Neyim var ki acep

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Neyimvarkiacep
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Neyim var ki acep

Mesaj gönderen Neyimvarkiacep »

Öncelikle herkese geçmiş olsun arkadaşlar hikayem şüpheli bir cinsel ilişkiden 1 ay sonra banyoda çok acayip bir yanma ile idrar yapmamla başladı önce şampuanın yaptığını Düşündüm sonra ise yanma geçmesine rağmen peniste ağrı ve başında yanma şikayetleri olunca hastaneye gittim tam idrar tahlilinde lökosit ve eritrosit ve bakteri gözüktü bunun üzerine enfeksiyon hastalıkları uzmanına gittim gerekli kan tahlilleri ve idrar kültürü istedi bunun yanında cipro antibiyotik verdi cipronun 2. Gününde kesik kesik idrar tam boşaltamama hissi debi düşüklüğü gibi semptomlar oluştu ama ilacı bitirdim sonra saglık ocagı doktoru 6 kutu desefin igine yazdı onun bitimiyle 2 haftalık da tetrodox yazdı yanında da piyeloseptyl adında bir antiseptik kesik kesik idrar durumu bitti agrı ve yanma da bitti ama debi düşüklüğü var ayrıca başlatırkende idrarı 5 10 saniye arası bekliyorum ayrıca debi hala düşük 1 aydır burayı okuyorum kadir abi senden de Allah razı olsun sorum şu şüpheli ilişkiden 40 gün sonra tedaviye başladım bu süre de bel soğukluğu veya klamidya varsa prostat a iner mi ayrıca yine bu bakteriler varsa çipro 6 kutu desefin 2 hafta tetredox+piyeloseptyl tedavi için yeterli olurmu başka antibiyotik de lazım mı bu bakterileri temizlemek için cevap verirsen kadir abi çok mutlu olurum herkese saglıklı günler dilerim geçmiş olsun
Kmpfedaisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Neyim var ki acep

Mesaj gönderen Kmpfedaisi »

Kardeşim bence şimdi daha yolun başında olduğun için prostat sıvısından lökosit pcr kültür baktırmalısın.
Neyimvarkiacep

Söylemeyi unuttum kan tahlilleri ve idrar kültürü temiz geldi ama 1 aydır da burayı okuyorum özellikle klamidya idrarda kültüründe çok zor üreme yapıyormuş özellikle penis agrısı ve başında yanma ayaklarımda da sürekli soğukluk bana bu bakterinin olabileceği kanısını sagladı inşallah idrar düzelir prostatit gibi bir belaya yakalanmam
Neyimvarkiacep

Kmpfedaisi yazdı: 24.04.2024 - 10:30 Kardeşim bence şimdi daha yolun başında olduğun için prostat sıvısından lökosit pcr kültür baktırmalısın.
Kaldığım ilçede bunu yapanlar yer yok bursa'da var mı bildiğiniz bir yer
emree16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen emree16 »

Neyimvarkiacep yazdı: 24.04.2024 - 10:34
Kmpfedaisi yazdı: 24.04.2024 - 10:30 Kardeşim bence şimdi daha yolun başında olduğun için prostat sıvısından lökosit pcr kültür baktırmalısın.
Kardeşim bursada önerebileceğim doktor osmangazi medical park hastanesi prof de mete kilciler öneririm durumu anlat kültür yaptırmak istiyorum de masajla sıvı alıp kültür yaptırır bide sana sorar eswt yapıldımı diye 2 defa 6 seans yaptırdım hocam faydası olmadı dersin bide bu şekilde kültür yaptırmak istiyorum de kısacası sen yönlendir doktoru mütevazi Bi adamdır geri çevirmez
Neyimvarkiacep

emree16 yazdı: 24.04.2024 - 11:06
Neyimvarkiacep yazdı: 24.04.2024 - 10:34
Kardeşim bursada önerebileceğim doktor osmangazi medical park hastanesi prof de mete kilciler öneririm durumu anlat kültür yaptırmak istiyorum de masajla sıvı alıp kültür yaptırır bide sana sorar eswt yapıldımı diye 2 defa 6 seans yaptırdım hocam faydası olmadı dersin bide bu şekilde kültür yaptırmak istiyorum de kısacası sen yönlendir doktoru mütevazi Bi adamdır geri çevirmez
Tammdır teşekkürler