Ureplasma mycoplasma laneti ve antibiyotik

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kmpfedaisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Ureplasma mycoplasma laneti ve antibiyotik

Mesaj gönderen Kmpfedaisi »

Arkadaşlar merhaba antibiyotikle beraber testis ağrım inanılmaz artıyor ve oral yollu antibiyotik alımı neredeyse imkansızlaşıyor zor dayanıyorum. Malum iş güç olduğu için bu nedenle herhangi bir öneriniz var mıdır. Sizce hastaneye yatış mı yapmalıyım? Duyarlı antibiyotik olmasına rağmen trstis ağrım inanılmaz artıyor antibiyotik alımıyla o yüzden 20-30 gün ant almak çok zor geliyor . Kronik epididim var ve şu 2 bakteriyi yok edemedim bu sebebpten dolayı. Tavsiyesi veya önerisi olan var mıdır ? Tek sorunum testis scrotum ağrısı. 1 kutu tetradox 1 kutu tavanic(ağrı inanılmaz olduğu için) 1 hafta ara verip 10 günde cipro kullandım hepsi duyarlı ama zar zor kullandım artık bayağı zorlandım kullanırken. Bunlar ureplasmaya duyarlıydı. Ama bakteriyi bitirdiğimi düşünmüyorum malesef o yüzden hem prostattan hemde idrardan pcr kültür yaptıracağım 20-25 gün sonra Mycoplasmayı kültürde üretememiştim acaba bu kullandıklarıma mycoplasma dirençli olduğundan ağrım artıyor olabilir mi ? Yani çıkkmaz bir sokaktayım gerçekten yoruldum artık sosyal yaşamım git gide bitti dolayı.