıyorsa, herkeste var diyenleri dikkate almayın. Forumda ben dahil çok kişi var sürekli staph üreyen. Hepimizde farklı staph. türü ürüyor ancak belirtiler yüksek oranda aynı. Mesela sizde de şunlar mı var:

- Ağrı minimum, yanma maksimum.
- Makatta yanma ancak dönem dönem.
- Bazen unutacak kadar iyiye gitme, bazen tam tersi.
- Yanmalar artınca dışkıda da değişim, ishal, gaz vb.
- Yediklerinizin içtiklerinizin bazen anında etki etmesi, bazen hiç bir etkisi olmaması.
- İdrar debinizin ve sıklığınızın normale yakın olması, sıklığın nadiren artması.
- Masturbasyonun bazen tüm belirtileri kaybetmesi, bazen alevlendirmesi.

Hnagileri size uyuyor söylerseniz sevinirim.

Hocam yazdiklarinizin hepsi (abartma degil, gercekten hepsi) bende var. Agri hissetmiyorum ben hic bir sekilde. Yanma olarak tanimlayabilirim cektigim aciyi. Şiddeti artarsa makatta hissediyorum. Bagirsak durumlari ile yanma siddeti arasinda baglanti var. Bazen diskilama sonrasi arttigi oluyor bazen gaz sonrasi azaldigi oluyor. Idrarda debi sıklık gibi problemler yuzde 90 yok. Nadir idrarda yanma ve debi dusuklugu oluyor, kendi kendine geciyor. Debi dusuklugu oldugu zaman yanmam azaliyor garip bir sekilde. Bosalmak bazen iyi geliyor bazen kotu geliyor. Ilk defa semptomlarimi bu kadar acik tanimlayan birini gordum.

Benim ilk pcr'da stafilokok cikmisti ama kimse takmamisti. Sonrasinda kulturde bir kere enterecoc turedi ona yogunlastik. Sonra hem KNS hem enterecoc birlikte turedi. En sonuncuda enterecoc cikmadi sadece KNS az miktarda turemisti. Antibiyoktiklerde de neredeyse hepsi duyarliydi acikcasi.

Sizin hikayenize kisa bir goz gezdirdim (tekrar detayli bakacagim). Dogru okuduysam sanirim bir kere yendiniz sonra nuks yediniz. Ilk seferinde nasil atlamayi basardiniz bu belayi? Nuks ile arasinda ne kadar sure vardi?

ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesajgönderen ozcartman » 21.01.2023 - 23:20

mahlas3435 yazdı:
ozcartman yazdı:
hakan1234 yazdı:Hocam bu flora bakterileri hakkında ne düşünüyorsunuz acaba stapkok lar antibiyotik öldürmüyor tikkate alan yok

Hocam bir kaç farklı yer ve zamanda aynısı çıkıyorsa, herkeste var diyenleri dikkate almayın. Forumda ben dahil çok kişi var sürekli staph üreyen. Hepimizde farklı staph. türü ürüyor ancak belirtiler yüksek oranda aynı. Mesela sizde de şunlar mı var:

- Ağrı minimum, yanma maksimum.
- Makatta yanma ancak dönem dönem.
- Bazen unutacak kadar iyiye gitme, bazen tam tersi.
- Yanmalar artınca dışkıda da değişim, ishal, gaz vb.
- Yediklerinizin içtiklerinizin bazen anında etki etmesi, bazen hiç bir etkisi olmaması.
- İdrar debinizin ve sıklığınızın normale yakın olması, sıklığın nadiren artması.
- Masturbasyonun bazen tüm belirtileri kaybetmesi, bazen alevlendirmesi.

Hnagileri size uyuyor söylerseniz sevinirim.

Hocam yazdiklarinizin hepsi (abartma degil, gercekten hepsi) bende var. Agri hissetmiyorum ben hic bir sekilde. Yanma olarak tanimlayabilirim cektigim aciyi. Şiddeti artarsa makatta hissediyorum. Bagirsak durumlari ile yanma siddeti arasinda baglanti var. Bazen diskilama sonrasi arttigi oluyor bazen gaz sonrasi azaldigi oluyor. Idrarda debi sıklık gibi problemler yuzde 90 yok. Nadir idrarda yanma ve debi dusuklugu oluyor, kendi kendine geciyor. Debi dusuklugu oldugu zaman yanmam azaliyor garip bir sekilde. Bosalmak bazen iyi geliyor bazen kotu geliyor. Ilk defa semptomlarimi bu kadar acik tanimlayan birini gordum.

Benim ilk pcr'da stafilokok cikmisti ama kimse takmamisti. Sonrasinda kulturde bir kere enterecoc turedi ona yogunlastik. Sonra hem KNS hem enterecoc birlikte turedi. En sonuncuda enterecoc cikmadi sadece KNS az miktarda turemisti. Antibiyoktiklerde de neredeyse hepsi duyarliydi acikcasi.

Sizin hikayenize kisa bir goz gezdirdim (tekrar detayli bakacagim). Dogru okuduysam sanirim bir kere yendiniz sonra nuks yediniz. Ilk seferinde nasil atlamayi basardiniz bu belayi? Nuks ile arasinda ne kadar sure vardi?

Hocam daha önce başka bir yerde belirtmiştim. Ben yendiğim zaman da, arttığı zamanlarda da bir şey yapmıyorum. Yalnız şundan eminim: buna neden olan ne ise ya barsaklardan prostata geçebiliyor, ya prostattan barsaklara geçebiliyor ya da ikisinde de var şahlanınca iki yerdeki bakteriler aynı anda aynı nedenle atağa geçiyor. Daha önce dönem dönem şikayetlerimin tamamen sıfırlandığı bir kaç durum oldu ancak geri döndü hepsi. örneğin 3 gündür atak dönemindeyim. 3 gün önce aniden başlayan mide ve barsaklardaki yoğun gazın ardından penis ve makat bölgesinde yanma da başladı. ayaklarım üşümüyordu hava bu kadar soğuk olmasına rağmen ve ne tesadüfdür ki aynı akşam ayaklarım da buz kesmeye başladı.

yani barsak, mide, gaz, ishal, yanma, bazen şeffaf akıntı, makat yanması ve kaşıntısı... hepsi aynı anda başlar ve aynı anda gider. daha önce de sordum tekrar sorayım: prostatımdaki bakteri nasıl oluyor da barsakta hissediliyor? ağrı olsa kasılmalar, baskı yapması falan diye açıklanıyor da bildiğimiz ishal yapıyor, yanma yapıyor, gaz yapıyor. nasıl yapıyor?