Bakteriyel olmayan prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
spft
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Bakteriyel olmayan prostatit

Mesaj gönderen spft »

Arkadaşlar merhaba , ben prostat sıvısı testi yaptırmıştım ve lökosit çıkmamıştı. Prostat büyüklüğü de normaldi o sebeple aşırı aktif mesane dedi ama aşırı aktif mesane tanısı da kalktı ortadan. İdrar hissim devam ettiği için problemin bakteriyel olmayan prostatit olduğunu düşünmeye başladım. Peki bakteriyel olmayan prostatit için ne yapılabilir ? Neye karşı savaşmak gerekir ? Bakteri yoksa hastalık ne sebeple başlıyor ve bitiyor ? Bu konuda tecrübeliler aydınlatırsa sevinirim.
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Bakteriyel olmayan prostatit

Mesaj gönderen Falconn58 »

spft yazdı: 05.05.2024 - 11:24 Arkadaşlar merhaba , ben prostat sıvısı testi yaptırmıştım ve lökosit çıkmamıştı. Prostat büyüklüğü de normaldi o sebeple aşırı aktif mesane dedi ama aşırı aktif mesane tanısı da kalktı ortadan. İdrar hissim devam ettiği için problemin bakteriyel olmayan prostatit olduğunu düşünmeye başladım. Peki bakteriyel olmayan prostatit için ne yapılabilir ? Neye karşı savaşmak gerekir ? Bakteri yoksa hastalık ne sebeple başlıyor ve bitiyor ? Bu konuda tecrübeliler aydınlatırsa sevinirim.
Şikayetlerine göre değişir ama benim sana onerebilecegim tek şey oturarak işemeye başla ve boşalma sıklığını azalt mümkünse seks yap masturbasyonu birak
yenicezseni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Bakteriyel olmayan prostatit

Mesaj gönderen yenicezseni »

spft yazdı: 05.05.2024 - 11:24 Arkadaşlar merhaba , ben prostat sıvısı testi yaptırmıştım ve lökosit çıkmamıştı. Prostat büyüklüğü de normaldi o sebeple aşırı aktif mesane dedi ama aşırı aktif mesane tanısı da kalktı ortadan. İdrar hissim devam ettiği için problemin bakteriyel olmayan prostatit olduğunu düşünmeye başladım. Peki bakteriyel olmayan prostatit için ne yapılabilir ? Neye karşı savaşmak gerekir ? Bakteri yoksa hastalık ne sebeple başlıyor ve bitiyor ? Bu konuda tecrübeliler aydınlatırsa sevinirim.
Reis nonbakteriyel prostatitte de lokosit olmasi lazim.Lokosit enfeksiyon varliginda olusuyor.Nonbakteriyelde de enfeksiyon var ama enfeksiyonu yapan bakteri degil.Bence hala bi degerlendir prostatit olmayabilirsin